Thor: Love and Thunder je šílenost, kterou MCU potřebovalo

Thor se v sólovém filmu vrací na velké plátno už počtvrté. Taika Waititi nám tak přinesl výborné pokračování, které je ulítlé a vůbec se nebere vážně. Přesně proto se u něj ale budete královsky bavit.

Russell Crowe si v thrilleru Pope´s Exorcist zahraje legendárního vymítače ďábla

Přibližně za dva roky se dočkáme zbrusu nového thrilleru jménem Pope's Exorcist, ve kterém si Russell Crowe zahraje legendárního Gabriela Amortha, jednoho z nejslavnějších vymítačů ďábla na světě.

Na nové fotce ze čtvrtého Thora se Jane Foster jako Mighty Thor ukazuje v plné kráse

Už za dva měsíce se přiřítí do kin čtvrtý díl Thora jménem Láska jako hrom, jehož první trailer vyšel nedávno. A magazín Empire ukázal fotku, na které si můžete v plné kráse prohlédnout Mighty Thor.

Scénář ke Gladiátorovi 2 byl dokončen. Film nakonec prequelem nebude

Gladiátor patří mezi nejslavnější filmy Ridleyho Scotta, ovšem zároveň se jedná o snímek, u kterého se mnozí shodnou na tom, že nepotřebuje druhý díl. Slavný režisér s tím však zásadně nesouhlasí.

Ridley Scott se chystá natočit pokračování Gladiátora

To není vtip. Slavný režisér se opravdu chystá vrátit do období starověkého Říma, aby oživil jednu ze svých největších filmových legend. Máme se začít bát?

Natalie Portman jako Mighty Thor v novém Thorovi

Obrázek ústřední trojice z nadcházejícího MCU filmu Thor: Love and Thunder nám ukazuje Jane Foster v kostýmu Mighty Thor, kde dokonce drží samotný Mjolnir! Film má na starosti Taika Waititi.

Tučný Russell Crowe ako nebezpečný stalker vo filme Unhinged

Bývalý Gladiátor Rusell Crowe sa objaví vo filme Unhinged ako nebezpečný stalker, ktorý útočí na matku a jej dieťa uprostred mestskej autostrády.

True history of the Kelly gang

2020

Unhinged

2020