Seveřan, který dnes vstupuje do českých kin, láká na nový ohromující trailer

Do našich kin dnes vstupuje vikinský snímek o pomstě, který ponese název Seveřan. A pokud návštěvu kina stále ještě zvažujete, možná vás přesvědčí nově vydaný trailer, který najdete uvnitř článku.

Vikinská řežba Seveřan je podle prvních reakcí nejlepším filmem Roberta Eggerse

Už zanedlouho budeme moci jít do kina na novou filmovou pecku jménem Seveřan od Roberta Eggerse. Snímek se již dočkal prvních reakcí, přičemž se zdá, že Eggers natočil zatím svůj vůbec nejlepší film.

Seriál Roar bude o ženách, které pojídají fotky, vyšetřují vlastní smrt a chodí s kachnami

Už příští měsíc nám AppleTV+ představí zbrusu nový a hvězdně obsazený seriál, který ponese název Roar. Vyprávět bude o různých ženských hrdinkách, kterým se dějí opravdu pěkně bizardní a podivné věci.

Seveřan: Temný vikinský příběh o pomstě na nových fotkách

Slavný režisér hororů Čarodějnice a Maják nám příští měsíc nadělí svůj nový film, který se tentokrát bude odehrávat ve vikingském prostředí. Snímek Seveřan se tak nedávno pochlubil s novými fotkami.

Zlaté glóby 2022: Výsledky

79. ročník udílení cen Zlatých glóbů se oproti minulým rokům konal soukromě bez živého přenosu. Výsledky oznámil až twitter Golden Globes. Mezi výherci dominovaly snímky Síla psa a West Side Story.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E55

Nový Pán prstenů a také Stranger Things!

Letí k nám velké noviny ze Středozemě! Podivné věci z Netflixu se ukazují v novém teaseru a ono je toho na Netflixu celkem hodně. I proto máme v dnešním dílu 90VTEŘIN o jednu zprávu více!

Nicole Kidman jako autorka netradičních léčebných metod v seriálu Nine Perfect Strangers

Oscarová herečka Nicole Kidman se již brzy objeví v dramatickém seriálu Nine Perfect Strangers, který na svých stránkách uvede streamovací platforma Hulu.

Hvězdně obsazený muzikál The Prom má svůj oficiální trailer

Netflix nedávno vypustil do světa oficiální trailer očekávaného muzikálu The Prom, který diváky láká především svým obsazením.

Hollywoodské hvězdy letos v prosinci čeká kolosální večírek, muzikál The Prom má oficiální teaser

Oscarové herečky Meryl Streep a Nicole Kidman se společně s dalšími hvězdami objeví v muzikálu The Prom, Netflix jej uvede v první polovině prosince.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E56

A jeho jméno je… JOHN CENA!

Známý meme dostává vlastní seriál, i když nebude tak úplně o něm. Češi natočili Tolkiena, Němci zase bitvu, ve které dostali Římané na budku a filmový Draco Malfoy si přijde znovu zakouzlit.

Nicole Kidman v dramatu plném tajemství, The Undoing od konce října na HBO

Premiéra The Undoing opět na obzoru! Mysteriózní HBO minisérie z prostředí New Yorku se dočkáme na konci října.

Psychologický horor „Tí druhí“ bude mať remake

Klasický kúsok z hororovej kinematografie patrí k najúspešnejším a najkvalitnejším dielam žánru. Najnovšie ho však čaká remake.

The Prom

2020