Nový film o Planetě opic představil oficiální název a dvě známé herecké posily

Už za měsíc se začne natáčet další díl ze série Planeta opic, který nedávno konečně odhalil svůj název. Snímek taktéž nabral na palubu dvě hvězdy, které fanoušci mohou znát ze dvou známých seriálů.

Třetí série Zaklínače patrně našla svou ,,falešnou“ Ciri

Ve třetí sérii netflixového Zaklínače uvidíme novou postavu jménem Teryn, která bude patrně „falešnou“ Ciri z knižních předloh. Zatím však není jasné, nakolik velkou roli bude v celém příběh hrát.

Ve třetí sérii Zaklínače se objeví oblíbená slavnost z druhé knihy povídek

Natáčení třetí série Zaklínače je v plném proudu a my již známe informace, které více odhalí její příběh. V nové sezóně se totiž objeví zdánlivě zapomenutá událost, která se mohla objevit již dříve.

V novém klipu na druhou sérii Zaklínače uvidíme trénink Ciri na Kaer Morhen

Druhá řada seriálového Zaklínače k nám dorazí už v pátek. Proto bylo jasné, že v posledním týdnu čekání nám Netflix nadělí ještě jeden promo klip. Ten se tentokrát zaměří na tvrdý tréning mladé Ciri.

Nový teaser na Zaklínače ukazuje Zaklínače

Po krátkém teaseru z Netflix Geeked Week, ve kterém jsme mohli vidět Ciri, jsme se konečně dočkali i krátkého videa ukazujícího Geralta.

Netflix Zaklínač má Phillipu Eilhart v podobe Cassie Clare, Ciri má nočné mory a Geralt Oxenfurt

Druhá séria netflixovského Zaklínača dáva o sebe znova vedieť. Najväčšou novinkou je obsadenie Cassie Clare do role Phillipy Eilhart, máme však ja zákulisné fotky z Cirinej nočnej mory či Oxenfurtu.

Ciri, Yennefer a elfovia na nových fotkách z nakrúcania Zaklínača

Nakrúcanie druhej série Zaklínača je v plnom prúde, a tak sa každých pár dní dočkáme nových informácií či obrázkov. Tentoraz sa poriadne pozrieme na Ciri, Yennefer a niekoľkých elfov.

Ciri na oficiálních fotkách ke druhé sérii Zaklínače od Netflixu

Včera se k nám dostaly fotky Geralta a jeho nového brnění. Dnes oficiálně Netflix vydal dvě fotky, kde můžeme vidět Ciri, která vypadá drsně jak jen to jde.

Nové fotky z nakrúcania Zaklínača ukazujú Ciri v zaklínačskom úbore

Druhá séria Netflixovského Zaklínača sa už nakrúca, no oficiálnych informácií je málo. Stránka Redanian Intelligence získala exkluzívne fotky zo zákulisia, na ktorých vidno Ciri v zaklínačskom úbore.

4

Zaklínač