V novém klipu na druhou sérii Zaklínače uvidíme trénink Ciri na Kaer Morhen

Druhá řada seriálového Zaklínače k nám dorazí už v pátek. Proto bylo jasné, že v posledním týdnu čekání nám Netflix nadělí ještě jeden promo klip. Ten se tentokrát zaměří na tvrdý tréning mladé Ciri.

Nový teaser na Zaklínače ukazuje Zaklínače

Po krátkém teaseru z Netflix Geeked Week, ve kterém jsme mohli vidět Ciri, jsme se konečně dočkali i krátkého videa ukazujícího Geralta.

Netflix Zaklínač má Phillipu Eilhart v podobe Cassie Clare, Ciri má nočné mory a Geralt Oxenfurt

Druhá séria netflixovského Zaklínača dáva o sebe znova vedieť. Najväčšou novinkou je obsadenie Cassie Clare do role Phillipy Eilhart, máme však ja zákulisné fotky z Cirinej nočnej mory či Oxenfurtu.

Ciri, Yennefer a elfovia na nových fotkách z nakrúcania Zaklínača

Nakrúcanie druhej série Zaklínača je v plnom prúde, a tak sa každých pár dní dočkáme nových informácií či obrázkov. Tentoraz sa poriadne pozrieme na Ciri, Yennefer a niekoľkých elfov.

Ciri na oficiálních fotkách ke druhé sérii Zaklínače od Netflixu

Včera se k nám dostaly fotky Geralta a jeho nového brnění. Dnes oficiálně Netflix vydal dvě fotky, kde můžeme vidět Ciri, která vypadá drsně jak jen to jde.

Nové fotky z nakrúcania Zaklínača ukazujú Ciri v zaklínačskom úbore

Druhá séria Netflixovského Zaklínača sa už nakrúca, no oficiálnych informácií je málo. Stránka Redanian Intelligence získala exkluzívne fotky zo zákulisia, na ktorých vidno Ciri v zaklínačskom úbore.

4

Zaklínač