V thrilleru Sanctioning Evil se bývalý vojenský hrdina vydá do nelegální bitvy se zločinem

Studio Vertical Entertainment nám představí nový thriller jménem Sanctioning Evil, který bude vyprávět o bývalého vojenském hrdinovi. Toho čeká boj se zločinem, ve kterém neexistují žádná pravidla.

V novém traileru na seriál Tulsa King mafiánský Sylvester Stallone dokáže, že se s nikým mazlit nebude

Máme tu plnohodnotný trailer na očekávaný seriál Tulsa King, ve kterém se hlavní role mafiánského drsňáka ujme Sylvester Stallone. Za celou sérii jsou zodpovědní Taylor Sheridan a Terence Winter.

Guy Pierce si v thrilleru The Infernal Machine zahraje autora, jehož kniha způsobila masakr

Paramount představuje nový trailer na thriller The Infernal Machine, ve kterém hlavní roli kontroverzního spisovatele ztvární Guy Pierce. Ten jednoho dne začne dostávat tajemné dopisy od fanouška.

Hvězdně obsazená komediální detektivka Amsterdam se pochlubila novým trailerem

Christian Bale, Margot Robbie a John David Washington budou tvořit hlavní hrdinské trio v nadcházející komediální detektivce jménem Amsterdam, která se nedávno dočkala zbrusu nového traileru.

Trailer na tajemný krimi seriál Copenhagen Cowboy přislibuje bizarní a působivou podívanou

Netflix se nedávno pochlubil trailerem na svůj nový seriál jménem Copenhagen Cowboy, který si vzal na starost slavný dánský režisér Nicolas Winding Refn. Pořádné informace o ději ale zatím nemáme.

Íránské drama Beyond the Wall vypráví o slepém nešťastníkovi, který se vzepře zákonu

Na benátském filmovém festivale bude brzy premiérovat íránské drama jménem Beyond the Wall, které se bude točit kolem nešťastného slepého muže a mladé ženy, která z určitých důvodů prchá před zákonem.

Mel Gibson bude v krimi Bandit spolupracovat s legendárním kanadským zlodějem

Příští měsíc se můžeme těšit na zbrusu nový snímek jménem Bandit, který bude vycházet podle činů slavného kanadského zloděje Kena Leishmana, jenž se taktéž proslavil díky své přezdívce Flying Bandit.

Morgan Freeman a Juliette Binoche zazáří v thrilleru Paradise Highway, který si posvítí na obchod s lidmi

Lionsgate na konci měsíce představí zbrusu nový thriller jménem Paradise Highway, ve kterém se v hlavních rolích představí Morgan Freeman a Juliette Binoche. Oběma půjde o záchranu jisté mladé dívky.

Thriller Emily the Criminal bude vyprávět příběh ženy, která se kvůli dluhům vydá na dráhu zločinu

Příští měsíc se můžeme těšit na nový thriller jménem Emily the Criminal, který bude vyprávět o ženě v nelehké životní situaci. Kvůli dluhům se totiž rozhodne vydělat si peníze nelegálním způsobem.

Manželský pár bude v mysteriózním seriálu The Resort vyšetřovat tajuplné zmizení celé rodiny

Služba Peacock nám příští měsíc nadělí nový seriál jménem The Resort, který bude vyprávět o manželské dvojici na dovolené. Na klid a pohodu však mohou zapomenout, čeká je něco mnohem temnějšího.

Herec ze seriálu Riverdale se přiznal k vraždě vlastní matky a plánování atentátu na kanadského premiéra

Čtyřiadvacetiletý herec Ryan Grantham, který se například objevil v populárním seriálu Riverdale, se přiznal z toho, že zabil svou vlastní matku. Následně chtěl také zavraždit kanadského premiéra.

Nový dokumentární seriál na Netflixu se zaměří na sérii internetových zločinů

V půlce příštího měsíce nám Netflix nadělí nový dokumentární seriál, jenž se zaměří na bizarní zločiny, u kterých hrál zásadní roli internet. Na oficiální trailer se můžete podívat uvnitř článku.

Co určitě nedělat, když v noci na silnici omylem zabijete člověka? To ukáže thriller The Good Neighbour

Studio Screen Media nám představí thriller The Good Neighbour, který je remakem stejnojmenného snímku z roku 2011. Posvítí si na dva muže, kteří ujedou z místa činu poté, co omylem někoho zabijí.

V černé komedii On the Count of Three si dva muži užijí poslední divoký den před sebevraždou

Že se o sebevraždě nežertuje? Ale kdeže! V komedii On the Count of Three bude toho humoru habaděj. Vyprávět bude o dvou zoufalcích, kteří se před sebevraždou rozhodnou prožít svůj den opravdu naplno.

V thrilleru Blast se mladá žena ocitne uvězněná v autě, pod kterým tiká bomba

Thriller jménem Blast se zaměří na ženu, která je uvězněná v autě se dvěma dětmi. Nejenomže nemůže ven, ale navíc pod autem tiká bomba, která exploduje už za třicet minut. Kdo je za to ale zodpovědný?

Seriál Dark Winds si posvítí na zapeklité vyšetřování zločinu v indiánské rezervaci

Stanice AMC nám už za necelé dva měsíce nadělí zbrusu nový krimi seriál, který ponese název Dark Winds. Vyprávět bude o poručíkovi a náměstkovi, kteří se společně pokouší vyřešit jistý náročný případ.

V thrilleru Frank & Penelope narazí mladý pár na motel kanibalského náboženského fanatika

Od studia Redbud přichází thriller s nádechem hororu jménem Frank & Penelope, který se zaměří na mladý pár, jenž prchá před zákonem. Dorazí tak do jednoho motelu, který se pro ně stane noční můrou.

Tvůrci seriálu The Wire představují další drsný krimi seriál o zločinu v Baltimoru

Jste fanoušci seriálu The Wire? Tak to byste si určitě neměli nechat ujít seriál We Own This City, kterého se dočkáme příští měsíc. Čeká nás tak příběh o zločinech, drogách a chamtivých policajtech.

Seriál Tokyo Vice prozkoumá nebezpečná zákoutí japonského organizovaného zločinu

HBO Max už za měsíc představí svůj nejnovější seriál jménem Tokyo Vice. V něm se mladý novinář rozhodne nahlédnout do života japonského organizovaného zločinu. To však pro něj nebude vůbec bezpečné.

Hlasová asistentka zachytila zvuk a obraz násilného zločinu, který kupodivu nikdo nechce vyšetřovat

Už za necelý měsíc nám režisér Steven Soderbergh představí svůj nejnovější thriller s nádechem sci-fi jménem KIMI. Vyprávět bude o hlasové asistence, které se podaří zachytit důkaz o hrozivém zločinu.

Nový trailer na Batmana nám ukáže více scén s Catwoman a Hádankářem

Už se k nám velice pomalými kroky přibližuje jaro. A na jeho začátku k nám doputuje nový film o Batmanovi, kterého natočil Matt Reeves. Studio Warner Bros. se tak pochlubilo zcela novým trailerem.

Opravdové zločiny na vzestupu: Proč milujeme žánr True crime

Opravdové zločiny, české podsvětí, Hotel Cecil, Ted Bundy a mnoho dalších. Žánr true crime je dnes rozhodně na vzestupu. Co stojí za touto společenskou fascinací skutečnými zločiny?

V thrilleru Stay Close spojí podivná série znepokojivých událostí dohromady čtyři jedince

Nadcházející thrillerový seriál Stay Close představuje oficiální trailer. Seriál bude vycházet podle stejnojmenné předlohy od Harlana Corbena, který na nadcházející adaptaci usilovně pracoval také.

V hudební krimošce The Score se za doprovodu písniček bude řešit láska a zločin

Přednedávnem vyšel trailer na kriminální drama The Score, ve kterém se dočkáme nejen lásky mezi dvěma mladými lidmi, ale i mnoha písniček. Ano, kombinace žánrů to je rozhodně zajímavá.

The Book of Boba Fett láká na zločinem prolezlou planetu Tatooine

Dlouho očekávaný trailer nové série ze světa Star Wars je konečně na světě a ukazuje, co čeká Bobu Fetta a Fennec Shand ve snaze převzít zločinecké impérium Jabby Hutta.

Některé zločiny jsou neomluvitelné. Sandra Bullock bude bojovat o své místo ve společnosti

Už za necelý měsíc se můžeme těšit na příběh Ruth Slater, která se po svém návratu z vězení bude pokoušet znovu shledat se svou sestrou. Kvůli onomu zločinu to ale nebude tak snadné.

Ještě přednedávnem to byla jedna z největších hvězd. Nyní jde slavnému komikovi o kariéru a život

Netflix se nám pochlubil trailerem na svůj nadcházející seriál, který ponese název True Story. Hlavní role se v něm ujme komik Kevin Hart, který si pro změnu zahraje v něčem mnohem vážnějším.

Rodina hlavního hrdiny v thrilleru Hide and Seek má ve skříni pěkně ošklivé kostlivce

Jonathan Rhys Meyers si zahraje hlavní roli v thrilleru Hide and Seek, ve kterém se jeho postava snaží odhalit tajemství svého zesnulého otce. Brzy však zjistí, že přesně to byla velká chyba.

Sherlock Holmes se v novém dobrodružství ocitne ve „světě zločinu“

Poněkud skromný trailer poodkryl další roušku tajemství okolo Sherlock Holmes: Chapter One. Středomořský ráj je jenom iluzí, která skrývá ohavná tajemství a bizarní zločiny.

Blue Beetle se připravuje do boje proti zločinu

HBO Max připravuje televizní seriál o jednom z méně známých hrdinů, aneb DC Comics není pouze Batman.