Nepodařené dítě Esmeraldy a hororu, to je Co jsme viděli, co jsme slyšeli

Hororová studnice (ne ta z Kruhu) sice stále skrývá mnoho nápadů, ale tento film hýří spíše nudou, nežli děsuplnou zábavou.

Horor Kill Creek čtenáře zavede do strašidelného domu uprostřed kansaské pustiny

Na pulty českých knihkupectví opět míří další román se strašidelným domem v hlavní roli. Tentokrát se však nejedná o další knihu od Darcy Coates, ale o román Kill Creek od Scotta Thomase.

Obraz hotelu smrti v dokumentární sérii Na místě činu: Zmizení v hotelu Cecil, která opráší případ Elisy Lamové

Netflix již brzy podnikne sondu do jednoho z nejtemnějších míst Spojených států. Dokumentární série Na místě činu: Zmizení v hotelu Cecil od Joea Berlingera se představuje v oficiálním traileru.

Krvavý horor You're Not Alone v oficiálním traileru

Eduardo Rodriguez, který už v minulosti natočil několik celovečerním filmů, přišel o prázdninách po sedmileté pauze s novým hororem, který na sebe teprve nedávno strhnul pozornost trailerem.

The Banishing konfrontuje vieru s okultizmom

Horor The Banishing prinúti reverenda a jeho ženu siahnuť k čiernej mágii, aby sa zbavili pomstychtivého ducha.

The Haunting of Bly Manor prichádza s ďalším trailerom

The Haunting of Bly Manor nás bude strašiť na Netflixe už o dva týždne. Tvorcovia nám poskytujú atmosferickú ochutnávku budúcich príčin vašej nespavosti.

V nové knize od Darcy Coates zase straší dům

Nakladatelství Fobos včera vydalo již v pořadí čtvrtý hororový román od Darcy Coates, kde se hrdinové opět ocitnou ve strašidelném domě plném duchů, opět je uzavře bouřka a opět budou v nebezpečí.

The Haunting of Bly Manor má prvý trailer!

Z fenoménu The Haunting Of Hill House sa stala hororová antológia, ktorá najnovšie prinesie sezónu s názvom The Haunting of Bly Manor.

Animované Akty-X, množstvo správ od Disney a nové DC komiksy

Dnes toho máme veľa od Disney, pretože si myšiak asi povedal, že toho produkuje málo, alebo čo. Tiež sa ale pozrieme na nejaké tie nové animáky či komiksy od DC.

Pokračovanie The Haunting Of Hill House sa ukazuje na prvých fotkách

Úspech seriálu The Haunting Of Hill House započal novú hovorovú antológiu. Tentoraz však pôjde o celkom nový príbeh.

Kevin Bacon sa vracia k hororu vo filme You Should Have Left

Universal predstavuje po úspechu Neviditeľného muža nový horor, tentoraz v Kevinom Baconom a strašidelným domom v hlavných rolách.

Ed a Lorraine Warrenovci rozprávajú svoje príbehy skrze YouTube

Oficiálny kanál démonológov Eda a Lorraine Warrenovcov poskytuje množstvo skutočných rozhovorov a diskusii, ale i videí z Warrenovského okultného múzea

Live stream z domu, ktorý inšpiroval film V zajatí démonov bude trvať týždeň

Nový majitelia domu, ktorý bol predmetom vyšetrovania Eda a Lorraine Warrenovcov, budú celých osem dní vysielať naživo zvnútra údajne strašidelnej farmárskej usadlosti.

Skupinka lidí se stane obětí ducha sériového vraha v knize Přízraky domu Carrowů

Australská spisovatelka Darcy Coates se velice úzce specializuje na horory se strašidelnými domy. Její třetí kniha s názvem Přízraky domů Carrowů je o zmíněném strašidelném domě Carrow.