Zobrazit vše ve dne 20. 2. 2022
Na tahu One-Shoty Epizoda 17

Křídla Ohně

Co se to děje? Čtvrtek a žádné Věčné duše? Nebo snad ano? Co to má znamenat? Podívejte se na záznam nečekaného one-shotu, který vám ukáže mírní spin-off hlavního příběhu Věčných duší.

Trailer na komediální horor od skupiny Foo Fighters se s krví a brutalitou opravdu nedrží zpátky

Hororová komedie Studio 666, ve které uvidíme všechny členy rockové skupiny Foo Fighters, k nám dorazí už za několik dní. V rámci toho proto studio Open Road Films vydalo další a pěkně krvavý trailer.

Zaklínač: Třetí série zná své první dva režiséry

Už zanedlouho by měla začít produkce třetí řady Zaklínače. A pokud všechno půjde dobře, premiéry bychom se mohli dočkat na konci roku. Seriál už tak pro třetí řadu nabral na palubu první dva režiséry.

Chip a Dale z Rychlé roty dostali první trailer, který kombinuje 2D a 3D animaci

V loňském roce Disney oznámilo návrat animovaných postaviček z oblíbené pohádky. Nyní dostal film s názvem Chip 'n Dale: Rescue Rangers první trailer, který v divácích vyvolal rozporuplné emoce.

Na tahu One-Shoty Epizoda 16

Nataženiny part 2! Recap příběhu Věcných duší!

Speciální nataženinový stream NaTahu je zde! Připojte se k hráčům této internetové série a zavzpomínejte si na všechny důležité i méně důležité události jejich tažení.

Rod draka hlásí dotočeno. Co si G. R. R. Martin myslí o hrubém střihu seriálových epizod?

Nového spin-offu na Hru o trůny, který nese název Rod draka, se dočkáme ještě letos. Produkce již každopádně skončila, přičemž autor G. R. R. Martin vypadá na to, že je se seriálem více než spokojený.