Trailer filmu LEGO Star Wars Terrifying Tales si s kánonem vytírá... kokpit X-Wingu

Chystaný halloweenský film, který se zanedlouho objeví v nabídce služby Disney+, ukazuje řadu bizarních i vtipných scén. Úcta ke světu Star Wars je zjevná, stejně jako snaha nebrat nic vážně.

Originální Thrawnova trilogie Star Wars se dočká nového českého vydání

Knihy Dědic Impéria, Temná síla na vzestupu a Poslední povel budou znovu k dostání na našem trhu, a to již v polovině října. Egmont připravuje také vydání dalších kanonických komiksů Star Wars.

Marvel animovaný seriál What If... patří do MCU kánonu

Animovaná Marvel antologie What If... patří do stejného universa jako ostatní filmy a seriály z MCU. Jsme tak svědky zrození multivesmíru, který dá autorům volnost ve vyprávění nových příběhů.

Další kniha Star Wars: Vrcholné Republiky vyjde česky

Po Světlu rytířů Jedi následuje kniha Do temnoty, kterou má na svědomí oblíbená autorka Cladia Gray. Českého vydání v pořadí druhé knihy ze série Star Wars: Vrcholná republik se dočkáme v září.

První fáze příběhů Star Wars: Vrcholné Republiky se chýlí ke konci

První ze tří fází knih a komiksů vydávaných v rámci multimediálního projektu Star Wars: Vrcholná Republika bude završena mimo jiné knihou pro dospělé od oblíbené Claudie Gray.

Startuje druhá vlna knih a komiksů Star Wars: Vrcholné Republiky

Od dnešního dne je v zahraničí v prodeji další řada knih a komiksů, které spadají do série v originále známé jako The High Republic. Alespoň některé z těchto publikací by časem mohly vyjít i u nás.

Díky Světlu rytířů Jedi začíná Star Wars: Vrcholná Republika vycházet česky

Kromě první knihy ze stále relativně nové série Vrcholná Republika se českého vydání dočká také titul Star Wars: Pokrevní linie o politické kariéře princezny Leiy v novorepublikovém senátu.

S Chaosem na vzestupu se v nové sérii vypořádá velkoadmirál Thrawn

Modrý supergénius se v nové sérii od vydavatelství Egmont musí vypořádat s neznámou hrozbou. Tentokrát to nejsou nepřátelé Republiky či Impéria, ale jeho domoviny, Chisské Ascendence.

Star Wars: Squadrons a jeho místo v aktuálním kánonu

Myslíte, že se chystané souboje stíhaček od studia Motive odehrávají během původní filmové trilogie? Kdepak.