Ruský román Zkáza ostrova Sachalin spojuje jadernou válku a nemrtvé

Zkáza ostrova Sachalin, první dospělý román od Ėduarda Verkina, který si vysloužil nominace na prestižní ruská ocenění, vyjde v Česku. Na čtenáře čeká drsný příběh spojující jadernou válku a nemrtvé.

Borat sa vracia v ďalšej sérií, tentoraz omnoho skutočnejší

Po úspechu druhého filmu s Boratom sa Amazon rozhodol na svojej streamovacej platforme ukázať vystrihnuté zábery, pohľad od zákulisia tvorby a nebezpečné situácie, ktoré postretli hercov aj štáb.

Yasha Nydoorin bude další v pořadí na svůj příběh v komiksu

Celosvětový fenomén Critical Role připravují už třetí origin grafickou novelu postav z Mighty Nein. Tentokrát je to příběh Yashi, za kterou hraje Ashley Johnson

Hranice mezi realitou a fikcí již brzy naruší sci-fi snímek Bliss

Salma Hayek a Owen Wilson se objeví v nadcházejícím sci-fi snímku Bliss, který boří hranice mezi realitou a fikcí. Americké studio Amazon Prime nedávno zveřejnilo oficiální trailer.

Borat je späť a nesie si nečakanú výpomoc

Potajomky nakrúcané pokračovanie filmu Borat sa vracia priamo na Amazon Prime Videos. Populárny Kazašský reportér si tentoraz do Ameriky prináša nečakanú výpomoc v podobe svojej dcéry.

Robin neumiera, Borat sa vracia a Leví kráľ tiež

Interaktívny Batman film ukazuje nový exkluzívny klip, druhý Boraz zverejnil dátum premiéry, bojovníci z Netdlixu sa pobili kvôli charite a Disney opäť šliape po našom detstve. Krásna streda!

Politická dráma Trial Of The Chicago 7 je nabitá dobrými hercami

Na Netflix smeruje politická dráma Trial Of The Chicago 7, ktorá zachytáva udalosti nechválne známych pochodov proti vojne vo Vietname roku 1968.

Pokračování rodinné fantasy komedie Hokus pokus pouze na Disney+

Netflix, HBO GO, Amazon Prime a brzy také Apple TV Plus a Disney+. Filmové streamovací služby se pěkně rozrůstají a my diváci budeme muset brzy volit, jaké si předplatíme.

Who is America? je aktuálním vhledem do mysli američanů

Mátě někdy pocit, že Česko je plné podivínů se zvláštními a místy i nebezpečnými názory? No to jste asi ještě neviděli Američany v akci. Seriál Who is America se do občanů spojených států pouští…

8

Borat 2

2020

An American Pickle

2020

The Trial of the Chicago 7

2020

8

Who is America?

2018

Bliss

2021

3

Winx Saga: Osud

2021

Rozbitý robot Ron

2021

The Dragon Prince

2018