Strážci Galaxie

2014

Videohru Marvel’s Guardians of the Galaxy doprovodí dvě knihy od vydavatelství Titan Books

Nedávno oznámenou videohru Marvel’s Guardians of the Galaxy od studia Eidos Montreal doprovodí hned dva knižní projekty od Titan Books. Fanoušci se mohou těšit na prequelový román a oficiální artbook.

Do třetího dílu Strážců Galaxie se vrací Sylvester Stallone

Ve třetím díle Strážců Galaxie se dočkáme i charismatického kapitána zločinecké skupiny Ravagerů. A opět ho ztvární Sylvester Stallone, který se s onou novinou pochlubil na svém Instagramu.

Natáčení třetího dílu Strážců Galaxie konečně odstartovalo

Sice to „nějakou chvilku“ trvalo, ale nakonec k tomu přeci jenom došlo. James Gunn oznámil, že dlouho očekávaná produkce třetího dílu Strážců Galaxie konečně odstartovala.

Strážci Galaxie: Vyzrazuje logo ke třetímu dílu smrt jedné z hlavních postav?

Třetí díl Strážců Galaxie bude dost pravděpodobně tím posledním, který James Gunn natočí. Znamená to tedy potenciální smrt jedné z populárních postav? Fanoušci mají svou vlastní unikátní teorii.

Marvel animovaný seriál What If... patří do MCU kánonu

Animovaná Marvel antologie What If... patří do stejného universa jako ostatní filmy a seriály z MCU. Jsme tak svědky zrození multivesmíru, který dá autorům volnost ve vyprávění nových příběhů.

Marvel oslavuje návrat do kin, ukázal Eternals a Fázu 4

Po více než roční pauze se Marvel rozhodl vrátit do kin se všemi svými filmy a odloženými premiérami. Tuhle skutečnost oslavuje novým videem, kde ukázal očekávané záběry z Eternals.

Spousta oznámení od Marvelu - vše na jednom místě

Dnešní a včerejší den zaznamenaly ze strany Marvel Studios a Disney obrovská oznámení, ať už jak důležitostí, tak počtem. Proto jsme si pro vás připravili shrnutí všeho, co se ohledně Marvelu událo.

Strážci galaxie - Noví strážci potřetí!

Mezi poslední komiksy, které bude nakladatelství CREW vydávat do konce roku 2020, patří i třetí svazek série Strážci galaxie - Noví strážci, který obsahuje sešity 11-14 z roku 2015 a jeden speciál.

Marvel si z nás nechtiac vystrelil trailerom na Eternals

Pokiaľ sa neviete dočkať nového Eternals filmu, o ktorom sa toho stále veľa nevie, možno vás prekvapí, že sa na YouTube Marvelu objavil trailer s týmto názvom. Nejde o film, ale o komiks.

Strážcovia Galaxie skončia tretím filmom, naznačuje režisér James Gunn

Režisér James Gunn pripravuje fanúšikov na koniec obľúbenej zostavy hrdinov. Zdá sa, že na post režiséra sa po treťom filme už nechystá.

Herečka Karen Gillan uvažuje o budúcnosti Nebuly v Guardians of the Galaxy Vol.3

Herečka Karen Gillan súciti s osudom svojej postavy Nebuly a premýšľa o emocionálnej komplexnosti jej príbehu.

Režisér James Gunn vytvoril nový „Awesome Mix“ pre Strážcov galaxie

Peter Quill, hlavný hrdina Strážcov Galaxie, mal vo svojom walkmene dva úžasné playlisty, ktoré mu zanechala jeho matka. Režsér James Gunn sa teraz podelil s úplne novým playlistom.

"My sme Groot," povzbudzuje režisér James Gunn v dobe koronavírusu

James Gunn sa nedávno na Twitteri zúčastnil skupinového sledovania filmu Strážcovia Galaxie z roku 2014 . Fanúšikom poskytol zaujímavé komentáre a prezradil aj niečo z pripravovaného pokračovania.