Zobrazit vše ve dne 19. 9. 2021
Na tahu One-Shoty Epizoda 13

Arila D&D: Ztracený splétač

Ve spolupráci se Sterakdary jsme připravili příběh ze světa knihy Arila: Stříbrné město. Nevyzradíme vám děj hlavní zápletky, ale atmosféru nasajete stoprocentně!

Polský kriminální thriller Hyacint se vydá po stopách komunistického zátahu proti homosexuálům

Netflix nedávno zveřejnil oficiální trailer kriminálního thrilleru Hyacint, který se zaměří na skutečný případ z 80. let minulého století, jehož cílem bylo vystopovat homosexuály v Polsku.

Série Paranormal Activity se vrací! Sedmý díl se pochlubil mrazivým trailerem

Po šesti letech se vrací známá hororová série, která se tentokrát bude snažit o řadu inovací, aby si získala zpátky přízeň fanoušků. Podaří se jí to?

Strážci Galaxie: Vyzrazuje logo ke třetímu dílu smrt jedné z hlavních postav?

Třetí díl Strážců Galaxie bude dost pravděpodobně tím posledním, který James Gunn natočí. Znamená to tedy potenciální smrt jedné z populárních postav? Fanoušci mají svou vlastní unikátní teorii.

Hlavní hrdina cestuje časem, aby mohl zachránit nikoliv svět, ale své manželství

Od tvůrce oscarového snímku 12 let v řetězech přichází romantická sci-fi, která je filmovou adaptací povídky Roberta Silverberga. Snímek se pochlubil svým prvním teaser trailerem.

Na tahu ve světě Arily: příběh končí!

Minulý týden proběhl druhý díl tahounského dobrodružství ve světě z knihy Arila: Stříbrné město od Sterakdaryho. Jaké bude vyvrcholení tohoto dobrodružství? Zachrání skupina ztraceného Splétače?