Ewan McGregor a Ethan Hawke dostanou v traileru na komedii Raymond & Ray hrůzný úkol. Pohřbít otce

Služba Apple TV+ se nedávno pochlubila oficiálním trailerem na komedii Raymond & Ray, ve které dva bratři dostanou velice otravný úkol. Musí pohřbít svého otce, se kterým neměli vůbec dobrý vztah.

Fotky z pokračování detektivky Na nože odhalují nové postavy a podezřelé

Prostřednictvím Empire Magazine jsme se dočkali několika zbrusu nových fotek z pokračování úspěšné a dobře hodnocené detektivy Na nože. Taktéž už známe informace o nových filmových podezřelých.

Nový trailer na horor Černý telefon vzbudí v každém rodičovi strach o své dítě

Studio Universal fanouškům nadělilo již druhý oficiální trailer na horor Černý telefon, kterého se dočkáme už za necelé dva měsíce. Ethan Hawke si v něm zahraje maskovaného sériového vraha dětí.

Seveřan, který dnes vstupuje do českých kin, láká na nový ohromující trailer

Do našich kin dnes vstupuje vikinský snímek o pomstě, který ponese název Seveřan. A pokud návštěvu kina stále ještě zvažujete, možná vás přesvědčí nově vydaný trailer, který najdete uvnitř článku.

Vikinská řežba Seveřan je podle prvních reakcí nejlepším filmem Roberta Eggerse

Už zanedlouho budeme moci jít do kina na novou filmovou pecku jménem Seveřan od Roberta Eggerse. Snímek se již dočkal prvních reakcí, přičemž se zdá, že Eggers natočil zatím svůj vůbec nejlepší film.

Seveřan: Temný vikinský příběh o pomstě na nových fotkách

Slavný režisér hororů Čarodějnice a Maják nám příští měsíc nadělí svůj nový film, který se tentokrát bude odehrávat ve vikingském prostředí. Snímek Seveřan se tak nedávno pochlubil s novými fotkami.

Superhrdina Moon Knight se v novém klipu ukazuje v plné kráse

Pomalu se nám už blíží jaro. To znamená, že se konečně můžeme těšit na další pořádnou MCU nálož. Ta se mimo jiné bude skládat i z nového seriálu Moon Knight, který nám představí dalšího superhrdinu.

Ethan Hawke se ukáže jako sadistický vrah dětí v povídkovém hororu Černý telefon

Americké studio Universal Pictures přichází s dalším hororem. Snímek Černý telefon vychází ze stejnojmenné povídky Joea Hilla, jež se soustřeďuje na nájemného kouzelníka, který potají vraždí děti.

6

Černý telefon

2022

Tesla

2020

Očista

2013