Bude Amber Heard přeobsazena ve filmu Aquaman and the Lost Kingdom?

Po internetu již několik dní kolují zvěsti o vyhození a přeobsazení Amber Heard pro nového Aquamana. Samotná herečka však pravdivost těchto pomluv popírá.

Bruce Campbell zareagoval na fanoušky, kteří chtějí, aby nahradil Amber Heard v roli Mery

Někteří fanoušci by v roli princezny Mery z Aqumana rádi viděli někoho jiného, hlavně ne Amber Heard. Jedním z předních kandidátů se stal i herec Bruce Campbell, který na přání fanoušků zareagoval.

Kdo by mohl Amber Heard nahradit v Aquamanovi? Fanoušci mají jasno. Právnička Johnnyho Deppa

Teprve nedávno byla spuštěna fanouškovská petice, která požaduje, aby Amber Heard byla v Aquamanovi nahrazena hvězdou z jejího procesu s Johnny Deppem. Tou se stala mladá právnička Camille Vasquez.

Nově zveřejněné video ze zatýkání Ezry Millera odhaluje, že jeho zadržení policií nebylo vůbec hladké

Kauza jménem Ezra Miller pokračuje. Známý herec byl na Havaji před nějakou dobou zatčen poté, co v místním baru dělal nepořádek. Nedávno vydané video od Daily Mail zachycuje momenty z jeho zatčení.

Tak bude ten Ezra Miller v roli Flashe přeobsazen, nebo ne?

Z Ezry Millera se v poslední době stal velký potížista. Kvůli svému chování na Havaji byl hned dvakrát zatčen, také byl i obviněn z krádeže. Jaká je tedy jeho budoucnost v roli bleskurychlého Flashe?

Řada fanoušků žádá přeobsazení Chrise Pratta v roli Star Lorda. James Gunn na to ostře zareagoval

Chris Pratt rozlítil část fanoušků už v roce 2019, kdy byl kvůli vstupu do jisté křesťanské skupiny označen za homofoba. Tato nařknutí se nyní vrátila. A to krátce po vydání traileru na nového Thora.

Herec Yahya Abdul-Mateen II si v prequelu na Mad Maxe nakonec nezahraje

Prequel na nadupanou jízdu jménem Mad Max: Zběsilá cesta, který se bude nazývat Furiosa, se pochlubí hvězdným obsazením. Nakonec v něm ale bude chybět budoucí představitel Morphea.

Jeremy Renner málem odešel z MCU. Jednu dobu byl ochotný vzdát se role Hawkeye

Osobní život může občas hercům pěkně zamávat s jejich filmovými smlouvami. Obzvlášť to platí pro MCU filmy, kde se herec v podstatě upisuje pro vícero projektů. Své o tom ví i Jeremy Renner.

Proč byl Edward Norton v roli Neuvěřitelného Hulka přeobsazen Markem Ruffalem?

Druhým MCU filmem byl Neuvěřitelný Hulk, který spolu s Iron Manem vyšel v roce 2008. Tehdy ho však místo Marka Ruffala hrál Edward Norton. Co ale stálo za jeho následném přeobsazení?

T´Challa už se v MCU neobjeví. K žádnému přeobsazení nedojde

Po smrti Chadwicka Bosemana se fanoušci dohadovali o tom, zda by nebylo lepší, kdyby jeho ikonickou postavu neztvárnil někdo jiný. Jeden z producentů však něco takového zamítl.