Komediálně mysteriózní seriál Maggie zrušen po pouhé první sérii

Pokud patříte mezi diváky, kteří si první řadu seriálu Maggie užili, tak pro vás máme špatnou zprávu. Nedávno vyšlo najevo, že seriál už nebude obnoven pro druhou sérii, tudíž jeho výroba se tak ruší.

Christian Bale jako detektiv z 19. století na první fotce k mysterióznímu thrilleru The Pale Blue Eye

Na začátku příštího roku nám Netflix nadělí temnou podívanou z 19. století, ve které se v hlavní roli zkušeného detektiva objeví Christian Bale. Asistovat mu bude Harry Melling jako Edgar Allan Poe.

Adam Driver bude v mysteriózním dramatu White Noise čelit své vlastní smrtelnosti

Během podzimu bude na filmovém festivale v Benátkách premiérovat mysteriózní drama White Noise, ve kterém ztvární hlavní roli Adam Driver. Snímek pochází od oceňovaného režiséra Noaha Baumbacha.

Manželský pár bude v mysteriózním seriálu The Resort vyšetřovat tajuplné zmizení celé rodiny

Služba Peacock nám příští měsíc nadělí nový seriál jménem The Resort, který bude vyprávět o manželské dvojici na dovolené. Na klid a pohodu však mohou zapomenout, čeká je něco mnohem temnějšího.

Seriál 1899 bude řádně temnou a mysteriózní podívanou od tvůrců německé série Dark

Líbil se vám skvělý německý seriál Dark? Tak to pro vás máme vyloženě senzační zprávu, stejní tvůrci totiž představují své další dílo, které tentokrát ponese název 1899. Trailer najdete uvnitř článku.

Šestý svazek komiksového Zaklínače přináší mysteriózní zápletku

Čeští a fanoušci bělovlasého zaklínače Geralta se během dnešního dne dočkali dalšího komiksové příběhu. Šestý svazek s podtitulem Nářek čarodějnice staví Geralta před mysteriózní zakázku.

Scenáristka Amerického psycha chystá mysteriózní thriller o vraždící katoličce

Filmařka Guinevere Turner, která se podílela na tvorbě známého filmu Americké psycho, hodlá zadaptovat román Dona Roffa do filmové podoby. Vyprávět bude o dívce, která se nemůže ubránit touze zabíjet.

Nové mysteriózní krimošky od režiséra Old boye se dočkáme ještě letos

Talentovaný jihokorejský filmař Park Chan-wook nám po šesti letech konečně představí svůj nejnovější film. Ten ponese název Decision to Leave, přičemž se zaměří na jedno velice podivné vyšetřování.

V mysteriózním seriálu Constellation si zahraje Noomi Rapace a hvězda z Breaking Bad

Noomi Rapace a Jonathan Banks si zahrají hlavní role v nacházejícím seriálu Constellation, který nedávno dostal od Apple TV+ zelenou. Má se jednat o psychologický thriller, který divákům zamotá hlavy.

V mysteriózním seriálu Za hranicí najde Josh Brolin díru v zemi, kterou patrně nestvořila lidská ruka

Amazon nám již zanedlouho nadělí zcela nový seriál jménem Za hranicí, ve kterém se v hlavní roli představí Josh Brolin. Ten brzy zjistí, že na jeho pozemcích jsou ukrytá velice znepokojivá tajemství.

Mike Myers si zahraje osm různých postav v komediálně mysteriózním seriálu The Pentaverate

Už za necelé dva měsíce se na Netflixu dočkáme zbrusu nového komediálního seriálu The Pentaverate, ve kterém hlavní role ztvární slavný Mike Myers. Ten si totiž zahraje hned osm různých postav.

V traileru na mysteriózní seriál Parallels poskočí skupinka teenagerů dopředu v čase

Už za několik dní k nám dorazí zbrusu nový seriál jménem Parallels, který se patrně bude zabývat cestováním v čase. Děj se zaměří na skupinu teenagerů, kterým jedna oslavná noc navždy změní životy.

Mysteriózní anime od tvůrců Death Note a Attack on Titan představuje první trailer

Na jaře příštího roku k nám dorazí zcela nový anime film, který se bude nazývat Bubble. Stojí za ním veteráni anime stylu, kteří například pracovali na seriálech jako Death Note a Attack on Titan.

Potápěč – Mysteriózní rodinné drama, které vám vezme dech

Grafický román Potápěč kanadského komiksového tvůrce Jeffa Lemirea není jen pouhým komiksovým příběhem. Potápěč je atmosférické, smutné umělecké dílo plné metafor a emocí.

Hororový komiks Chlad vám pocuchá nervy i žaludek

Nakladatelství Comics Centrum odhalilo překvapení pro druhé pololetí roku 2021. Tentokrát se zábavy dočkají milovníci hororu. Komiks Chlad čtenáře zavede na výpravu do temných míst lidské mysli.

Mysteriózní drama Wolf nahlédne do mysli mladého muže, který věří, že je skutečným vlkem

Hráli jste si jako caparti na to, že jste nějakým zvířetem? Tak některým lidem to nejen zůstalo, ale dokonce se domnívají, že o žádné hraní nejde. Naopak. Být člověkem je pro ně ta pravá faleš.

Komiksová série Paper Girls mísí mysteriózní zápletku s předměstským dramatem

Komiksová série Paper Girls zamířila na český trh. Příběhová linka sleduje čtyři obyčejné dvanáctileté dívky, které se ráno po Halloweenu roku 1988 zapletou do problematiky cestování časem.

Román Železný vlk představuje staroseverský příběh s mysteriózními prvky

Na český knižní trh se řítí další kniha z chladného Norska. Fantasy román Železný vlk od vyhlášené norské spisovatelky představuje staroseverský příběh o rodinném prokletí s prvky mysteriózna.

Komiksová předloha pro thriller Čas by se mohla dočkat hned dvou pokračování

Komiks Sandcastle, který byl předlouhou pro nový mysteriózní thriller Čas, by se mohl dočkat hned dvou pokračování. Ta by mohla vysvětlit tajemné zakončení, které bylo autorským záměrem.

Mysteriózne sci-fi Rubikon prinesie neprekvapivý sociálny komentár

Spoločnosť The Playmaker Munich zverejnila krátky teaser na temné sci-fi Rubikon. Posádka vesmírnej stanice sa tu musí vysporiadať so skutočnosťou, že sa na Zem zrejme nikdy nevráti.

Mysteriózní Katla je podivná sci-fi telenovela z Islandu

Drama situované do země sopek dopadlo všelijak. Navzdory několika zásadnějším problémům mu však nelze upřít atraktivitu a velmi silnou atmosféru.

Severská mysteriózní sci-fi série Katla se dočkala oficiálního traileru

Osmidílná série Katla odkrývající hrůzostrašná tajemství, která měla zůstat navždy pohřbena pod ledem, se nyní dočkala oficiálního traileru, který vyvolává více otázek než odpovědí.

Sopečná erupce v mysteriózní sci-fi sérii Katla odkryje děsivá tajemství, která měla být navždy pohřbena pod ledem

Výbuch sopky obrátí život malé islandské komunity vzhůru nohama. Mysteriózní sci-fi série Katla, která oplývá hrůzostrašnou atmosférou, se představila v oficiálním teaseru od Netflixu.

Hellboy and the B.P.R.D.: The Secret of Chesbro House, aneb pocta starým hororům od společnosti Hammer

Kultovní komiksové univerzum Hellboy se dočká úplně nového přírůstku. Dvoudílná série Hellboy and the B.P.R.D.: The Secret of Chesbro House čtenáře zavede do starého sídla s děsivou historií.

Mysteriózní drama Žena v okně udělá z Amy Adams úzkostnou svědkyni brutální vraždy

Netflix získal distribuční práva na mysteriózní drama Žena v okně, který staví Amy Adams do role oběti své posedlosti novými sousedy, jejichž byt zachvátí případ brutální vraždy.

V novém svazku série Ú.P.V.O. budou muset agenti Úřadu vyšetřit, kdo vyvraždil plný vlak nacistů

Ve třináctém svazku série Ú.P.V.O. s podtitulem 1947, který těsně navazuje na devátou knihu, budou muset agenti Úřadu vyšetřovat vraždy nacistů, jimž kdosi z těla vysál veškerou krev.

Mysteriózní horor V zajetí míří na Netflix, v roli ďábelské matky se objeví Sarah Paulson

Mysteriózní horor V zajetí si už sice odbyl svou premiéru na podzim minulého roku, nyní se však znovu představil v oficiálním traileru, pod jehož distribuční práva se podepsal Netflix.

Crossover Hell & Gone's spojuje Sandmana se sérií Zámek a klíč

Během včerejšího dne byla oznámena velká novinka pro komiksový svět. Kultovní svět Sandmana se spojí s mysteriózním světem série Zámek a klíč, aby vznikl komiksový crossover s názvem Hell & Gone's.

Komiks Potápěč vypráví rodinné drama s prvky mysteriózna

Během letošního března/marce se v českých knihkupectvích objeví komiks Potápěč od Jeffa Lemirea. Jedná se o rodinné drama s prvky mysteriózna ve stylu seriálů Zóna soumraku či Městečko Twin Peaks.

Mysteriózní apokalypsa podle Romana Bureše

Knižní sezónu pro letošní rok již brzy zahájí i oblíbené české nakladatelství Epocha se svou fantaskní edicí. Během března/marce by měl vyjít apokalyptický román Planeta idiotů od Romana Bureše.

Třetí román ze série Stranger Things míří do Česka

Během včerejšího dne bylo naplánováno datum vydání třetího románu ze série Stranger Things s podtitulem Šílená Max. Tentokrát se vydání ujalo nakladatelství Argo místo nakladatelství Fobos.

Ukončení komiksové série Jednorožec ve čtvrtletníku Modrá CREW 17

Již následující týden se fanoušci uměleckého evropského komiksu dočkají dalšího titulu. V rámci čtvrtletníku Modrá CREW 17 vydá nakladatelství CREW ukončení mysteriózního thrilleru Jednorožec.

Mysteriózní román z prostředí michiganských lesů

Malé městečko uprostřed amerických lesů, zmizení odborníka na konspirační teorie, mrtvoly poházené v okolních lesích a podivní místní obyvatelé. Takhle by se dal popsat román Pravda leží zde.

Evan, mysteriózní sci-fi z okolí slovenského Brezna

Ve světě plném krvelačných monster se před branou opevněné farmy při Brezne ocitá třináctiletý Evan. Jak dokázal přežít sám v zamořeném prostředí a jaké další tajemství ukrývá?

Mysteriózní detektivní série Fatale míří ke svému konci

Skvělá mysteriózní detektivní série Fatale od Ed Brubakera a Seana Phillipse spěje ke svému konci. Během včerejšího dne vydalo nakladatelství BB art poslední, pátý svazek s podtitulem Proklít démona.

Mysteriózní minisérie Rovnodennost koncem roku naruší pravidla vnímání naší reality

Dánská minisérie od Netflixu s názvem Rovnodennost se nedávno představila v oficiálním teaseru, který kloubí stírání hranic mezi časovými dimenzemi s prvky děsivého thrilleru.

Mysteriózní thriller What Lies Below se představuje v temném traileru

Studio DRF Productions nedávno vypustilo exkluzivní trailer amerického snímku What Lies Below, který se v průběhu prosince představí vybraným divákům.

Wander Darkly balansuje na hranici romantiky a mysteriózna

Existenciálna dráma Wander Darkly rozpráva príbeh ženy, ktorá sa ocitá v limbe a musí sa konfrontovať so svojim rozvráteným manželstvom.

V nové knize od Darcy Coates zase straší dům

Nakladatelství Fobos včera vydalo již v pořadí čtvrtý hororový román od Darcy Coates, kde se hrdinové opět ocitnou ve strašidelném domě plném duchů, opět je uzavře bouřka a opět budou v nebezpečí.

Puberťačka Francine ukáže své mysteriózní schopnosti v komiksu Šestka

Po lehce nadprůměrném prvním komiksu Stranger Things: Druhá strana, který rozšiřoval děj první sezóny seriálu, přichází druhý komiks s podtitulem Šestka.

Román "Případ alchymistovy dcery" dýcha viktoriánskou érou a mysterióznou zápletkou

Román "Případ alchymistovy dcery" spisovateľky Theodory Gossovej čerpá inšpiráciu z Sherlocka Holmesa, Frankensteina či doktora Jekylla a pána Hyda. Sľubuje detektívny motív, záhady i šialených vedcov

Mysteriózní thriller Vivarium vás nenechá v klidu

Pokud se vám líbí divné filmy, tak tohle vypadá jako trefa do černého. Trailer vám sice neprozradí nic moc z příběhu, ale nepříjemná atmosféra a zoufalost je všudy přítomná.

České Sin City? Aj tak už nazvali mysteriózny thriller Daria

Daria je meno hlavnej hrdinky a zároveň aj názov mysteriózneho thrilleru, ktorý sa do českých kín dostane už koncom januára/ledna.

Finální trailer filmu Antlers nám ukáže, o jakou bytost se Lucas stará

Lucas je malý kluk, který má velké tajemství. Aspoň takhle to vidí jeho učitelka ze školy, Julia. Chtěla by chlapci nějak pomoc, ale ten se odmítá svěřit a pouze kreslí velice temné a strašidelné…

Za hranicí

2022

Shining Girls

2022

Cosmic Dawn

2022

Wolf Like Me

2022

Kde zpívají raci

2022

Decision to Leave

1899

Parallels

2022

Paranormal

2020

The Devil's Hour

2022

Old

2021

Wolf

2021

Death Note

2017

9

The Sandman

White Noise