Hypnotik je mysteriózní thriller z Wishe

Detektiv Rourke v podání Bena Afflecka řeší podivnou bankovní loupež a zdá se, že za ní stojí nejenom mocný hypnotik, ale také někdo kdo ví, kde se nachází jeho unesená dcera. Je vše tak jak se zdá?

Mysteriózní drama Pět ďáblů představí tajemnou dívku s čichem, který žádný jiný člověk nemá

Příští měsíc by se mělo do světových kin podívat mysteriózní drama jménem Pět ďáblů, v němž se příběh zaměří na zvláštní dívku jménem Vicky. Ta totiž ovládá podivuhodné nadpřirozené schopnosti.

V mysteriózním thrilleru Disquiet se hlavní hrdina probudí v na první pohled opuštěné nemocnici

Studio Paramount nám přesně za měsíc nadělí svůj nový thriller s nádechem hororu, který ponese název Disquiet. Jonathan Rhys Meyers zde ztvární muže, který bude muset uniknout z nemocnice hrůzy.

Nicolas Cage na fotkách k filmu Dream Scenario, mysteriózní komedii od studia A24

Jaké by to bylo, kdyby jste se objevili ve snu doslova každého člověka na světě? Přesně to zjistí Nicolas Cage v nadcházející mysteriózní komedii Dream Scenario od režiséra Kristoffera Borgliho.

V mysteriózním thrilleru Někdo klepe na dveře se Dave Bautista pokusí zabránit apokalypse

Filmař M. Night Shyamalan nám brzy představí svůj nový snímek, kterým se stane thriller Někdo klepe na dveře. Čtyřčlenná skupina se v ní pokusí zabránit přicházející apokalypse skrze lidskou oběť.

V mysteriózním thrilleru Infinity Pool nechá Alexander Skarsgård zemřít svou přesnou kopii

Neon se přednedávnem pochlubil oficiálním trailerem na nadcházející thriller jménem Infinity Pool, který bude také trochu přičichávat k žánru sci-fi. V hlavní roli se představí Alexander Skarsgård.

Mysteriózní seriál Kodaňský kovboj nás zavede na tajemnou cestu přes dánské zločinecké podsvětí

Netflix nedávno vydal plnohodnotný oficiální trailer na další slibně vyhlížející projekt od uznávaného dánského filmaře Nicolase Windinga Refna, který tentokrát ponese název Kodaňský kovboj.

V mysteriózním seriálu Kindred čeká na hlavní hrdinku chaotické cestování v čase

Už téměř za měsíc se můžeme těšit na seriálovou novinku, kterou bude adaptace bestselleru Kindred. Těšit se tak můžeme na příběh začínající spisovatelky, která bude nedobrovolně cestovat v čase.

V mysteriózním dramatu Číslo 10 se divadelní herec vydá do německých lesů, kde byl jako malý nalezen

Už příští měsíc k nám dorazí nový film od Alexe van Warmerdama, který tentokrát ponese název Číslo 10. Vyprávět bude o čtyřicátníkovi, který se v Německu pokusí odhalit pravdu o své vlastní minulosti.

V mysteriózním hororu The Friendship Game se bude přátelství testovat tím nejkrutějším způsobem

RLJE Films se před nějakou dobou pochlubilo trailerem na snímek The Friendship Game. V tom se dočkáme tajemné hry, jejíž pravidla jsou jasná. Pokud nepřežije přátelství hráčů, nepřežijí ani oni.

V mysteriózní sci-fi Something in the Dirt se dva sousedé pokusí prokázat existenci nadpřirozena

Filmaři Justin Benson a Aaron Moorhead se nám na začátku příštího měsíce pochlubí se svým bizarním snímkem, který tentokrát ponese název Something in the Dirt. Skutečně může existovat nadpřirozeno?

Florence Pugh se v mysteriózním thrilleru The Wonder vydá za dívkou, která už čtyři měsíce nic nejedla

Příští měsíc nám Netflix představí mysteriózní thriller jménem The Wonder, ve kterém zavítáme na irský venkov. Tam se totiž nachází tajemná jedenáctiletá dívka, která už celé měsíce nic nejedla.

Komediálně mysteriózní seriál Maggie zrušen po pouhé první sérii

Pokud patříte mezi diváky, kteří si první řadu seriálu Maggie užili, tak pro vás máme špatnou zprávu. Nedávno vyšlo najevo, že seriál už nebude obnoven pro druhou sérii, tudíž jeho výroba se tak ruší.

Christian Bale jako detektiv z 19. století na první fotce k mysterióznímu thrilleru The Pale Blue Eye

Na začátku příštího roku nám Netflix nadělí temnou podívanou z 19. století, ve které se v hlavní roli zkušeného detektiva objeví Christian Bale. Asistovat mu bude Harry Melling jako Edgar Allan Poe.

Adam Driver bude v mysteriózním dramatu White Noise čelit své vlastní smrtelnosti

Během podzimu bude na filmovém festivale v Benátkách premiérovat mysteriózní drama White Noise, ve kterém ztvární hlavní roli Adam Driver. Snímek pochází od oceňovaného režiséra Noaha Baumbacha.

Manželský pár bude v mysteriózním seriálu The Resort vyšetřovat tajuplné zmizení celé rodiny

Služba Peacock nám příští měsíc nadělí nový seriál jménem The Resort, který bude vyprávět o manželské dvojici na dovolené. Na klid a pohodu však mohou zapomenout, čeká je něco mnohem temnějšího.

Seriál 1899 bude řádně temnou a mysteriózní podívanou od tvůrců německé série Dark

Líbil se vám skvělý německý seriál Dark? Tak to pro vás máme vyloženě senzační zprávu, stejní tvůrci totiž představují své další dílo, které tentokrát ponese název 1899. Trailer najdete uvnitř článku.

Šestý svazek komiksového Zaklínače přináší mysteriózní zápletku

Čeští a fanoušci bělovlasého zaklínače Geralta se během dnešního dne dočkali dalšího komiksové příběhu. Šestý svazek s podtitulem Nářek čarodějnice staví Geralta před mysteriózní zakázku.

Scenáristka Amerického psycha chystá mysteriózní thriller o vraždící katoličce

Filmařka Guinevere Turner, která se podílela na tvorbě známého filmu Americké psycho, hodlá zadaptovat román Dona Roffa do filmové podoby. Vyprávět bude o dívce, která se nemůže ubránit touze zabíjet.

Nové mysteriózní krimošky od režiséra Old boye se dočkáme ještě letos

Talentovaný jihokorejský filmař Park Chan-wook nám po šesti letech konečně představí svůj nejnovější film. Ten ponese název Decision to Leave, přičemž se zaměří na jedno velice podivné vyšetřování.

V mysteriózním seriálu Constellation si zahraje Noomi Rapace a hvězda z Breaking Bad

Noomi Rapace a Jonathan Banks si zahrají hlavní role v nacházejícím seriálu Constellation, který nedávno dostal od Apple TV+ zelenou. Má se jednat o psychologický thriller, který divákům zamotá hlavy.

V mysteriózním seriálu Za hranicí najde Josh Brolin díru v zemi, kterou patrně nestvořila lidská ruka

Amazon nám již zanedlouho nadělí zcela nový seriál jménem Za hranicí, ve kterém se v hlavní roli představí Josh Brolin. Ten brzy zjistí, že na jeho pozemcích jsou ukrytá velice znepokojivá tajemství.

Mike Myers si zahraje osm různých postav v komediálně mysteriózním seriálu The Pentaverate

Už za necelé dva měsíce se na Netflixu dočkáme zbrusu nového komediálního seriálu The Pentaverate, ve kterém hlavní role ztvární slavný Mike Myers. Ten si totiž zahraje hned osm různých postav.

V traileru na mysteriózní seriál Parallels poskočí skupinka teenagerů dopředu v čase

Už za několik dní k nám dorazí zbrusu nový seriál jménem Parallels, který se patrně bude zabývat cestováním v čase. Děj se zaměří na skupinu teenagerů, kterým jedna oslavná noc navždy změní životy.

Mysteriózní anime od tvůrců Death Note a Attack on Titan představuje první trailer

Na jaře příštího roku k nám dorazí zcela nový anime film, který se bude nazývat Bubble. Stojí za ním veteráni anime stylu, kteří například pracovali na seriálech jako Death Note a Attack on Titan.

Potápěč – Mysteriózní rodinné drama, které vám vezme dech

Grafický román Potápěč kanadského komiksového tvůrce Jeffa Lemirea není jen pouhým komiksovým příběhem. Potápěč je atmosférické, smutné umělecké dílo plné metafor a emocí.

Mysteriózní drama Wolf nahlédne do mysli mladého muže, který věří, že je skutečným vlkem

Hráli jste si jako caparti na to, že jste nějakým zvířetem? Tak některým lidem to nejen zůstalo, ale dokonce se domnívají, že o žádné hraní nejde. Naopak. Být člověkem je pro ně ta pravá faleš.

Komiksová série Paper Girls mísí mysteriózní zápletku s předměstským dramatem

Komiksová série Paper Girls zamířila na český trh. Příběhová linka sleduje čtyři obyčejné dvanáctileté dívky, které se ráno po Halloweenu roku 1988 zapletou do problematiky cestování časem.

Román Železný vlk představuje staroseverský příběh s mysteriózními prvky

Na český knižní trh se řítí další kniha z chladného Norska. Fantasy román Železný vlk od vyhlášené norské spisovatelky představuje staroseverský příběh o rodinném prokletí s prvky mysteriózna.

Mysteriózne sci-fi Rubikon prinesie neprekvapivý sociálny komentár

Spoločnosť The Playmaker Munich zverejnila krátky teaser na temné sci-fi Rubikon. Posádka vesmírnej stanice sa tu musí vysporiadať so skutočnosťou, že sa na Zem zrejme nikdy nevráti.

Mysteriózní Katla je podivná sci-fi telenovela z Islandu

Drama situované do země sopek dopadlo všelijak. Navzdory několika zásadnějším problémům mu však nelze upřít atraktivitu a velmi silnou atmosféru.

Severská mysteriózní sci-fi série Katla se dočkala oficiálního traileru

Osmidílná série Katla odkrývající hrůzostrašná tajemství, která měla zůstat navždy pohřbena pod ledem, se nyní dočkala oficiálního traileru, který vyvolává více otázek než odpovědí.

Sopečná erupce v mysteriózní sci-fi sérii Katla odkryje děsivá tajemství, která měla být navždy pohřbena pod ledem

Výbuch sopky obrátí život malé islandské komunity vzhůru nohama. Mysteriózní sci-fi série Katla, která oplývá hrůzostrašnou atmosférou, se představila v oficiálním teaseru od Netflixu.

Mysteriózní drama Žena v okně udělá z Amy Adams úzkostnou svědkyni brutální vraždy

Netflix získal distribuční práva na mysteriózní drama Žena v okně, který staví Amy Adams do role oběti své posedlosti novými sousedy, jejichž byt zachvátí případ brutální vraždy.

Mysteriózní horor V zajetí míří na Netflix, v roli ďábelské matky se objeví Sarah Paulson

Mysteriózní horor V zajetí si už sice odbyl svou premiéru na podzim minulého roku, nyní se však znovu představil v oficiálním traileru, pod jehož distribuční práva se podepsal Netflix.

Komiks Potápěč vypráví rodinné drama s prvky mysteriózna

Během letošního března/marce se v českých knihkupectvích objeví komiks Potápěč od Jeffa Lemirea. Jedná se o rodinné drama s prvky mysteriózna ve stylu seriálů Zóna soumraku či Městečko Twin Peaks.

Mysteriózní apokalypsa podle Romana Bureše

Knižní sezónu pro letošní rok již brzy zahájí i oblíbené české nakladatelství Epocha se svou fantaskní edicí. Během března/marce by měl vyjít apokalyptický román Planeta idiotů od Romana Bureše.

Mysteriózní román z prostředí michiganských lesů

Malé městečko uprostřed amerických lesů, zmizení odborníka na konspirační teorie, mrtvoly poházené v okolních lesích a podivní místní obyvatelé. Takhle by se dal popsat román Pravda leží zde.

Evan, mysteriózní sci-fi z okolí slovenského Brezna

Ve světě plném krvelačných monster se před branou opevněné farmy při Brezne ocitá třináctiletý Evan. Jak dokázal přežít sám v zamořeném prostředí a jaké další tajemství ukrývá?

Mysteriózní detektivní série Fatale míří ke svému konci

Skvělá mysteriózní detektivní série Fatale od Ed Brubakera a Seana Phillipse spěje ke svému konci. Během včerejšího dne vydalo nakladatelství BB art poslední, pátý svazek s podtitulem Proklít démona.

Mysteriózní minisérie Rovnodennost koncem roku naruší pravidla vnímání naší reality

Dánská minisérie od Netflixu s názvem Rovnodennost se nedávno představila v oficiálním teaseru, který kloubí stírání hranic mezi časovými dimenzemi s prvky děsivého thrilleru.

Mysteriózní thriller What Lies Below se představuje v temném traileru

Studio DRF Productions nedávno vypustilo exkluzivní trailer amerického snímku What Lies Below, který se v průběhu prosince představí vybraným divákům.

Wander Darkly balansuje na hranici romantiky a mysteriózna

Existenciálna dráma Wander Darkly rozpráva príbeh ženy, ktorá sa ocitá v limbe a musí sa konfrontovať so svojim rozvráteným manželstvom.

Puberťačka Francine ukáže své mysteriózní schopnosti v komiksu Šestka

Po lehce nadprůměrném prvním komiksu Stranger Things: Druhá strana, který rozšiřoval děj první sezóny seriálu, přichází druhý komiks s podtitulem Šestka.

Román "Případ alchymistovy dcery" dýcha viktoriánskou érou a mysterióznou zápletkou

Román "Případ alchymistovy dcery" spisovateľky Theodory Gossovej čerpá inšpiráciu z Sherlocka Holmesa, Frankensteina či doktora Jekylla a pána Hyda. Sľubuje detektívny motív, záhady i šialených vedcov

Mysteriózní thriller Vivarium vás nenechá v klidu

Pokud se vám líbí divné filmy, tak tohle vypadá jako trefa do černého. Trailer vám sice neprozradí nic moc z příběhu, ale nepříjemná atmosféra a zoufalost je všudy přítomná.

České Sin City? Aj tak už nazvali mysteriózny thriller Daria

Daria je meno hlavnej hrdinky a zároveň aj názov mysteriózneho thrilleru, ktorý sa do českých kín dostane už koncom januára/ledna.

Kindred

2022

Za hranicí

2022

Shining Girls

2022

Cosmic Dawn

2022

Disquiet

2023

Wolf

2021

1899

Parallels

2022

Old

2021

Death Note

2017

9

The Sandman

White Noise