Šílený Max 4: Zběsilá cesta

2015

George Miller má covid. Natáčení Furiosy se pozastavuje na neurčito

Koronavirus opět prudí a zdržuje filmové produkce. Tentokrát se jím nakazil scenárista a režisér George Miller, tvůrce slavné postapokalyptické filmové série Šílený Max, který natáčí snímek Furiosa.

Fotky z natáčení Furiosy odhalují podobu Chrise Hemswortha v roli Dementa

Natáčení prequelu na film Šílený Max: Zběsilá cesta je v plném proudu. A nedávno konečně vyšly nové fotky, které nám odhalí podobu Chrise Hemswortha, jenž si ve filmu má zahrát padoucha Dementa.

Furiosa: Oficiální synopse odhalena. V prequelu na Zběsilou cestu se dočkáme války dvou tyranů

Filmu Furiosa, který je prequelem k parádnímu snímku Šílený Max: Zběsilá cesta, se dočkáme až za dlouhé dva roky. Už nyní je ale dostupná oficiální synopse, která odhaluje útržky ze samotného příběhu.

Podívejte se na první fotky z natáčení prequelu k filmu Šílený Max: Zběsilá cesta

Už několik týdnů probíhá produkce Furiosy, očekávaného prequelu na film Šílený Max: Zběsilá cesta. I když se ale snímku dočkáme až zadlouho, můžete se podívat na první zveřejněné fotky z natáčení.

Furiosa: Chris Hemsworth oznámil, že padla první klapka prequelu na Mad Maxe

Natáčení prequelu Zběsilé cesty nedávno konečně započalo. Další filmový díl ze slavné série Mad Max se však tentokrát zaměří na drsnou Furiosu, kterou ve filmu ztvární talentovaná Anya Taylor-Joy.

Křik, nadávky a ochranka na place. Tom Hardy a Charlize Theron se při natáčení Mad Maxe nesnášeli

Působení v hollywoodských filmech je pro mnoho z nás věcí snů. Ale mnohdy jsou ona natáčení nejenom náročnou, ale i nepříjemnou záležitostí. Důkazem může být produkce filmu Šílený Max: Zběsilá cesta.

Chris Hemsworth si v prequelu na Mad Maxe patrně zahraje hlavního padoucha

Už nějakou dobu víme, že v nadcházejícím snímku z filmového univerza Mad Max se objeví Chris Hemsworth. Nyní už také známe další detaily o jeho roli. A zdá se, že žádného správňáka hrát nebude.

Herec Yahya Abdul-Mateen II si v prequelu na Mad Maxe nakonec nezahraje

Prequel na nadupanou jízdu jménem Mad Max: Zběsilá cesta, který se bude nazývat Furiosa, se pochlubí hvězdným obsazením. Nakonec v něm ale bude chybět budoucí představitel Morphea.

Máme špatnou zprávu pro fanoušky filmové série Mad Max

Žádný strach, nikdo neumřel. Ale jak už to v dnešní době bývá, mnohé premiéry se musí z nejrůznějších důvodů odložit. A něco takového bohužel potkalo i nadcházející díl ze série Mad Max.

Zomrel herec Hugh Keays-Byrne z filmovej série Mad Max

Hugh Keays-Byrne zomrel vo veku 73 a zanechal za sebou výraznú stopu v srdciach fanúšikov Šialeného Maxa.

Chris Hemsworth si zahrá v Mad Max: Furiosa

Režisér George Miller stále pracuje na prequeli zo sveta šialeného Maxa. Najnovšie už aspoň máme potvrdené, kto sa vo filme objaví i to, komu tvorcovia zverili rolu Furiosy.

Charlize Theron je sklamaná, že si nezahrá v prequeli Mad Max: Furiosa

George Miller pracuje na filme, ktorý nám priblíži minulosť neohrozenej hrdinky Furiosi. Tá zažiarila po boku šialeného Maxa. Bohužiaľ si však túto rolu nezopakuje Charlize Theron.