Seznamte se s novou Addamsovou rodinou na prvních fotkách

Server Vanity Fair se s námi podělil o zbrusu nové fotky z nadcházejícího seriálu Wednesday, na kterých si konečně můžeme pořádně prohlédnout čtyři nejdůležitější členy legendární Addamsovy rodiny.

Seriálu o Wednesday z Addamsovy rodiny se na Netflixu dočkáme ještě letos

Pokud jste fanoušci Addamsovy rodiny, tak by vás mohla potěšit zpráva o tom, že Netflix chystá seriál o Wednesday. A díky pořízené fotografii od Collideru víme, že se seriálu dočkáme ještě letos.

Nicolas Cage prozradil, proč odmítl významné role v Pánovi prstenů a Matrixu

Herec Nicolas Cage je zkrátka mužem mnoha talentů. Možná právě proto měl onu možnost účinkovat ve velkofilmech jako Pán prstenů a Matrix, nicméně nakonec je sám odmítl. A jaký pro to měl přesně důvod?

Ježek Sonic 2 je zábavný film pro celou rodinu

Ježek Sonic se vrací do kin ve filmu, který pokračuje v odkazu prvního dílu. A to nejen dějově, ale i kvalitou zpracování. A Jim Carrey je opět na vrcholu.

Hvězda z Addamsovy rodiny si zahraje v seriálu o Wednesday

V budoucnu bychom se měli dočkat zcela nového seriálu, který bude vyprávět o dívce Wednesday, člence slavné Addamsovy rodiny. Podle nedávných informací se v seriálu také objeví i Christina Ricci.

Producenti jednají o příštím představiteli Jamese Bonda, padlo jméno Idris Elba

Před nějakou dobou započaly debaty o tom, kdo by měl Daniela Craiga nahradit v roli Jamese Bonda. A i přestože se ještě jedná o běh na dlouhou trať, producenti už projednali jméno jistého kandidáta.

Bývalá ruská agentka spojí síly se CIA, aby mohla zastavit tajemnou hrozbu

Kriminální thrillerový seriál Zpátky z chladu měl kvůli pandemii koronaviru s dokončením produkce krapet problémy, ale nakonec vše dobře dopadlo. Netflix ho tak uvede už na konci nynějšího měsíce.

Animovaný a znepokojivý seriál Barák rozhodně nebude podívanou pro malé děti

Pár týdnu po novém roce Netflix představí krátký seriál, který ponese název Barák. Vyprávět bude tři samostatné příběhy, které spojuje jeden určitý dům. Podívaná to bude ale především pro dospělé.

Ze šťastného rodinného shledání se vyklube boj o život. Další díl Paranormal Activity představuje nový trailer

Před nějakou dobou jsme se dočkali teaseru na nadcházející díl známé hororové série. Nyní si můžete konečně vychutnat pořádný plnohodnotný trailer.

Je to úmorný a zdlouhavý proces. Co všechno obnáší casting na nového představitele Jamese Bonda?

Stát se novým Jamesem Bondem není jen tak. Celý proces je totiž opravdu nesmírně zdlouhavý. Ale kdo by se tomu taky divil, však jde o výběr nové tváře jedné z nejznámějších postav všech dob.

Hned dva trailery lákají na návrat Jamese Bonda

Bondovka Není čas zemřít je po několika odkladech kvůli koronaviru snad konečně za rohem. Marketing proto sílí, jak dokazuje dvojice akcí i nostalgií nabitých trailerů.

Tim Burton pracuje na live-action seriáli o rodine Addamsovcov

Rodina Addamsovcov sa má vrátiť v seriálovej podobe a pod taktovkou legendárneho Tima Burtona.

Kriminální drama I’m Your Woman má nový trailer, v hlavní roli se objeví Rachel Brosnahanová

Amazon v prosinci uvede nové kriminální drama s Rachel Brosnahanovou v hlavní roli. Snímek I'm Your Woman se představuje v novém traileru.

Nicole Kidman v dramatu plném tajemství, The Undoing od konce října na HBO

Premiéra The Undoing opět na obzoru! Mysteriózní HBO minisérie z prostředí New Yorku se dočkáme na konci října.

8

The Witcher: Nightmare of the Wolf

2021

Once Upon a Time... In Hollywood

2019