Gal Gadot jako agentka CIA v prvním teaseru na akčňák Heart of Stone

Akční thriller Heart of Stone bude dalším velkolepým snímkem, do kterého Netflix investoval opravdu hodně peněz. První teaser v podobě first look videa tak přislibuje vážnou a pěkně ostrou podívanou.

Trailer na jihokorejský akčňák Carter představí zběsilou cestu agenta, který má v ústech bombu

Na začátku příštího měsíce nám Netflix představí nový akční film jménem Carter, který pochází z jihokorejské produkce. Hlavním hrdinou se stane agent s amnézií, kterého klidný den opravdu nečeká.

V akčňáku Code Name Banshee si Antonio Banderas zahraje zabijáka, kterého chce zlikvidovat CIA

Studio Screen Media Films nám na začátku příštího měsíce nadělí zbrusu nový akční thriller jménem Code Name Banshee. Antonio Banderas v něm ztvární bývalého zabijáka, na jehož hlavu je vypsaná odměna.

Jeff Bridges si v akčním seriálu The Old Man zahraje bývalého CIA agenta, kterého čeká pěkně perný den

Již tento měsíc se můžeme těšit na akční seriál jménem The Old Man, ve kterém se hlavní role ujme slavný Jeff Bridges. Ten si zahraje bývalého agenta, kterému půjde po stopách řada elitních zabijáků.

Akční thriller The Gray Man, který se natáčel v Praze, na nových fotkách

Už v půlce léta se na Netflixu dočkáme akčního thrilleru jménem The Gray Man, který se z velké části natáčel v Praze. Streamovací gigant nedávno vydal zbrusu nové fotky, které najdete uvnitř článku.

V akčňáku Black Site změří síly pomstychtivá CIA agentka a nejhledanější zločinec na světě

Studio Redbox nedávno zveřejnilo oficiální trailer na akčňák Black Site, ve kterém si Michelle Monaghan zahraje schopnou agentku CIA, jež touží po pomstě. Její cíl se ale tak snadno zabít nenechá.

Nicolas Cage nám ukáže, jaké je to být zoufalým Nicolasem Cagem na mizině

Nejnovější trailer na akční komedii The Unbearable Weight of Massive Talent nám opět ukáže Nicolase Cage, který bude hrát sám sebe. V této verzi je však zcela švorc. A nutně potřebuje nějaké peníze.

V thrilleru All The Old Knives zahájí Chris Pine nebezpečné pátraní po zrádcovském CIA agentovi

Amazon nám již příští měsíc nadělí zbrusu nový thriller, který ponese název All The Old Knives. V něm se Chris Pine pokusí najít zrádce v řadách CIA agentů, jehož čin měl přímo katastrofální následky.

Bývalá ruská agentka spojí síly se CIA, aby mohla zastavit tajemnou hrozbu

Kriminální thrillerový seriál Zpátky z chladu měl kvůli pandemii koronaviru s dokončením produkce krapet problémy, ale nakonec vše dobře dopadlo. Netflix ho tak uvede už na konci nynějšího měsíce.