Cesta hrdiny: Jeden vzorec vládne všem! Tedy, téměr všem hrdinům

Proč tak moc milujeme fantasy a sci-fi hrdiny? Co mají společné Luke Skywalker, Neo z Matrixu, Harry Potter, Katniss Everdeen, Mulan, Frodo, Sam, Aragorn nebo třeba Bastian z Nekonečného příběhu?

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E34

Star Trek ukázal Podpalubí, Lucifer zas zadek!

To si tak říkáte, že vás už nic nepřekvapí a najednou nahý zadek pekelně krásného chlapa! Akorát k tomu musíte sjet do podpalubí. Ale nebojte se, zabere vám to pouze 90VTEŘIN!

TOP 5 Epizoda S1E19

Filmy, které přepsaly historii. Doslova

Alternativní historie je lákavý koncept, se kterým jsme se setkali v nejedné knize, počítačové hře nebo filmu. My jsme pro vás proto vybrali TOP 5 filmů, které přepsaly historii. Doslova.

Neobvyklí hrdinové musí zachránit městečko Burden Hill před zkázou v komiksu Bestie Burdenské 1: Psí kusy

Comics Centrum již vydalo všechny komiksy pro měsíc květen/máj a tak se můžeme pomalu přesunout na ty červnové/júnové. Začněme s neobvyklým hororovým komiksem Bestie Burdenské 1: Psí kusy.

TOP 5 Epizoda S1E12

Nejhorší Star Wars filmy

V rámci značky Star Wars sme sa dočkali veľkého množstva filmových titulov ako z hlavnej série, tak aj mnohých spin-offov. My sme pre vás preto vybrali TOP 5 Najhorších Star Wars filmov.

TOP 5 Epizoda S1E9

Nejlepší filmové souboje

K akčním scénám se neodmyslitelně váže i hromada škrábanců, kopanců a vyražených zubů, které pak obě strany marně sbírají po podlaze. Dát ale divákům tu správnou porci uvěřitelného násilí není lehké.

Služka

2021

Bridgertonovi

2020

Batman: Soul of the Dragon

2021

Ledové království 2

2019