Death to 2020 je úsměvnou rekapitulací nelehkého roku Death to 2020 je úsměvnou rekapitulací nelehkého roku 7

Smrt do roku 2020

Minulý rok se na nás sesypalo hned několik nehezkých událostí. Že se ale dá i takovým situacím zasmát, dokazuje nová komedie Charlieho Brookera.

Pokračování české space opery Legie s podtitulem Amanda ukazuje, jak se má dělat správné akční sci-fi Pokračování české space opery Legie s podtitulem Amanda ukazuje, jak se má dělat správné akční sci-fi 9

Amanda

Druhý díl české space opery Legie s podtitulem Amanda vezme čtenáře na pouštní planetu Namathé. Hrdinové z vesmírné lodi Kraksna zde přijmou náročnou misi, na jejíž konci může čekat lidská žena.

Půlnoční nebe je průměrné drama s hezkými obrázky Půlnoční nebe je průměrné drama s hezkými obrázky 5

The Midnight Sky

George Clooney si chtěl natočit vlastní Gravitaci a nevyšlo to úplně podle jeho představ. The Midnight Sky je nanejvýš průměrné drama s hezkými obrázky a mizerným scénářem, kde nic nedává smysl.

Druhá řada Jeho temných esencí je novým králem seriálové fantasy Druhá řada Jeho temných esencí je novým králem seriálové fantasy 9

Jeho temné esence

Příběh Lyry Stříbroústé pokračuje. Opouštíme svět, který jsme objevovali v první sérii. Do hry vstupují další hráči a jedna velice mocná zbraň.

Čtvrtá série Big Mouth pořádně potrápí nejen váš žaludek, ale i bránici Čtvrtá série Big Mouth pořádně potrápí nejen váš žaludek, ale i bránici 8

Big Mouth

Jaké to je, když se ve vás začnou bouřit hormony a vy nevíte, co s tím? Pokračování eskapád našich dospívajících hrdinů je nechutnější a zábavnější, než kdy dřív.

Čech, Rus a mimozemšťanka zachraňují lidstvo před otroctvím Čech, Rus a mimozemšťanka zachraňují lidstvo před otroctvím 9

Operace Thümmel

Úvodní román dvanáctidílné space opery Legie, na které spolupracuje František Kotleta s Kristýnou Sněgoňovou, dokazuje, že tito dva autoři patří mezi absolutní špičku českého akčního sci-fi.

30 stříbrných má dobrý kalibr, někdy ale střílí slepými 30 stříbrných má dobrý kalibr, někdy ale střílí slepými 7

30 stříbrných

Mysteriózní hororový seriál z produkce HBO nás přenese na španělský venkov, kde nic není s kostelním pořádkem. A něco takového musí řešit místní kněz, starosta a doktorka.

Špinavý prachy, aneb Pat a Mat vykrádají banku Špinavý prachy, aneb Pat a Mat vykrádají banku 8

Špinavý prachy

Nový komediální seriál z rumunské produkce HBO ukazuje, jak moc se může vymstít špatný vtip. Připravte se na podívanou, která potrápí vaši bránici i mozkové závity a snadno vás chytne za srdce.

Dámský gambit je aspirant na nejlepší seriál roku Dámský gambit je aspirant na nejlepší seriál roku 9

The Queen's Gambit

Nový seriál z dílny Netflixu dokazuje, že i šachy mohou být pro běžného diváka napínavou zábavou, která si je udrží až do konce.

SpongeBob: Houba na útěku potěší všechny věkové kategorie SpongeBob: Houba na útěku potěší všechny věkové kategorie 6

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Dalšímu celovečernímu SpongeBobovi nechybí atraktivní vizuál ani pořádně praštěný příběh. I když cestou párkrát zaškobrtne, budete se stejně bavit až do konce.

Okko: Cyklus země, aneb Zaklínač z japonského období Heian Okko: Cyklus země, aneb Zaklínač z japonského období Heian 7

Modrá Crew 15: Okko 3 a 4 - Cyklus země

Druhý komiksový svazek série Okko s podtitulem Cyklus země stále dokazuje, že období starého Japonska je jedno z nejatraktivnějších zasazení vůbec. Jak si ale komiks vede v ostatních aspektech?

Borat je zpátky v další šílené komedii Borat je zpátky v další šílené komedii 8

Borat 2

Borat Navazující Film: Doručení úžasného úplatku americkému režimu pro získání výhod kdysi slavného národa Kazachstánu. Tak nějak by zněl překlad názvu druhého Borat filmu, kdyby se ho ovšem dočkal.