Old Guard - Našel Netflix dno komiksových adaptací? Old Guard - Našel Netflix dno komiksových adaptací? 4

Old Guard: Nesmrtelní

Snímek vyprávějící o skupině nesmrtelných bojovníků mohl nabídnout slušnou porci akce proloženou dobrým příběhem. Bohužel se však ani jedno nestalo.

Při sledování Prokleté budete proklínat tvůrce i celý Netflix Při sledování Prokleté budete proklínat tvůrce i celý Netflix 5

Cursed

Netflix v poslednom období stavil na adaptácie a Cursed je už niekoľkonásobný pokusom vytvoriť konkurenciu seriálu Game of Thrones. Zabaví však naozaj alebo je to len dočasná náplasť na koronakrízu?

Havel - film, kvůli kterému se vyplatí vrátit do kina Havel - film, kvůli kterému se vyplatí vrátit do kina 9

Havel

Celovečerní film Havel přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie, Václava Havla, z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností.

Netflixovská Buffy nakopáva zadky démonom Netflixovská Buffy nakopáva zadky démonom 8

Warrior Nun

Streamovací gigant si vzal na paškál komiks umelca Bena Dunna, Prvá séria Warrior Nun nás zasvätí do existencie tajného rádu mníšok, ktoré bojujú proti Satanovým légiám.

Eurovision Song Contest je slabý nadprůměr, který si získá vaše srdce Eurovision Song Contest je slabý nadprůměr, který si získá vaše srdce 6

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Skutočnú Eurovíziu sme tento rok kvôli koronavíru museli oželieť, Netflix nám ju však nahradil komediálnym filmom s Willom Ferellom v hlavnej úlohe. Hoci sme si ho užili, má veľa problémov.

Rick a Morty si nadále dělají, co chtějí, a to je dobře Rick a Morty si nadále dělají, co chtějí, a to je dobře 9

Rick and Morty

Komediálny sci-fi seriál Rick a Morty od tvorcov Dana Harmona a Justina Roilanda sa konečne dočkal štvrtej série, ktorá si priniesla niekoľko silných, ale aj zopár slabších momentov.

Příjemná satira, která má problémy se startem Příjemná satira, která má problémy se startem 6

Space Force

Steve Carell bezpochyby opět dělá to, co mu jde nejlépe. Tentokrát se rozhodl společně s kupou vědců kolonizovat Měsíc. Trampoty generála Nairda ale bohužel nedosahují kvalit Carellovy předchozí práce

Willoughbyovi jsou nejistě zdviženým prstem všem nezodpovědným rodičům Willoughbyovi jsou nejistě zdviženým prstem všem nezodpovědným rodičům 5

Willoughbyovi

Příběh netradiční partičky rudovlasých sourozenců nadchne svým vizuálem. Pod hezkou slupkou se ale nachází řada nedodělků, které s oblibou vystrkují růžky.

Thor s automatickou puškou - Extraction/Vyproštění Thor s automatickou puškou - Extraction/Vyproštění 6

Extraction

Thor vyměnil kladivo za automatickou pušku a místo záchrany světa zachraňuje jedno indické dítě. Režisérem tohoto snímku je slavný kaskadér Sam Hargrave a scénáristou Joe Russo. Stačí to k úspěchu?

Dopis pro krále je zklamáním pro všechny fanoušky středověké fantasy Dopis pro krále je zklamáním pro všechny fanoušky středověké fantasy 5

The Letter for the King

Knižní předloha byla epickou výpravou s podmanivou vůní rytířství. Adaptace Netflixu však po cestě znatelně klopýtá. A zavání při tom nedodělaností.

Půlnoční evangelium - psychadelický podcast, ktorý nie je pre každého Půlnoční evangelium - psychadelický podcast, ktorý nie je pre každého 7

Půlnoční evangelium

The Midnight Gospel alebo Polnočné evanjelium je animovaný seriál Pendletona Warda a Duncana Trussella, ktorý ani zďaleka neprináša to, čo by ste čakali.

Bloodshot – Jak trailer může zničit film Bloodshot – Jak trailer může zničit film 4

Bloodshot

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot, v jehož žilách kolují nanoboti.