Underground - neobvyklá Kotletovka, která pobaví Underground - neobvyklá Kotletovka, která pobaví 7

Underground

Nejoblíbenější český autor fantastiky, František Kotleta, se tentokrát rozhodl opustit žánr klasických akčních sci-fi románů a přinesl nám postpunkový román s detektivními prvky Underground.

Krajina ve stínu podkope vaši důvěru v český film Krajina ve stínu podkope vaši důvěru v český film 5

Krajina ve stínu

Nejnovější počin filmového matadora Bohdana Slámy ukazuje, že když dva dělají totéž, není to totéž.

Mulan je zbytečný film plný klišé Mulan je zbytečný film plný klišé 4

Mulan

Spomínate si na animovanú rozprávku o čínskej bojovníčke Mulan, ktorá sa postavila tradíciám aby zachránila otca a nakoniec zachránila celú Čínu? No tak na ňu zabudnite.

Nepopsatelný zážitek - TENET Recenze (bez spoilerů) Nepopsatelný zážitek - TENET Recenze (bez spoilerů) 8

Tenet

Hlavní zbraní hrdiny akčního sci-fi spektáklu filmového vizionáře Christophera Nolana je jediné slovo - TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa.

Old Guard - Našel Netflix dno komiksových adaptací? Old Guard - Našel Netflix dno komiksových adaptací? 4

Old Guard: Nesmrtelní

Snímek vyprávějící o skupině nesmrtelných bojovníků mohl nabídnout slušnou porci akce proloženou dobrým příběhem. Bohužel se však ani jedno nestalo.

Při sledování Prokleté budete proklínat tvůrce i celý Netflix Při sledování Prokleté budete proklínat tvůrce i celý Netflix 5

Cursed

Netflix v poslednom období stavil na adaptácie a Cursed je už niekoľkonásobný pokusom vytvoriť konkurenciu seriálu Game of Thrones. Zabaví však naozaj alebo je to len dočasná náplasť na koronakrízu?

Havel - film, kvůli kterému se vyplatí vrátit do kina Havel - film, kvůli kterému se vyplatí vrátit do kina 9

Havel

Celovečerní film Havel přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie, Václava Havla, z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností.

Netflixovská Buffy nakopáva zadky démonom Netflixovská Buffy nakopáva zadky démonom 8

Warrior Nun

Streamovací gigant si vzal na paškál komiks umelca Bena Dunna, Prvá séria Warrior Nun nás zasvätí do existencie tajného rádu mníšok, ktoré bojujú proti Satanovým légiám.

Eurovision Song Contest je slabý nadprůměr, který si získá vaše srdce Eurovision Song Contest je slabý nadprůměr, který si získá vaše srdce 6

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Skutočnú Eurovíziu sme tento rok kvôli koronavíru museli oželieť, Netflix nám ju však nahradil komediálnym filmom s Willom Ferellom v hlavnej úlohe. Hoci sme si ho užili, má veľa problémov.

Rick a Morty si nadále dělají, co chtějí, a to je dobře Rick a Morty si nadále dělají, co chtějí, a to je dobře 9

Rick and Morty

Komediálny sci-fi seriál Rick a Morty od tvorcov Dana Harmona a Justina Roilanda sa konečne dočkal štvrtej série, ktorá si priniesla niekoľko silných, ale aj zopár slabších momentov.

Příjemná satira, která má problémy se startem Příjemná satira, která má problémy se startem 6

Space Force

Steve Carell bezpochyby opět dělá to, co mu jde nejlépe. Tentokrát se rozhodl společně s kupou vědců kolonizovat Měsíc. Trampoty generála Nairda ale bohužel nedosahují kvalit Carellovy předchozí práce

Willoughbyovi jsou nejistě zdviženým prstem všem nezodpovědným rodičům Willoughbyovi jsou nejistě zdviženým prstem všem nezodpovědným rodičům 5

Willoughbyovi

Příběh netradiční partičky rudovlasých sourozenců nadchne svým vizuálem. Pod hezkou slupkou se ale nachází řada nedodělků, které s oblibou vystrkují růžky.