Rychle a zběsile 10 jsou Avengers s auty Rychle a zběsile 10 jsou Avengers s auty 6

Rychle a zběsile 10

Rychle a zběsile se vrací v první části vyvrcholení celé série. Rozhodně jde o ultimátní zážitek, který se řadí mezi nejlepší v sérii, ale to nutně neznamená, že jde o výborný film. Pravda je mezi.

Hypnotik je mysteriózní thriller z Wishe Hypnotik je mysteriózní thriller z Wishe 5

Hypnotic

Detektiv Rourke v podání Bena Afflecka řeší podivnou bankovní loupež a zdá se, že za ní stojí nejenom mocný hypnotik, ale také někdo kdo ví, kde se nachází jeho unesená dcera. Je vše tak jak se zdá?

Strážci galaxie 3 přináší srdceryvné finále jedné éry Strážci galaxie 3 přináší srdceryvné finále jedné éry 9

Strážci Galaxie Vol. 3

Konečně přišel čas, aby se Strážci galaxie vrátili. Své působení u Marvelu James Gunn uzavřel více než důstojně - epickým a značně emotivním počinem, který vás dostane do kolen.

Renfield vrací hraběte Drákulu do hry Renfield vrací hraběte Drákulu do hry 7

Renfield

Drákulu jsme v průběhu let mohli vidět v mnoha různých podobách. S filmem Renfield však máme šanci poznat i sluhu obávaného hraběte. A je to skvělá jízda, kterou si chybám navzdory užije každý.

Star Wars Jedi: Battle Scars je nepříliš strhující příběh Merrin a useknuté ruky Star Wars Jedi: Battle Scars je nepříliš strhující příběh Merrin a useknuté ruky 6

Star Wars Jedi: Battle Scars

Román pro dospělé, který vypráví příběh zasazený do období mezi událostmi her Star Wars Jedi: Fallen Order a Star Wars Jedi: Survivor, je zajímavou sondou do duše známých postav. Ale nic víc.

Drsné Sisu jako finský Wolfenstein Drsné Sisu jako finský Wolfenstein 8

Sisu

Sisu je nepřeložitelné finské slovo, které značí odhodlání. Stejnojmenný film nás vezme na pouť jednoho zlatokopa, který potká četu německých vojáků v roce 1944. A jedná se o tuhou řež bez kompromisů.

AIR je vynikající sportovní drama o botách Michaela Jordana AIR je vynikající sportovní drama o botách Michaela Jordana 8

Air

Značka bot NIKE a basketbalista Michael Jordan k sobě prostě patří. Nicméně na začátku to rozhodně tak nevypadalo a o tom přesně vypráví nejnovější film od Bena Afflecka a Matta Damona.

Smrtelné zlo: Probuzení je zkrátka horor roku (bez spoilerů) Smrtelné zlo: Probuzení je zkrátka horor roku (bez spoilerů) 9

Smrtelné zlo: Probuzení

Série Evil Dead se po letech vrací na stříbrná plátna. Výměna hrdinů, režiséra a scenárist přináší moderní pojetí hororové klasiky se vším všudy. Horor a komedie se spojují do hororového zážitku roku.

On se bojí a vy budete uchvácení (bez spoilerů) On se bojí a vy budete uchvácení (bez spoilerů) 8

Beau Is Afraid

Ari Aster po úspěšném snímku Slunovrat přichází se svým doposud největším a nejšílenějším filmem. Jde o propracovanější verzi krátkometrážního snímku Beau z roku 2011.

Russell Crowe je jako vymítač excelentní, jenže... Russell Crowe je jako vymítač excelentní, jenže... 7

Papežův vymítač

Papežův vymítač je příjemnou změnou. Pro někoho sice bude spadat do těch klasických hororových béček, ale fanouškům hororů a nadšencům do duchařských příběhů má rozhodně co nabídnout.

Super Mario Bros ve filmu je duhová jízda s plytkým dějem Super Mario Bros ve filmu je duhová jízda s plytkým dějem 7

Super Mario Bros.: The Movie

Animovaný film o slavném italském instalatérovi z Japonska je další skvělou filmovou adaptací videohry, která ale není dokonalá. Především v oblasti příběhu a hudby. A stejně si ho užijete.

Andor je zatím nejlepší důvod, proč si platit Disney+ Andor je zatím nejlepší důvod, proč si platit Disney+ 10

Andor

Z pomalého, upovídaného prequelu filmu Rogue One: Star Wars Story se vyklubal nejen suverénně nejlepší Star Wars seriál, ale i jeden z vůbec nejlepších seriálů posledních let.