Armáda mrtvých je béčkový blockbuster, který potápí velké ambice Armáda mrtvých je béčkový blockbuster, který potápí velké ambice 4

Armáda mrtvých

Zack Snyder si ve svém nejnovějším zombie snímku nechává mezi prsty dobrovolně proklouznout vše, z čeho by mohl vzniknout dechberoucí návrat k hororovým kořenům.

Princezna zakletá v čase - nečekaně nadprůměrná zábavná jízda Princezna zakletá v čase - nečekaně nadprůměrná zábavná jízda 7

Princezna zakletá v čase

Režisérovi Petrovi Kubíkovi se podařilo vytvořit vcelku zajímavou pohádku s moderními prvky. I když se zde najde několik drobných nedostatků, film jako celek působí obstojně a bude vás bavit.

Proti přírodě: Probuzení, tajemný dystopický komiks, který klame vzhledem Proti přírodě: Probuzení, tajemný dystopický komiks, který klame vzhledem 7

Proti přírodě 1: Probuzení

Nakladatelství CREW konečně vydalo první svazek lehce erotického dystopického románu Proti přírodě s podtitulem Probuzení. Jedná se o titul patřící do červené knihovny nebo o drsnou dystopii?

Samovi synové jsou zajímavou podívanou se satanistickou příchutí Samovi synové jsou zajímavou podívanou se satanistickou příchutí 7

Samovi synové: Bloudění v temnotách

Tento dokument vůbec nedopadl špatně, jelikož mimo vražedného řádění představuje zvláštní sondu do zvráceného podsvětí prosyceného okultismem. Přesto mu ale k dokonalosti pár věcí schází.

Čtvrtá řada Castlevanie je téměř dokonalým uzavřením epického příběhu Čtvrtá řada Castlevanie je téměř dokonalým uzavřením epického příběhu 9

Castlevania

Netflix nám konečné přinesl očekávanou čtvrtou řadu animovaného seriálu Castlevania. I navzdory jisté uspěchanosti jde o téměř dokonalé uzavření epického příběhu.

Wonder Woman na cestě postapokalyptickou pustinou Wonder Woman na cestě postapokalyptickou pustinou 7

Wonder Woman: Mrtvá Země

Wonder Woman se po staletích spánku probouzí do světa, který je zničený jadernou válkou. Proč byla tak dlouho mimo a co se stalo se světem během její nepřítomnosti? Dianin madmaxovský roadtrip začíná.

Kulhající hrdina jménem Jupiter's Legacy nás zklamal i potěšil Kulhající hrdina jménem Jupiter's Legacy nás zklamal i potěšil 7

Jupiter's Legacy

V tomto případě si možná streamovací gigant ukousl příliš velké sousto, což vyústilo ve značně rozporuplný komiksový seriál. Přes všechny chyby si vás ale tento nezvyklý zážitek dokáže získat.

První řada seriálu Světlo a stíny si ze světa Grišů ukousla víc, než je schopna přežvýkat První řada seriálu Světlo a stíny si ze světa Grišů ukousla víc, než je schopna přežvýkat 6

Světlo a stíny

Netflix verze románového světa Grišů přináší oku lahodící spojení carského Ruska a magie, v příběhové a dramaturgické rovině ale adaptace lehce pokulhává.

Nepodařené dítě Esmeraldy a hororu, to je Co jsme viděli, co jsme slyšeli Nepodařené dítě Esmeraldy a hororu, to je Co jsme viděli, co jsme slyšeli 5

Co jsme viděli, co jsme slyšeli

Hororová studnice (ne ta z Kruhu) sice stále skrývá mnoho nápadů, ale tento film hýří spíše nudou, nežli děsuplnou zábavou.

Láska a příšery jsou zábavnou postapokalyptickou lovestory Láska a příšery jsou zábavnou postapokalyptickou lovestory 8

Láska a příšery

Tento film dokazuje, že i v dnešní době rozhodně není nouze o příjemná překvapení. Klasický recept totiž okořenil řádnou dávkou obřích monster a sympatickým hlavním hrdinou.

Proč je nová Wonder Woman tak špatná?! Proč je nová Wonder Woman tak špatná?! 4

Wonder Woman 1984

Po čtyřech měsících jsme se konečně dočkali a naše lesy, háje a streamovací platformy navštívilo pokračování filmu s pohlednou Gal Gadot. Tentokrát se Patty Jenkins chopila i scénáře, což byla chyba.

Thunder Force je superhrdinský odpad v děravých elasťácích Thunder Force je superhrdinský odpad v děravých elasťácích 3

Thunder Force

Někteří hrdinové by neměli spatřit světlo světa, stejně jako filmy. Nezáviděníhodným příkladem je i tým Thunder Force, který dělá superhrdinům jen ostudu.