Shang-Chi je film, který Marvel vrací na výsluní Shang-Chi je film, který Marvel vrací na výsluní 9

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Nejnovější snímek spadající do filmového univerza Marvelu se rozhodl vydat směrem naprosto odlišným od svým předchůdců. A vyplatilo se. Tento komiksový výlet inpirovaný Asií zkrátka nesmíte minout!

Anime Zaklínač: Vlčí sen funguje překvapivě dobře Anime Zaklínač: Vlčí sen funguje překvapivě dobře 8

The Witcher: Nightmare of the Wolf

Než se vrátíme k příběhu zaklínače Geralta, přichystal si pro nás Netflix samostatnou kapitolu ze života mentora Bílého vlka. Ta získala velmi netradiční podobu, která jí nečekaně dobře padne.

0 Tu – Dechberoucí putování první vyspělé civilizace na planetu Coraab 0 Tu – Dechberoucí putování první vyspělé civilizace na planetu Coraab 9

0 TU, svazek první

Jakub Hussar představuje po šesti letech svůj historický opus 0 Tu, který rozvíjí historii planety Coraab. Autorův osobitý styl vyprávění a excelentně vybudovaný svět vás chytne a jen tak nepustí.

Free Guy - Je tohle videoherní film roku? Free Guy - Je tohle videoherní film roku? 8

Free Guy

Ryan Reynolds se vrací! Tentokrát se rozhodl navštívit svět videoher, kde se jedno nenápadné NPC rozhodne vzbouřit a změnit tak svůj svět. A jako obvykle vás čeká pořádná jízda, kterou si zamilujete.

Suicide Squad/Sebevražedný oddíl – Takhle se to má dělat! – RECENZE Suicide Squad/Sebevražedný oddíl – Takhle se to má dělat! – RECENZE 9

The Suicide Squad

Režisér James Gunn opět dokázal, že své řemeslo dokonale umí. Udělal něco, co se v live-action DC filmech snad doposud skutečně nepovedlo – téměř dokonalý komiksový film.

Raya a drak je nádherný animák, který sráží průměrný příběh Raya a drak je nádherný animák, který sráží průměrný příběh 7

Raya and the Last Dragon

Navzdory tomu, že animovaná novinka od Disneyho předkládá stokrát omílaná klišé, bez problému vám učaruje svým překrásným vizuálem a sympatickou hlavní hrdinkou.

Resident Evil: Infinite Darkness - Příliš dlouhá cutscéna? Resident Evil: Infinite Darkness - Příliš dlouhá cutscéna? 5

Resident Evil: Infinite Darkness

Animovaná minisérie Resident Evil: Infinite Darkness před časem konečně dorazila na streamovací platformu Netflix. Naše očekávání nebyla vysoká, ale výsledek nás i tak zklamal.

Major Grom: Morový doktor - Ruský geroj lepší než Marvel? Major Grom: Morový doktor - Ruský geroj lepší než Marvel? 8

Major Grom: Chumnoj doktor

Major Grom: Morový doktor je filmová adaptace stejnojmenného ruského komiksu. A i když nemá Grom žádné superschopnosti, v mnohých ohledech překonává některé superhrdiny od Marvelu, třeba Black Widow.

Record of Ragnarok - nejnudnější anime letošního roku? Record of Ragnarok - nejnudnější anime letošního roku? 6

Record of Ragnarok

Poslednímu souboji bohů s lidmi schází dostatek akce, která bohužel ustoupila nekonečným hrdinským monologům. I tak má ale seriál něco do sebe.

Nanits Chronicles - Nejlepší český žánrový komiks Nanits Chronicles - Nejlepší český žánrový komiks 10

Nanits Chronicles

Český komiksový projekt Nanits Chronicles se po ukončení digitální aplikace NANITS ukazuje i v tištěné podobě. Dokáže se tento první západně laděný český sci-fi komiks vyrovnat i světovým konkurentům?

Black Widow - Pořádný ženský film? (bez spoilerů) Black Widow - Pořádný ženský film? (bez spoilerů) 7

Black Widow

Je Black Widow jen obyčejný způsob jak z nás vytahat prachy a snaží se rvát ženy tam kam nepatří, aby byl politicky korektní? Obojího se totiž mnozí báli. My už naštěstí známe odpověď.

Mysteriózní Katla je podivná sci-fi telenovela z Islandu Mysteriózní Katla je podivná sci-fi telenovela z Islandu 7

Katla

Drama situované do země sopek dopadlo všelijak. Navzdory několika zásadnějším problémům mu však nelze upřít atraktivitu a velmi silnou atmosféru.