Láska a příšery jsou zábavnou postapokalyptickou lovestory Láska a příšery jsou zábavnou postapokalyptickou lovestory 8

Láska a příšery

Tento film dokazuje, že i v dnešní době rozhodně není nouze o příjemná překvapení. Klasický recept totiž okořenil řádnou dávkou obřích monster a sympatickým hlavním hrdinou.

Proč je nová Wonder Woman tak špatná?! Proč je nová Wonder Woman tak špatná?! 4

Wonder Woman 1984

Po čtyřech měsících jsme se konečně dočkali a naše lesy, háje a streamovací platformy navštívilo pokračování filmu s pohlednou Gal Gadot. Tentokrát se Patty Jenkins chopila i scénáře, což byla chyba.

Thunder Force je superhrdinský odpad v děravých elasťácích Thunder Force je superhrdinský odpad v děravých elasťácích 3

Thunder Force

Někteří hrdinové by neměli spatřit světlo světa, stejně jako filmy. Nezáviděníhodným příkladem je i tým Thunder Force, který dělá superhrdinům jen ostudu.

Viktoriánky zklamaly, přesto však mají potenciál Viktoriánky zklamaly, přesto však mají potenciál 5

The Nevers

Mutanti v sukních jsou rozporuplným zážitkem ze století páry. I natolik zvláštní počin ale sem tam zazáří.

Mare z Easttownu je mnohem víc, než jen detektivka Mare z Easttownu je mnohem víc, než jen detektivka 7

Mare z Easttownu

Mare z Easttownu je sofistikovaně natočená minisérie, která balancuje na pomezí kriminálních prvků a dramatu malého pensylvánského městečka.

Krásná temnota - děsivá recenze božího komiksu Krásná temnota - děsivá recenze božího komiksu 9

Krásná temnota

Krásná temnota je komiks krásný a temný. Tvůrcům z Francie se povedlo vytvořit dílo, které ve čtenáři zanechá pocit úžasu i děsu. Nečekané překvapení konce loňského roku.

Trump, QAnon a konspirace - Q: V oku bouře je šokující sondou do kontroverzního fenoménu Trump, QAnon a konspirace - Q: V oku bouře je šokující sondou do kontroverzního fenoménu 9

Q: V oku bouře

Nový dokument od HBO odkrývá pozadí tajemné figurky, která pobláznila veřejnost. Zároveň nám však připomíná sílu sociálních sítí.

Modli se, poslouchej, zabíjej: Švédský true crime může poslat za mříže další lidi Modli se, poslouchej, zabíjej: Švédský true crime může poslat za mříže další lidi 9

Modli se, poslouchej, zabíjej

V roce 2004 došlo ve švédské obci Knuttby ke střelbě. Jedna osoba byla zavražděna a druhá postřelena. Nejasnostmi a pozadím případu se zaobírá true crime dokument Modli se, poslouchej, zabíjej od HBO.

Třetí série Cobra Kai má cool faktor 1000, srdíčko a duši Třetí série Cobra Kai má cool faktor 1000, srdíčko a duši 9

Cobra Kai

Třetí série Cobra Kai navazuje tam, kde ta druhá skončila a přináší ještě větší a lepší dávku akce, emocí a nostalgie za časy dávno minulými.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera je nejlepším filmovým reparátem Liga spravedlnosti Zacka Snydera je nejlepším filmovým reparátem 8

Zack Snyder's Justice League

Konečně jsme se dočkali vyhlížené reimaginace Justice League, kterou si vzal na starosti Zack Snyder. Po jejím dokončení můžeme prohlásit, že tato přepracovaná týmovka rozhodně stojí za vaši pozornost

Jako v bavlnce vás přinutí rezignovat na důchod Jako v bavlnce vás přinutí rezignovat na důchod 6

Jako v bavlnce

Nová hořkosladká komedie ukazuje, že i z péče o staré lidi může vzejít zatraceně výhodný byznys. Pokud postrádáte páteř.

Za slovenský román Slepý život by se nemuseli stydět ani ti nejlepší fantasy spisovatelé Za slovenský román Slepý život by se nemuseli stydět ani ti nejlepší fantasy spisovatelé 9

Večná lož – Slepý život

Začínající slovenská autorka H. J. Bornemisza dokazuje svým debutovým fantasy románem Slepý život, že i v našich končinách dokáže vzniknout komplexní fantasy dílo podobné těm nejlepším z tohoto žánru.