OPRAVA: 9 věcí, které jste (možná) nevěděli o Rodu draka

Na HBO Max se objevil prequel Hry o trůny, který pojednává o konfliktu v mocném rodu Targaryenů. My jsme si pro vás připravili několik zajímavostí a fakt souvisejících právě s Rodem draka.

Harry Potter: Zmijozelská kolej aneb Největší chyba J. K. Rowlingové

Také vám během čtení Harryho Pottera přišlo, že studenti zmijozelské koleje jsou vyobrazováni až přespříliš negativně? V tom případě se pojďme na toto téma podívat trochu blíže.

Dračák, kde na smrti tolik nezáleží? To je Altered Carbon

Pokud jsou hráči seznámeni s filmem, seriálem, případně knihami Půjčovna masa, tak vědí, co očekávat. Pro ty ostatní lze univerzum představit tak, že mysl je zálohována a tělo je jen dočasné.

Průvodce světem seriálu Prsteny moci

Právě vychází nejen nejdražší seriál všech dob, ale také nejočekávanější. Shrnuli jsme pro vás vše podstatné. Kdo se objeví, kdy se děj odehrává a čeho se nejvíce bát? Na to vám odpovíme, snad.

Iniciativa je hra plná tajemství

Deskovka Iniciativa je desková hra uvnitř deskové hry. Ač to zní zvláštně, skloubit obě roviny a vyplnit je spoustou šifer a tajemství se hře daří dobře. Jedná se rozhodně o nevšední zážitek.

Batman je mrtev, nastupují Gotham Knights! Ale kdo to sakra je?

Blížící se videohru Gotham Knights již od oznámení sužují negativní ohlasy na absenci Batmana. Protagonisté nové hry WB Games Montréal ale rozhodně mají co nabídnout. A právě dnes se dozvíte, proč.

Gamebooky: Co to je, kde se vzaly, proč je hrát a co je Lone Wolf

Série knih Lone Wolf patří mezi nejznámější fantasy gamebooky dneška. Co to ale vlastně ty gamebooky jsou, kde se vzali, jak fungují, proč je hrát a kdo je to vlastně ten Osamělý vlk?

Marvel je jeden velký bordel: Kompletní shrnutí 4. fáze MCU

Čtvrtá fáze MCU je doopravdy komplikovaná a děje se toho tak moc, že někteří nestíhají sledovat všechny filmy a seriály. Proto jsme se rozhodli shrnout děje všeho, co je ve čtvrté fázi.

Harley Quinn – Když sidekick převezme otěže!

Někteří záporáci jsou moc dobří na to, aby záporáky zůstali. Jedním z těchto případů je i Harley Quinn, která to z nuzných počátku dotáhla až na vrchol popkulturního řetězce.

Topíme se v remacích aneb proč pořád fičí nostalgie?!

Filmová studia jsou téměř slepě fascinována nostalgií. 80. léta na filmovém plátně zdánlivě nikdy nekončí. Kolik remaků však ještě vydržíme, než nás nostalgie úplně udusí?

Desítka prověří znalosti Harryho Pottera

Vědomostní hra zaměřená na univerzum Harryho Pottera, která vám odhalí znalosti, o kterých jste netušili, že je máte. Přesně tak funguje variace na populární vědomostní hru Desítka.

Time's Up Harryho Pottera zabaví i nefanoušky světa čar a kouzel

Některé vědomostní hry jsou náročné na znalosti, jiné jsou velmi lehké, či se snadno ohrají a pak jsou tu ty, kde si obtížnost určují sami hráči. Mezi ty poslední se řadí Time's up.