10 komédií na halloween, ktoré by ste si mali pozrieť

Pozrite sa na náš výber desiatich klasických komédií z minulého storočia, ktoré sa oplatí si pozrieť na Halloween.

Věčné duše si po návštěvě nevěstince dopřávají pauzu!

Věčné duše ve své třetí epizodě navštívily hampejz. Toto dobrodružství je natolik zmohlo, že dnes jejich kampaň neuvidíte. Tým Na tahu si ale místo toho na dnešní večer připravil Halloweenský speciál.

5 filmov podľa spoločenských hier

Pravidelne sa stretávame s filmami natočenými podľa videohier. Existujú však aj filmy, ktoré sú inšpirované spoločenskými hrami, neboli deskovkami.

Věčné duše dnes hledají odpovědi na těžké otázky

Po nečekaných zjištěních o minulosti druida Que T. se dnes Věčné duše pokusí zjistit, co vše vězí za tajemným zrozením jejich nezvyklého parťáka.

The Watch, aneb jak si na sebe volnou adaptací poštvat fanoušky

Nový seriál The Watch sledující osudy městských stráží ze Zeměplochy Terryho Pratcheta má pohnutou historii již od počátků produkce. A nový trailer z Comic Conu fanoušky taky rozhodně neuklidnil.

Dobrodružství Věčných duší dnes pokračuje!

Parta Věčných duší si dala měsíční oddech a její členové se narychlo rozjeli do všech koutů země Wildemount. Někteří se vydali mudrovat do knihoven, jiní obchodovat s přerostlými želvami.

10 klasických komédií, ktoré si môžete pozrieť na Halloween

Pozrite sa na náš výber desiatich klasických komédií z minulého storočia, ktoré sa oplatí si pozrieť na Halloween.

DC Animated History - Evolúcia animovaného Batmana

DC k Batman Day, ktorý sa oslavuje každý rok v tretiu septembrovú/zářijovou sobotu, pripravilo krátke video. To zachytáva evolúciu naprieč tými najznámejšími animovanými televíznymi verziami Batmana.

MLP: Pony Life - má cenu koukat na Chibi verzi poníků?

Při oznámení nového seriálu MLP byli věrní fanoušci rozzuření, dnes už si Pony Life nachází pár obdivovatelů. Pokud nevíte, co si o tomto přírůstku myslet, shrneme pro vás vše důležité.

Duna, aneb písek, kam oko dohlédne

Na počátku bylo všechno velice nejisté. Vězte, že se píše rok 10191. Probádanému vesmíru teď vládne pádišáh imperátor Shaddam IV. V této době je tou nejvzácnější látkou ve vesmíru koření Melanž...

Michaela Myersa, Jasona Voorheesa a Leatherface hral jeden herec

Herec a kaskadér Tom Morga si v jedno obdobie zahral všetkých troch ikonických zástupcov slasher žánru. A tam pôsobivý zoznam jeho rolí nekončí.

Zaklínač, Uncharted nebo The Last of Us. Vše, co víme o nových videoherních adaptacích

Filmové a seriálové adaptace videoher málokdy dopadnou kladně. A přesto tu v poslední době máme množství herních firem, které se snaží udělat vlastní film či seriál postavený na jejich hře.