Avatar jako TTRPG - Ovládněte svůj element!

Že jsou seriály Avatar The last airbender a The legend of Korra kulturní fenomén, je nezpochybnitelný fakt. Stejně tak je faktem, že už bylo na čase, aby se i diváci mohli stát součástí tohoto světa.

Zlý hoch nebo Himbo: 6 mužských stereotypů v popkultuře

Muži majú v populárnej kultúre celkom slušné a pestré zastúpenie. Pripravili sme si preto 6 populárnych trópov, ktoré reprezentujú mužské pokolenie na filmovom plátne.

Realm Engine - Pro skutečnou imerzi u online hraní

Celosvětová pandemie je obrovský průšvih a to snad ve všech aktivitách. Výjimkou nejsou ani stolní RPG. Jako řešení se ale nabízí tento Kickstarter s účelem nahradit miniatury pro online hraní.

Dragonlance se letos vrátí s novou trilogií

Úspěšná série o D&D nesoucí název Dragonlance se po odmlce opět vrací s další trilogií, která nás vrátí zpět do Krynnu a k původním postavám.

7 ženských stereotypů v popkultuře

Niektoré vídame často, niektoré milujeme, iné nás zasa unavujú. Vybrali sme si zopár najpopulárnejších ženských stereotypov v populárnej kultúre.

Candlekeep Mysteries - První D&D kniha roku 2021

Wizards of the Coast na sebe nikdy nenechají dlouho čekat s novinkou, která pošle fanoušky do spirály. Nezklamali ani tentokrát a chtějí hráčům poskytnout trochu retra.

Spy Kids a Lávovka - Dětské světy Roberta Rodrigueze

Pojďme se podívat na tvorbu slavného režiséra, která si získala nejen srdce mnohých dětí, ale i dospělých.

Malé ale Mocné! Miniatury ze světa Exandrie pro každé dobrodružství

Celosvětový fenomén Critical Role přichází s novou sadou miniatur pro všechna dobrodružství, tentokrát z příběhů The Mighty Nein.

LEGO, které vás DONUTÍ relaxovat - LEGO Art 31200 Star Wars – Sith

LEGO nedělá pouze různé třírozměrné stavebnice. Někdy vytvoří i zajímavý obraz. Přesně tak. Obraz, který si můžete pověsit na zeď nebo odložit do police.

Koľko filmov, seriálov, kníh a komiksov ste stihli „zhltnúť“ v roku 2020?

Rok 2020 nám síce priniesol pandémiu koronavíru a nútenú karanténu, zároveň nám dal ale veľa času na čítanie a sledovanie filmov či seriálov. Koľko ste toho za tento roku stihli vy?

Slavnostní galavečer Zlatý fix 2020

Záznam slavnostního galavečera odevzdávaní prestižního ocenění Zlatý Fix 2020.

Unboxing sběratelské edice Cyberpunk 2077

Do rukou se nám dostala sběratelská edice Cyberpunku 2077. A protože je problém ji sehnat, rozhodli jsme se s vámi podělit o její obsah.