J. K. Rowling údajně pozvání do výročního speciálu Harryho Pottera obdržela. Odmítla ho

Speciál ke dvacátému výročí vzniku filmové série Harryho Pottera k nám dorazí už zítra. Tvůrkyně celého kouzelnického světa se v něm však nakonec neobjeví. Sama autorka o to údajně však ani nestála.

Studio Warner Bros. chce natočit další filmy ze světa Harryho Pottera. Co na to J. K. Rowling?

Pokud se vám stýská po světě Harryho Pottera a Fantastická zvířata vás moc neba, tak nevěšte hlavu. Studio Warner Bros. totiž nehodlá s kouzelnickým světem seknout. Naopak ho chce ještě více rozšířit.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E72

Rowlingová nesmí k Potterovi, Scott nadává mileniálům a my morfujeme!

J. K. Rowling má zákaz účastnit se oslav výročí svého vlastního díla, Ridley Scott zase na něco nadává ale my morfujeme! Proměna na Power Rangera zabere pouze 90VTEŘIN. MEGAZORD!

J. K. Rowlingová nebyla pozvána na oslavu dvacátého výročí vzniku filmového Harryho Pottera

Hned na úplném začátku příštího roku se dočkáme velkolepé události, která oslaví dvacáté výročí vzniku filmové série o Harry Potterovi. Chybět na ní ale bude autorka původní knižní série.

Harry Potter a Ohnivý pohár: Na obranu nejrozporuplnějšího dílu série

Někteří čtvrtý díl ze série o Harry Potterovi milují k smrti, jiní ho nenávidí do morku kostí. A i když má Ohnivý pohár problémy, osobně si myslím, že si určitě nezasluhuje hejt, kterého se dočkal.

Harry Potter: Proč po Tajemné komnatě došlo ke změně režiséra?

Režisér Chris Columbus je známý nejenom díky vánoční klasice Sám doma, ale také za první dva díly slavné filmové série o Harry Potterovi. Co bylo ale důvodem jeho odchodu?

Harry Potter: O roli Hagrida se ucházel i táta v sukni

Harryho Pottera si oblíbila i řada slavných herců. Jedním z nich byl Robin Williams, který byl ohromným fanouškem původní knižní série. Proto se ucházel i o dvě velké role ve filmových adaptacích.

Harry Potter a prokleté dítě: Dočkáme se filmové adaptace?

Prokleté dítě sice není oficiálně považováno za osmý díl Harryho Pottera, ale přesto je jeho výraznou součástí. Proto se nabízí otázka, zda se někdy v budoucnu dočkáme i filmového zpracování.

Harry Potter a Relikvie smrti: Nejhorší scéna, za kterou by se tvůrci měli stydět

V Relikviích smrti je jistá scéna, která mně, dlouholetému fanouškovi známé kouzelnické série, pěkně pije krev. Souvisí ale s obrovitánským přešlapem, kterého se dopustila sama Rowlingová.

Harry Potter: Daniel Radcliffe sdělil, který díl má nejradši. Má to ale háček

Představitel Harryho Pottera promluvil o tom, která filmová adaptace slavné knižní série je jeho nejoblíbenější. Ovšem přidal k tomu jednu podstatnou informaci.

Harry Potter: Jistý díl má na konci titulků scénu, které jste si možná nikdy nevšimli

Harry Potter má plno nepoužitých scén, které už lítají internetem, přičemž je už zhlédly miliony lidí. Ale věděli jste o existenci jisté vydané scény, která evidentně zas až ta známá není?

Harry Potter: Co stálo za změnou vzhledu profesora Kratiknota?

V jednom díle to byl fousatý stařec, v dalším najednou brýlatý kníráč se vhledem pozdního čtyřicátníka. Jaký byl důvod obrovské změny vzezření vedoucího havrapsárské koleje?

J. K. Rowling posílá do Čech a na Slovensko novou pohádku

Po detektivce Smrtící bílá, kterou J. K. Rowling napsala pod pseudonymem Robert Galbraith, přichází tato oblíbená britská spisovatelka s novým výtvorem. Tentokrát se jedná o pohádkový příběh Ikabog.

Nakladatelství Ikar vydalo nové kompletní vydání Harryho Pottera

Slovenské nakladatelství Ikar a designér Adrián Macho připravili nové kompletní vydání Harryho Pottera ke 20. výročí knižního Harryho Pottera v Čechách a na Slovensku.

Black Widow opäť mešká, CBS sa mení na Paramount a Rowlingová si vyrobila ďalší trapas

Marvel opäť odkladá Black Widow a zrejme aj celú fázu štyri, to však neznamená, že sa u nich nepracuje. Taika Waititi sa bude plaviť neznámymi vodami a Rownlingová zase povedala čo nemala.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E21

Rowlingová už zas píše!

Spisovatelka Harryho Pottera si prostě nedá pokoj a zase něco píše, porno je zlo a superhrdinové se nerodí pouze v Americe. Jo, dnes toho máme od každého něco a to všechno v průběhu 90VTEŘIN!

Autorka Harryho Pottera J. K. Rowling vydáva novú knihu zdarma a online

Britská spisovateľka J. K. Rowling, autorka príbehov z magického sveta Harryho Pottera oznámila novú rozprávkovú knihu. Tá vychádza práve teraz, zadarmo a online. Zatiaľ však iba po anglicky.

Harry Potter mieri na Netflix a dokonca aj s českým dabingom

Séria filmov o mladom britskom čarodejníkovi mieri na Netlfix, údajne aj s českým dabingom a to všetko skôr, ako by sa mohlo zdať.

J. K. Rowling spustila novú Harry Potter stránku pre ľudí v karanténe

Britská spisovateľka J. K. Rowling, duchovná matka dnes jedného z najznámejších čarodejníkov, spustila novú webovú stránku s názvom Harry Potter at Home.

Oznámeno datum vydání Fantastických zvířat 3

Po zklamání v podobě Grindevaldových zločinů bylo těžké věřit, že se vůbec dočkáme pokračování a nějakou dobu nás nechali čekat i tvůrci. Nyní ovšem máme potvrzen alespoň třetí díl.