Drama Till bude vyprávět o smrtlených následcích rasismu během 50. let v USA

Studio MGM se pochlubilo oficiálním trailerem na drama Till, které bude vyprávět skutečný příběh Emmeta Tilla, chlapce, jenž byl v 50. letech v USA kvůli své rase unesen, mučen a následně zavražděn.

Minisérie Welcome to Chippendales ukáže vzestup a pád indického zakladatele slavného strip klubu

Služba Hulu nám za necelé dva měsíce představí svou novou minisérii jménem Welcome to Chippendales, která bude vyprávět o nebezpečném životě indického imigranta jménem Somen “Steve” Banerjee.

Seriál Notre-Dame se zaměří na svědectví hasičů, kteří čelili požáru nejslavnější francouzské katedrály

Netflix se pochlubil novým trailerem na nadcházející minisérii jménem Notre-Dame, který bude pojednávat o požáru slavné francouzské katedrály. Na oficiální trailer se můžete podívat uvnitř článku.

Krimi thriller Dobrá sestra se zaměří na řádění jednoho z největších sériových vrahů v historii

Netflix se nedávno pochlubil oficiálním trailerem na zbrusu nový krimi thriller jménem Dobrá sestra, který bude pojednávat o skutečném sériovém vrahovi, jemuž se v médiích přezdívalo Anděl smrti.

Mel Gibson bude v krimi Bandit spolupracovat s legendárním kanadským zlodějem

Příští měsíc se můžeme těšit na zbrusu nový snímek jménem Bandit, který bude vycházet podle činů slavného kanadského zloděje Kena Leishmana, jenž se taktéž proslavil díky své přezdívce Flying Bandit.

V novém traileru na válečný snímek Devotion se dvě pilotní legendy vydají do boje s korejskými silami

Studio Sony se pochlubilo plnohodnotným trailerem na film Devotion, který se bude odehrávat v období korejské války. Snímek bude ale nakonec v amerických kinech premiérovat až na konci podzimu.

John Boyega si v thrilleru Breaking zahraje veterána, který se rozhodne přepadnout banku

Na konci příštího měsíce nám studio Sundance představí svůj zbrusu nový thriller jménem Breaking, který bude vycházet podle skutečné události. Bývalý mariňák se v něm vydá přepadnout místní banku.

Film Třináct životů bude napínavým příběhem o záchraně chlapců v zatopené podzemní jeskyni

Amazon nám už toto léto nadělí jeden ze svých nejočekávanějších filmů roku. Tím se stane snímek Třináct životů, jenž bude vyprávět o reálné záchranné misi třinácti lidí, ke které došlo v roce 2018.

Drama Trees of Peace bude vyprávět neuvěřitelný příběh čtyř žen uprostřed rwandské genocidy

Netflix nám příští měsíc nadělí napínavé drama podle skutečné události, které ponese název Trees of Peace. Vyprávět bude o čtveřici žen, které se musí ukrýt do malé místnosti pod podlahou kuchyně.

Seriál Candy se zaměří na ženu, která je podezřelá z brutální vraždy své nejlepší kamarádky

Studio Hulu nám brzy představí zbrusu nový seriál jménem Candy, který bude vycházet podle skutečných událostí. Je nenápadná žena středního věku opravdu zodpovědná za vraždu své nejlepší kamarádky?

Seriál Lest si posvítí na jeden z nejznámějších případů vraždy v historii Velké Británie

Seriál Lest vychází podle skutečných událostí, ke kterým došlo na začátku devadesátých let v Londýně. Mladá detektiva se pokusí získat si přízeň muže, který je podezřelý ze spáchání brutální vraždy.

Seriál The Staircase bude vyprávět reálný příběh jednoho z nejznámějších případů vraždy v USA

Už za několik týdnů nám HBO Max nadělí zbrusu nový seriál, který ponese název The Staircase. Vyprávět bude reálný příběh Michaela Petersona, muže, který byl obviněn z vraždy své vlastní manželky.

Megan Fox na první fotce k novodobé filmové verzi příběhu o Bonnie a Clydovi

Slavný příběh zločineckého dua Bonnie a Clyde se dočká další filmové verze. Ta se však bude od té nejslavnější z šedesátých let v mnohém lišit. Venku je také první fotka, na které se ukáže Megan Fox.

West Side Story dokazuje, že ne všechny remaky jsou špatné

Moderní filmové předělávky ve většině případech dopadají přímo otřesně, a jde na nich vidět, že jde jen o bezduché továrny na peníze. Nové West Side Story je ale výjimka potvrzujícíc pravidlo.

Historický spektákl Ridleyho Scotta Poslední souboj ukáže osobní konflikt i Stoletou válku

Ridley Scott i přes jeho pokročilý věk s filmy neskončí. Podíváme so do 14. století, kde neshody dvou mužů vyústí v souboj na život na smrt. Ten se odehraje na pozadí Stoleté války.

Byla hrůzostrašná smrt v hororu Děsivé dědictví založená na skutečné události?

V hrozivém hororu Ariho Astera je jistá scéna, která se zdá být příliš neuvěřitelná, než aby se odehrála v reálném životě. Ale co kdybychom vám řekli, že něco podobného se skutečně stalo?

Používáte Google Earth? Po zhlédnutí německého seriálu The Billion Dollar Code už možná nebudete

Světoznámou aplikaci Google Earth si už snad musel vyzkoušet každý člověk, co má internet. Jen málokdo už ale ví, že za původním kódem celé aplikace ve skutečnosti Google nestojí.

Dramatická minisérie Dopesick odkryje pozadí opiátové epidemie ve Spojených státech

Hulu zanedlouho začne streamovat limitovanou sérii Dopesick, jež zaznamenává dramatický vývoj a dopad uměle vyvolané opiátové epidemie ve Spojených státech.

Kriminální drama Neočekávaný vrah uzavře vyšetřování skutečného případu vraždy švédského premiéra

Netflix odhalil první pohled na švédské kriminální drama Neočekávaný vrah alias pětidílnou minisérii, která vychází ze skutečného atentátu zachyceného ve stejnojmenné knize Thomase Petterssona.

Biografický bestseller Služka dostane minisérii od Netflixu

Netflix přichází se seriálovou adaptací biografického bestselleru od Stephanie Land, jejíž název odráží realitu matky samoživitelky zápasící s chudobou, vidinou ztráty střechy nad hlavou a byrokracií.

V zajetí démonů 3: Kvalitní film, ale slabší horor

Série The Conjuring stále patří mezi to nejlepší, na co se lze v rámci současného hororu podívat. Třetí část kráčí ve stopách kvality svých předchůdců, příběh už však není tak děsivý.

Dokumentární série Heist vtáhne diváky očima zločinců do centra největších loupeží moderní americké historie

Netflix přichází s true crime seriálem Heist, který představuje provokativní rekonstrukce největších loupeží moderní americké historie, doplněné o originální rozhovory s těmi, kdo za nimi stojí.

V zajetí démonů: Na Ďáblův příkaz míří do cílové rovinky, studio Warner Bros. vydalo finální trailer

Premiéra očekávaného pokračování franšízy V zajetí démonů se blíží. Studio Warner Bros. Pictures proto vydalo finální trailer děsivého případu, který přepsal historii amerického soudnictví.

Film Umbrella podle skutečného příběhu vám vykouzlí úsměv na tváři

Pouhých 8 minut stačí k tomu, aby vám krátký animovaný film vykouzlil úsměv na tváři svojí hřejivou atmosférou.

Drama Oslo ukáže zákulisí izraelsko-palestinského konfliktu

HBO připomíná klíčové okamžiky izraelsko-palestinského konfliktu. Americký snímek Oslo, jenž je adaptací stejnojmenné divadelní hry dramatika J. T. Rogerse, se představil v oficiálním traileru.

Vlajková loď hororu se vrací, The Conjuring 3 se ukazuje v oficiálním traileru

Proslulí vyšetřovatelé paranormálních jevů Eda a Lorraine Warrenovi řeší děsivý případ, který otřásl americkým soudnictvím. Třetí část hororové série The Conjuring se ukázala v oficiálním traileru.

Sériový vrah Charles Sobhraj předvede své chladnokrevné řemeslo v temné minisérii Had

Netflix přichází s krimi sérií Had, která je inspirována skutečnými událostmi okolo Charlese Sobhraje alias Bikini Killera, jenž si v 70. letech bral za cíl západní turisty v jihovýchodní Asii.

Osud představitele hnutí za práva Afroameričanů se otiskne do životopisného dramatu Judas and the Black Messiah

Americký režisér Shaka King přichází se svým druhým celovečerním snímkem Judas and the Black Messiah. Studio Warner Bros. Pictures nedávno vypustilo do světa nový trailer.

Kriminální minisérie The Investigation znovu otevře případ brutální vraždy švédské novinářky

Diváky HBO čeká výlet do nejtemnějších vod dánské kriminalistiky. Minisérie The Investigation zvěční jeden z nejsurovějších případů posledních let.

Naomi Watts a Andrew Lincoln již brzy v emotivním dramatu Penguin Bloom

Australské drama Penguin Bloom v lednu nabídne rozsáhlou paletu emocí skrze skutečný příběh Sam Bloomové. Studio Roadshow Films představuje snímek v oficiálním traileru.

Soudní drama The Mauritanian v únoru pronikne do podsvětí amerického právního systému

Kevin Macdonald otevře skutečný příběh Mauritánce vězněného v kubánském zálivu Guantánamo Bay. Studio STXfilms nedávno představilo oficiální trailer soudního dramatu s hvězdným obsazením.

Oslavu přátelství nabídne sociální drama Our Friend na konci ledna

Studio Universal Pictures Home Entertainment nedávno vypustilo do světa trailer snímku Our Friend, jenž koncem ledna poukáže na skutečné hodnoty lidského života.

Escape from Pretoria se ukazuje v druhém traileru

Útěk z vězení je klasika, která stále baví. Escape from Pretoria je příběh politických vězňů, kteří se pokusí utéct z věznice, ze které ještě nikdo neutekl.