Dexter oslavil 15 let od svého vzniku. A to zveřejněním parádních plakátu na novou sérii

Dexter slaví patnáctiny! Na jeho počest proto Showtime vydal dva plakáty, které nám připomenou, v čem byl nechvalně proslulý Řezník ze zálivu vždy nejlepším ze všech.

Dexter: V nejnovějším traileru na devátou řadu se objevily dvě známé postavy. Sestra a…

Další trailer na poslední sérii Dextera je zde. A kromě nového života, který bývalý sériový vrah nyní vede, nám ukáže i pár starých dobrých tváří.

Jak to bude s intrem pro novou sérii Dextera?

Seriál Dexter měl velice ikonické intro, bez kterého se žádná série nemohla obejít. Věci se v deváté sérii ale zásadně změnily, tudíž se nabízí otázka, zda se nahradí něčím jiným.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E54

Konec ženského Doktora a návrat Krotitelů duchů!

Fanoušci Doctora Who se těší a také pláčou, Joddie Whittaker odchází z Doctora Who a s ní i showrunner Chris Chibnall. Chcete raději originálnější novinky? I to v dnešním dílu 90VTEŘIN najdete.

Devátá série Dextera v prvním traileru!

Devátá a zároveň závěrečná série oblíbeného seriálu Dexter se na akci [email protected] 2021 ukázala v první traileru. Dexterovo poslední vraždění by mělo odstartovat již 7. listopadu/novembra 2021.

TOP 5 Epizoda S1E69

Antihrdinové z filmů a seriálů

Pokud je hrdina vždycky klaďas a padouch pouze záporák, pak se antihrdina pohybuje v šedých barvách. Antihrdinové jsou nám ale často blíže, než hrdinské postavy, protože jsou prostě lidštější.