Díky Světlu rytířů Jedi začíná Star Wars: Vrcholná Republika vycházet česky

Kromě první knihy ze stále relativně nové série Vrcholná Republika se českého vydání dočká také titul Star Wars: Pokrevní linie o politické kariéře princezny Leiy v novorepublikovém senátu.

Legie 3: Šprti a frajeři v podání dabéra Martina Stránského

Týden od vydání fyzické verze třetího dílu české space opery Legie s podtitulem Šprti a frajeři se v prodeji objevila i audiokniha. Celou knihou provází známý dabér a herec Martin Stránský.

Konečně se můžeme podívat na „funkční“ světelný meč

Ruku s ním asi nikomu neuseknete, alespoň už ale s sebou nemusíte nosit zářivku. „Skutečný“ světelný meč bude poprvé k vidění v rámci atrakce Star Wars: Galactic Starcruiser.

Je s vámi Síla? Ověřte si to v našem Star Wars kvízu

Pro zástupy fanoušků Star Wars po celém světě je 4. 5. významný den, připadá na něj oficiální Star Wars den (May the Fourth). Při příležitosti tohoto dne jsme si pro vás připravili velký kvíz.

HBO ukazuje zábery z nových filmových premiér

Spoločnosť HBO presúva všetky Warner Bros. filmy na platformu HBO Max aby vyriešili problematické kinopremiéry. V spoločnom traileri ukazujú aj nejaké nové zábery.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E34

Star Trek ukázal Podpalubí, Lucifer zas zadek!

To si tak říkáte, že vás už nic nepřekvapí a najednou nahý zadek pekelně krásného chlapa! Akorát k tomu musíte sjet do podpalubí. Ale nebojte se, zabere vám to pouze 90VTEŘIN!

Star Wars: Squadrons a jeho místo v aktuálním kánonu

Myslíte, že se chystané souboje stíhaček od studia Motive odehrávají během původní filmové trilogie? Kdepak.

Indie filmová scéna #3 - Star Wars (část 2)

Star Wars běží v kinech a vy byste o nich rádi napsali článek, ale bojíte se SW ultras nebo SW haterů? Pište o indie scéně! Tu mají všichni rádi. Anebo je jim putna.

Indie filmová scéna #3 - Star Wars (část 1)

Hvězdné války právě dobývají kina. Pokud chete v předaleké galaxii pobýt ještě o něco déle, mrkněte na náš výběr nejlepších fanfilmů!

Co vše lze zažít na Všefandomové maškarádě?

Podívali jsme se na akci, která je přímo určená pro nadšence nejrůznějších fandomů. Všefandomová maškaráda má dlouholetou tradici a jedná se o večer plný zábavy za dobrou věc. Vzali jsme naše kamery…

Lost in space

Star Trek: Discovery

2017

Stíny mezi námi

Martin Rousek
2020

The Night House

2021

Space Jam: A New Legacy

2021

Archive