Ze zrušeného pokračování hry Trespasser se zrodil filmový Jurský svět

Jeden z tvůrců Xboxu odhalil pozoruhodný příběh o tom, jak se z plánů na pokračování ambiciózní, avšak nepříliš povedené hry Trespasser ze světa Jurského parku stala nová filmová trilogie.

4 důvody, proč se podívat na Jurský park (1993) v roce 2022

Jen málokterý film zanechal v kinematografii takovou stopu jako Jurský park v roce 1993. Proč se však vyplatí podívat na víc než 30 let starý titul dnes?

Jurský Park: Nadvláda je plný nostalgie. To ale nestačí

Poslední roky se více a více skloňuje slovo “nostalgie”, hlavně v kontextu hollywoodu a jakéhosi zneužívání tohoto prvku. Jenže pak tu máme Jurský svět: Nadvláda, který na ní zakládá jen z poloviny.

Jurassic World Evolution 2 se dočká DLC k novému filmu

Budovatelská strategie Jurassic World Evolution 2 se podle očekávání spojuje s chystaným filmem Jurský svět: Nadvláda. Výsledkem bude nové DLC, které přinese novou kampaň nebo opeřené dinosaury.

Jurassic World Evolution 2 rozšíří dinosauři z Netflixu

Další placený přídavek nabídne dva zcela nové dinosaury, dvě varianty stávajících druhů a osm skinů. To všechno je inspirované animovaným seriálem Jurský svět: Křídový kemp.

Jurský svět: Nadvláda láká na staré známé a dinosaury na sněhu

První plnohodnotný trailer nového Jurského světa konečně nabízí pořádný pohled na hrdiny originálního Jurského parku. Samozřejmostí je spousta dinosaurů a klasických tezí.

Olympijská reklama je zvláštním kusem marketingu nového Jurského světa

Na plnohodnotný trailer filmu Jurský svět: Nadvláda si budeme muset ještě pár týdnů počkat, zatím tu ale máme svéráznou reklamu, která kombinuje zimní olympijské hry a dinosaury.

Hrdinové původního Jurského parku mají ve filmu Jurský svět: Nadvláda dostatek prostoru

Dle slov tvůrců se trio Alan Grant, Ellie Sattlerová a Ian Malcom neobjeví v chystaném světě jen na několik vteřin. K dispozici máme také první oficiální fotografii z nového Jurského světa.

První ukázka z filmu Jurský svět: Nadvláda nás vrací do minulosti před 65 miliony let

Třetí Jurský svět je snad už konečně na obzoru, a tak jsme se dočkali první ukázky, která představuje pětiminutový prolog filmu. V něm vidíme zejména dinosaury v jejich přirozeném prostředí.

Čo všetko si nachystal Netflix na začiatok roka 2021?

Netflix nelení! Streamovací gigant si pre nás aj na prvý mesiac v roku pripravil niekoľko nových originálov. Niektoré očakávané seriály a filmy štartujú už dnes.

Jurassic World: Dominion se už stihlo dotočit

Napříč uzavření produkce v důsledku koronaviru došlo natáčení nového Jurského světa do zdárného konce.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E50

Komiksy zadarmo pro všechny!

Každý je rád, když může něco získat zadarmo, ne? A co kdyby šlo třeba o stovky komiksů? A dalších několik desítek doslova za pár kaček?

Camp Cretaceous má nový trailer, plagát ale aj webstránku

Ako sa blíži 18. september/září, teda aj premiéra Jurassic World: Camp Cretaceous, Netflix uverejnil nový trailer, plagát a s nimi vyšla aj interaktívna webová stránka.

Druhá séria Mandaloriana má dátum ale internet je hrozné miesto

Konečne poznáme dátum premiéry druhej série Mandaloriana, nejaké novinky sa uliali aj z Jurského sveta, posunula sa premiéra zbytočného hororu a internet je hrozné miesto plné sebestredných trolov.

Natáčanie Jurassic World: Dominion sa opäť spustilo

Rôzne hygienické opatrenia spojené s vírusom COVID-19 ovplyvnili aj filmový svet. Jurassic World: Dominion je jedným z prvých filmov, ktorý obnovil svoje natáčanie. Ako to prebieha? Poďme sa pozrieť.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E39

Zabijte si vlastního Robina

Joker se vrací a s ním i zákon! Tedy vlastně ne, ale stejně nás do té doby zničí umělá inteligence. Anebo gigantické ještěrky, zvolte si sami.

Indominus Rex zaútočí aj na Netflix v animovanej podobe

Prednedávnom bol na oficiálnom youtube kanáli Jurassic World uverejnený teaser na nové animované akčné dobrodružstvo Jurassic World: Camp Cretaceous.

Jurassic World: Camp Cretaceous

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E31

Světu vládnou krvelační dinosauři!

Lidstvu odzvonilo, světu vládnou dinosauři, šikovní mutanti a postavičky s hrníčkem místo hlav? Dnes to bude prapodivné, tak šup sledovat nový díl 90VTEŘIN!

Vďaka Google môžete mať „živé“ dinosaury z Jurského sveta priamo vedľa seba

Najväčší internetový prehliadač sa spojil s ďalšími partnermi, aby preniesol dinosaury z Jurského sveta do rozšírenej reality. Stačí vám na to iba modernejší smartfón.

Jurassic World: Dominion sa odhaľuje v traileri, akurát nie je oficiálny a vlastne ani skutočný

Tretie pokračovanie novej dinosaurej trilógie malo prerušené nakrúcanie z dôvodu koronavíru. Preto stále čakáme na akékoľvek zábery či informácie. Trailer nám preto prinášajú fanúšikovia.

Prečo nepotrebujeme ďalší Jurský Svet

Jurský svet 3 má byť začiatkom novej éry filmovej série. Vyplýva to zo slov producenta Franka Marshalla. Máme sa tešiť alebo báť?

Deepfake video ukazuje Chrise Pratta v roli Indiana Jones

Harrison Ford by se měl navrátit do Indiana Jonese 5 v roce 2022. Zatím se však můžeme podívat, jak by v této roli vypadal Chris Pratt.

Ve hře Jurassic World Aftermath se můžeme podívat na události po filmu Jurský svět: Zánik říše

Příznivci Jurského parku/světa se budou moci v budoucnu znovu setkat s dinosaury. Po několika úspěšných hrách vzniká další.

6

Jurský svět: Nadvláda

2021