Zobrazit vše ve dne 4. 7. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E31

Světu vládnou krvelační dinosauři!

Lidstvu odzvonilo, světu vládnou dinosauři, šikovní mutanti a postavičky s hrníčkem místo hlav? Dnes to bude prapodivné, tak šup sledovat nový díl 90VTEŘIN!

Luke Ellis zažije vraždu rodičů a únos v novém thrilleru od Stephena Kinga s názvem Inštitúcia

Slovenské nakladatelství Ikar bude brzy vydávat nový titul od Stephena Kinga s názvem Inštitúcia. Česká verze s názvem Ústav vyjde o tři měsíce později pod taktovkou nakladatelství Beta-Dobrovský.

Trocha zlé krve otevírá novou grimdark fantasy sérii

Joe Abercrombie vydává další knihu ze svého originálního fantasy světa, tentokrát s lehkou příměsí Industrializmu. Fantasy nemusí být pouze středověk.

I „banánovina” My Friend Pedro se dočká televizní adaptace

Půlhodinová adaptace slibuje hodnocení R a spolupráci se spoluautorem akčního Johna Wicka. Na projektu se má podílet i spoluzakladatel Devolver Digital, vydavatel původní hry.

Amazon ponúka najlepšie pokazené zábery z prvej série The Boys

Druhá séria The Boys sa už nezadržateľne blíži a len celkom nedávno sme sa dozvedeli dátum premiéry a videli niekoľko nových klipov. Amazon pumpuje ďalší obsah, tentoraz v podobe blooperov.

Vydání pokračování fantasy série Krutý princ (Férská sága) je na spadnutí

Brzy vyjde třetí díl z fantasy série Krutý princ/Férská sága s podtitulem Královna ničeho/Kráľovná ničoho. Titul vyjde v češtině i ve slovenštině skoro naráz pod nakladatelstvím CooBoo a Slovart SK.

Old Guard v novom traileri odhaľuje dôležité pravidlo nesmrteľných

Netflixovský originál Old Guard sa pripomína novým trailerom. Charlize Theron v ňom prezrádza nové pravidlo týkajúce sa nesmrteľnosti.