Čtvrtá řada Stranger Things zná datum premiéry. Buďte však připraveni dát seriálu sbohem

Čtvrtá série seriálu Stranger Things k nám doputuje za několik měsíců. Bude však rozdělená na dvě části, přičemž té druhé se dočkáme až v létě. Seriál bude mít i řadu pátou, která celý příběh zakončí.

Black Widow - Pořádný ženský film? (bez spoilerů)

Je Black Widow jen obyčejný způsob jak z nás vytahat prachy a snaží se rvát ženy tam kam nepatří, aby byl politicky korektní? Obojího se totiž mnozí báli. My už naštěstí známe odpověď.

Nové postery k Black Widow ukazují hlavní představitele

Film Black Widow si prošel nejedním odkladem, ale nyní filmu snad už nic nebrání, aby spatřil světlo světa. Na příběh Nataše Romanov, který startuje 4. fázi MCU, se můžeme těšit už v červenci.

Štvrtá séria Stranger Things sa zrejme vráti do minulosti

Na štvrtú sériu Stranger Things čakáme až príliš dlho. Na oficiálnom YouTube kanáli tohto seriálu sa začali objavovať tajomné videá a teaseri, ktoré naznačujú, že sa vrátime do minulosti.

David Harbour konečně může mluvit o osudu Jima Hoppera ve Stranger Things 4

Dlouhou dobu nebyl známý osud oblíbené postavy Jima Hoppera ze seriálu Stranger Things 4. Díky únorovému traileru však víme, že bude mít důležitou roli i v chystané čtvrté sezóně.

David Harbour, Karen Gillian a Brandon Routh si zahrajú online Dračák a všetci ste pozvaní

Hviezdy hereckého ale aj nerdského sveta sa stretnú za spoločným virtuálnym stolom, aby si spolu zahrali partiu Dračáku a podporili tak červený nos. A pozívajú k sebe celé internetové osadenstvo.

Extraction s Chrisom Hemsworthom bude zrejme to najbližšie k letnému blockbusteru, čo dostaneme

Akčný thriller Extraction bude premiérovať na Netflixe už koncom tohto mesiaca. Môžeme sa tak tešiť na nálož akcie s Thorom, ktorý bude zachraňovať syna uväzneného narkobaróna.

Netflix ukázal teaser na 4. sériu Stranger Things. Odhaľuje dôležitú informáciu o Hopperovi

Štvrtá séria Stranger Things sa k nám priblížila prvým malým krôčikom. Dočkali sme sa krátkeho teaseru s veľmi dôležitou informáciou

7

Black Widow

2020

No Sudden Move

2021

6

Vyproštění

2020