Zobrazit vše ve dne 12. 5. 2021
TOP 5 Epizoda S1E60

Horory tak špatné, že se budete válet smíchy

Všichni víme, že cílem strašidelných filmů je dostat vás do vypjaté situace a stavu paniky. Jenže ne vždycky se to povede, a výsledek je rázem zcela opačný.

Zelený rytíř ukazuje Artušovskou legendu v artovém kabátku

Artušovské legendy se dočkaly mnoha zpracování. Některé jsou blíže k původním legendám a jiné se úplně odklonily. Tentokrát se podivíme na méně známý příběh Sira Gawaina.

Artbook k české audiovizuální adventuře Creaks od Amanita Design je v prodeji

Artbook s názvem The Art of Creaks představí fanouškům stovky kreseb a náčrtů, které vedly k vytvoření české adventury Creaks. Kniha navíc obsahuje i komentáře týkající se samotného vývoje.

Nové postery k Black Widow ukazují hlavní představitele

Film Black Widow si prošel nejedním odkladem, ale nyní filmu snad už nic nebrání, aby spatřil světlo světa. Na příběh Nataše Romanov, který startuje 4. fázi MCU, se můžeme těšit už v červenci.

Postapokalyptický román Světová válka Z se dočká nového vydání

Román Světová válka Z, který se stal předlohou pro stejnojmenný film, dostane nové vydání. Nový český výtisk bude opět od nakladatelství Zoner Press a překladatele Ondřeje Doseděla.

Toei oznámilo nový Dragon Ball Super film pro rok 2022

Legendární série Dragon Ball získá další přírůstek. Bude se jednat o druhý film z podsérie Super, čímž naváže na úspěšného Brolyho. Scénář napíše původní tvůrce Akira Toriyama.