Sdělení od partnera

Po největším rozšíření pro DC Universe Online dorazí MMORPG se superhrdiny Marvelu

Superhrdinové od Marvelu dostávají ve videoherním světě stále více prostoru. Po již vydaných titulech a připravovaných hrách dojde na masivně multiplayerové RPG.

V hudební krimošce The Score se za doprovodu písniček bude řešit láska a zločin

Přednedávnem vyšel trailer na kriminální drama The Score, ve kterém se dočkáme nejen lásky mezi dvěma mladými lidmi, ale i mnoha písniček. Ano, kombinace žánrů to je rozhodně zajímavá.

Stream novinky Epizoda 18

Harry Potter slaví a Vánoce jsou za dveřmi

HBO GO se při príležitosti dvacátého výročí filmového Harryho Pottera utrhlo z řetezu a chystá novou soutěž, Netflix zase chystá několik pokračování, druhých dílů, pátých sérií a animáků.

V Evil Dead Rise žádný humor nečekejte. Bude se jednat o temný a vážný horor

V hororové sérii Evil Dead patřil humor mezi jedny z nejvíce charakteristických prvků. Podle herce Bruce Campbella se ale zdá, že v nadcházejícím filmu Evil Dead Rise se ho nedočkáme.

Zachary Levi vděčí za roli Shazama Jamesi Gunnovi

Superhrdina Shazam se stal jednou z nejvíce ikonických rolí herce Zachary Leviho. Z velké části za to ale vděčí svému dobrému kamarádovi, kterým je James Gunn, režisér marvelovky Strážci Galaxie.

novější příspěvky z 26. 11. starší

Zaklínač: V novém promo klipu na druhou sérii se Geralt utká s pěkně rozlícenou stvůrou

Druhá série Zaklínače se nám neúprosně blíží. Oficiální twitterový účet seriálu se proto pochlubil s novým promo klipem, ve kterém se dočkáme boje mezi Geraltem a jistou zrůdou.

Ruská policie vyšetřuje Netflix kvůli „gay propagandě“

Ruská Komisařka pro ochranu rodiny se domnívá, že Netflix šíří v pořadech pro mládež LGBT propagandu. Streamovací službě hrozí pokuta a zákaz působení na ruském trhu.

Započalo první jednání o výběru nového Jamese Bonda

I přestože plnohodnotné pátrání po dalším představiteli agenta 007 ještě nezačalo, někteří producenti se již sešli, aby mohli předběžně jednat o tom, kdo po Craigovi převezme pochodeň.

Nový dokument od Netflixu vám ukáže zázraky korálového útesu očima malé rybky

Díky novodobé revoluční technologii nám nadcházející dokument nadělí podívanou, při které budou padat brady na zem. Ta nás čeká ve snímku, který ponese název Puff: Wonders of the Reef.

Seriálová Cesta kolem světa za 80 dní představuje oficiální trailer

Slavný román Julesa Verna se dočká další adaptace, tentokrát však seriálové. Uvidíme tak novodobé dobrodružství Philease Fogga, který má jen 80 dní na to, aby podnikl cestu kolem světa.

novější příspěvky z 25. 11. starší

INDIAN obhájil cenu českého internetu

Minulý rok jsme jako první videoherní server vyhráli Křišťálovou lupu. Dnes jsme cenu českého internetu v kategorii Zájmové weby obhájili. Děkujeme vám!