Netflix Geeked Week: Kompletní shrnutí pátého dne zaměřeného na videohry

Dnešní den virtuální konference Netflix Geeked Week byl možná ještě lepší než ten včerejší. Dočkali jsme se Cupheada, Far Cry seriálu a konečně přišel i kouzelník... chci říct Zaklínač.

Poznáme zasazení nového spin-offu seriálové Castlevanie

Po urychleném konci animované Castlevanie očekáváme oznámený spin-off. Tvůrci nám z něj mnoho neprozradili, konečně jsme ale zjistili něco o příběhovém zasazení.

Geeked Week - virtuální con od Netflixu již příští týden! Živě na Nerdfixu!

Svátek pro všechny milovníky popkultury je tady! Netflix startuje svoji vlastní virtuální pětidenní show, kde nám představí nálož novinek, na které se můžeme v následujících týdnech a měsících těšit.

O čom bude spinoff seriálovej Castlevanie?

Producent seriálovej Castlevanie naznačil, kam by sa mohol uberať dej plánovaného spinoffu tohto vydareného videoherného seriálu. Príliš konkrétny však nebol.

Čtvrtá řada Castlevanie je téměř dokonalým uzavřením epického příběhu

Netflix nám konečné přinesl očekávanou čtvrtou řadu animovaného seriálu Castlevania. I navzdory jisté uspěchanosti jde o téměř dokonalé uzavření epického příběhu.

Nové obrázky lákají na finální řadu Castlevanie

Jak dopadne putování Trevora Belmonda a Syphy Belnandes? To uvidíme až za týden, ale nyní se nás autoři snaží navnadit sérií nových obrázků, které ukazují staré známe protagonisty i antagonisty.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E31

Rick a Morty na HBO GO a návrat upírů do Castlevanie

Šílená dvojka Rick a Morty míří na HBO GO. A to kompletně. Upíři z Castlevanie zase míří na Netflix, tentokrát ale naposled. A my zamíříme na DC FanDome, ale na to je ještě čas.

Posledná séria Castlevanie v novom traileri, tlačte nám to rovno do žíl!

Štvrtá a posledná séria Castlevanie od Netflixu sa konečne ukázala v poriadnom traileri. Akciou nabité video sľubuje návrat na miesto, kde to celé začalo. Stihne ale ukončiť všetky dejové linky?

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E27

Amazon Prime konečně česky? „To moc fajne!“ říká Borat

Amazon se konečně rozhodl mluvit srozumitelně a počešťuje svoji streamovací službu. Borat pořád neřekl poslední slovo a Češi dělají vlastního Zaklínače s gwintem a elfkami!

Castlevania se s poslední sérií vrátí již v květnu

Vyvrcholení anime seriálu na motivy hry Castlevania se nezadržitelně blíží. Drsná upírská sága se ve své čtvrté sérii ukáže na Netflixu již v květnu. A že je na co se těšit!

Koľko filmov, seriálov, kníh a komiksov ste stihli „zhltnúť“ v roku 2020?

Rok 2020 nám síce priniesol pandémiu koronavíru a nútenú karanténu, zároveň nám dal ale veľa času na čítanie a sledovanie filmov či seriálov. Koľko ste toho za tento roku stihli vy?

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E74

Dévédéčka jsou mrtvá, ať žijí knihy!

Kazety a dévédéčka odcházejí do věčných lovišť, protože vše je dnes již online. A to platí pro dramata, horory, knihy, a dokonce i dnešní díl 90VTEŘIN!

Prvé obrázky zo štvrtej série Castlevanie ukazujú Trevora a Syphu

Začiatkom roka sme sa konečne dočkali tretej série animovanej Castlevanie od Netflixu. Na štvrtú aktívne čakáme. Režisér Samuel Deats nám dal malý predvianočný darček v podobne dvoch obrázkov.

Diova krev je nedokonalé, ale božské anime

Tato povedená anime reimaginace božského panteonu představuje splněný sen všech čtenářů řeckých bájí a pověstí.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E59

Osvoboďte se z virtuálu!

Měli jste již někdy pocit, že jste pouze obyčejné NPCčko? To nevadí, dnes vám ukážeme, jak se osvobodit a být skutečně volný! Nepotřebujete na to ani kouzla, čáry, a dokonce ani Zaklínače!

Diova krev je řecká mytologie od tvůrců Castlevanie

Dobrých fantasy animovaných seriálů není nikdy dost. A těch z řecké mytologie ještě méně a od tvůrců Castlevanie jsem zvyklý na určitý standart. Animák bude streamován 27.října.

7 videoherných adaptácií od Netflixu, na ktoré čakáme

Netflix pumpuje veľké množstvo peňazí do svojich originálov a pretože sa snaží získať široké publikum, nebojí sa ísť ani do neistej oblasti videoherných adaptácií.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E41

Roboti na bruslích píšou už i scénáře

Umělecké dílo od robota? Možná to není až tak vzdálená budoucnost. Druhý díl o bojovém kyborgovi ale, zdá se, pořád ano. Více se dozvíte v dnešním dílu 90VTEŘIN.

Showrunnera Castlevanie Warrena Ellisa obvinilo viac ako 60 žien zo sexuálneho obťažovania

Animovaná Castlevania, ktorá patrí medzi obľúbené Netflixovské séria prišla o svojho showrunnera Warrena Ellisa. Pravdepodobne to súvisí s desiatkami obvinení zo sexuálneho obťažovania.

Je to potvrdené, seriálová Castlevania dostane štvrtú sériu

Po značne nedokončenom deji na konci tretej série Netflixovskej Castlevanie vo vzduchu vysiela otázka týkajúca sa pokračovania. Netflix na twitteri potvrdil, že štvrtej série sa dočkáme.

Třetí série Castlevanie je zábava plná krve, humoru a temného příběhu

Tretia séria Castlevanie pokračuje tam, kde druhá skončila a to ako príbehovo, tak aj kvalitatívne. Navyše je ešte dlhšia a to je v prípade kvalitnej práce rozhodne pozitívum.

Trailer na tretiu sériu Castlevanie sľubuje bombastické pokračovanie

Seriálová adaptácia známej videohernej série Castlevania nám už dvakrát ukázala, že ide o nadmieru vydarené spracovanie. Trailer na tretiu sériu nie je o nič slabší.

Potvrzena třetí řada seriálu Castlevania

Netflix fanouškům po dlouhém čekání potvrdit příchod třetí řady animovaného seriálu Castlevania, který je na motivy stejnojmenné herní série od společnosti Konami.

9

Castlevania

2017