Ezra Miller opět v obleku Flashe. Herec se vrací na plac kvůli přetáčkám

Éra vykoupení Ezry Millera i nadále pokračuje. Nedávno vyšlo najevo, že herec se vrátil na plac Flashe, aby mohl podstoupit přetáčky. Pokud vše půjde dobře, snímku bychom se mohli dočkat příští léto.

Ezra Miller se pokládal za Ježíše s vlastním oltářem, který měl způsobit apokalypsu

Máme tu další velké Ezrovinky. A tentokrát pořádné. Server Vanity Fair odhalil o herci informace, které dokazují, že Ezra Miller alias Zhouba Havaje to patrně opravdu nemá v hlavně úplně v pořádku.

Režisérka Amerického psycha označila Ezru Millera za jednoho z největších herců, s jakým kdy pracovala

Na momentálně běžícím filmovém festivale v Torontu premiéroval snímek Dali Land, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnil také Ezra Miller. A režisérka Marry Harron si herce nemůže vynachválit.

Ezra Miller se sešel s představiteli Warner Bros. Discovery, aby projednali budoucnost Flashe

Problematický darebák Ezra Miller se nám klidní. Herec měl údajně schůzi s producenty od Warner Bros. Discovery, aby mohli jednat o budoucnosti filmového Flashe. Může se snad Zhouba Havaje vykoupit?

Ezra Miller se omluvil za své chování z minulosti. Oznámil, že podstupuje léčbu

Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. Ezra Miller se skutečně omluvil za veškeré své lumpárny, které v posledních měsících natropil. Znamená to tedy, že filmového Flashe nezastihne osud Batgirl?

Jak to nakonec bude s filmovým Flashem? Warner Bros. Discovery zvažuje tři možnosti

Ezra Miller, tedy naše milá a bláznivá Zhouba Havaje, přinutil představitele studia Warner Bros. Discovery jednat o třech možnostech, kterak naložit s nadcházejícím filmem o Flashovi. Čeká ho zrušení?

Zhouba Havaje míří k soudu. Ezra Miller, který na Islandu vedl ,,kult“, byl obviněn z vloupání do domu

Ezrovinky budou na dnešním Nerdfix Showtimu vskutku šťavnaté, protože problematický herec má za sebou další malér. Za ten už ale patrně ponese následky, protože kvůli němu příští měsíc zamíří k soudu.

Ezra Miller cestuje po USA s neprůstřelnou vestou a pistolí. Má to být ochrana před FBI a Ku Klux Klanem

Američané, třeste se! Po vaší zemi se patrně opět potuluje jedna z nejnebezpečnějších a nejbláznivějších hollywoodských hvězd. Ezra Miller je údajně znovu na cestách se svou přítelkyní Tokatou.

Ezra Miller: Jak zhouba Havaje ničí Warner Bros a fanoušky

Herec Ezra Miller si za několik uplynulých týdnů vysloužil mnoho přezdívek: Zhouba Havaje, Tvůrce planet a především Ten-jehož-jméno-musíme-vyslovit-před-každým-Showtimem.

Dvě ženy promluvily o své nepříjemné zkušenosti, kterou měly s Ezrou Millerem

Herec a věčný potížista Ezra Miller za sebou zanechal spoustu zmučených duší. Dobrá, to jsme napsali možná moc dramaticky, ale rozhodně se hromadí počet lidí, kteří na něho nemají hezké vzpomínky.

Ezra Miller opět udeřil. Za transfóbní nacistku označil Němku, jejíž rodina přežila Holocaust

Z Ezry Millera se stává velká chodící katastrofa. Nedávno vyšlo najevo, že herec začal nadávat ženě v Berlíně, která ho pozvala k sobě do bytu. Označil ji nejenom za transfóbní, ale i za nacistku.

Ezra Miller zmizel. Ještě k tomu v době, kdy proti němu bylo vzneseno další závažné obvinění

Kdepak. Ezra Miller si nedá pokoj. Nedávno bylo proti herci vzneseno opět další obvinění, které se týká nevhodného chování vůči dvanáctiletému dítěti. Známý herec ale mezitím zmizel neznámo kam.