Režisér Moon Knighta kritizuje Wonder Woman a Black Adama. A to kvůli Egyptu

Režisér a scénárista Mohamed Diab je jedním z tvůrců nadcházejícího marvelovského seriálu Moon Knight. Nedávno však zkritizoval superhrdinské snímky jako Black Adam a Wonder Woman. Důvodem byl Egypt.

Superhrdina Moon Knight se v novém klipu ukazuje v plné kráse

Pomalu se nám už blíží jaro. To znamená, že se konečně můžeme těšit na další pořádnou MCU nálož. Ta se mimo jiné bude skládat i z nového seriálu Moon Knight, který nám představí dalšího superhrdinu.

Nový MCU seriál Moon Knight představuje první trailer

Letos na jaře se dočkáme dalšího MCU seriálu, který se tentokrát zaměří na postavu Moon Knighta v podání Oscara Isaaca. Marvel se teprve před několika hodinami pochlubil prvním oficiálním trailerem

Rami Malek původně nebyl první volbou pro roli Freddieho Mercuryho z filmu Bohemian Rhapsody

Kromě nejnovější bondovky Není čas zemřít zazářil Rami Malek i v hudebním filmu o kapele Queen. Původně měla ale role připadnout v té době o trochu známějšímu herci.

Duna je kinematografický skvost (bez spoilerů)

Některá díla je zkrátka nemožné zfilmovat. Mezi takové se dlouho řadila i Duna od Franka Herberta. Nejnovější filmový počin je ale jedno velké ALE.

Duna sklízí po premiéře v Benátkách rozporuplné reakce

Na filmovém festivale v Benátkách proběhla premiéra novodobé filmové adaptace románu Duna. A i když si mnozí kritici film vychvalovali, stejně tak se našli takoví, pro které byl film spíše zklamáním.

Artbook k filmové Duně dostane vlastní soundtrack

Duna od režiséra Villeneuvea je jedním z nejočekávanějších snímků letošního roku. Po mnoha odkladech se jeho premiéra blíží. Spolu s filmem vyjde i artová kniha rozšiřující filmový svět.

Oscar Isaac si zahraje v připravovaném Metal Gear Solid filmu

Tento guatemalský herec má za sebou slušnou kariéru. Znát ho můžete jako Poe Damerona ze Star Wars či Duke Leta z připravované Duny. Nyní ale oblékne kostým slavné postavy ze série Metal Gear Solid.

Oscar Isaac hovorí o Dune a máme nové obrázky

Herec Oscar Isaac sa rozhovoril o novej Dune pre časopis Empire. Tiež máme vďaka tomuto médiu dva nové obrázky z chystaného filmu.

Oscar Isaac zo Star Wars sa predstaví v hlavnej úlohe komiksovej adaptácie The Great Machine

Oscar Isaac, známy vďaka postave Poa Damerona, bude participovať na novom filmovom projekte podľa komiksu Briana K. Vaughana a Tonyho Harrisa.