Sci-fi seriál Moonhaven o utopické komunitě na Měsíci představuje plnohodnotný trailer

Na jaře nám AMC nadělilo velice kratičký teaser na seriál Moonhaven. Nyní se ale stanice konečně pochlubila s plnohodnotným trailerem, který nám toho z děje ukáže podstatně více. Co na něj říkáte?

Započalo natáčení nové sci-fi Zacka Snydera jménem Rebel Moon

Režisér Zack Snyder už má zas plné ruce práce. Tentokrát se však místo světa zombíků podívá do hlubokého vesmíru, ve kterém zlé galaktické impérium ohrožuje život mírumilovných obyvatel jisté kolonie.

Připravovaný sci-fi film Rebel Moon od Zacka Snydera nabírá hvězdné obsazení

Někdy ke konci letošního roku začne oficiální produkce k dalšímu filmu Zacka Snydera, který ponese název Rebel Moon. Připravovaná sci-fi tak nabrala na palubu celou řadu slavných a populárních tváří.

Dva zkušení lovci se vydávají do bitvy s poslední kolonií upírů v Austrálii

V Austrálii se to upíry jen hemží. Důkazem bude i horor Firebite, který se zaměří na dva zkušené lovce, co mají s lovem hrozivých vampýrů řadu zkušeností. Bude to ale stačit na nadcházející bitvu?

Postapokalyptické sci-fi The Colony postaví lidstvo na práh vyhynutí

Americké studio Saban Films zveřejnilo oficiální trailer sci-fi thrilleru The Colony, který otevírá téma meziplanetární kolonizace, globálního oteplování a postapokalyptického obrazu Země.

Kolonie, dystopický román z planety Mars

Debutový román Kolonie od Samanthy Marsden se již brzy objeví u nás s českou lokalizací. Na čtenáře čeká příběh dívky, která se musí rozhodnout, jestli zůstane po boku matky, nebo se přidá k odboji.

Kolonie

Sam Marsden
2021