Nová česká strategická desková hra PŘNL chce zabodovat na Startovači

Deskových her není nikdy dost! Českobudějovická firma Hauberk zaměřená na 3D Tisk se rozhodla rozvířit vody stolních her svoji prvotinou, kdy se až čtyři hráči postaví proti sobě v souboji o prestiž.

Karetní hra Pixel Tactics vymění stůl za monitor

Deskové hry podle videoher už jsme tu měli. Co takhle zkusit něco trochu jiného a udělat videohru podle deskovky? Přesně o to se pokouší D. Brad Talton Jr. se svojí karetkou Pixel Tactics.

Hra o trůny dostane vlastnú divadelnú hru na Brodwayi

George R. R. Martin pripravuje divadelnú hru zo sveta Hry o tróny. Pokiaľ vás sklamal záver poslednej série v televíznej adaptácií od HBO, o pár rokov sa na Brodwayi dočkáte tohto prequelu.

Hra o trůny dostane animovaný seriál

HBO se zřejmě opravdu snaží rozšířit své nejlepší značky. Kromě seriálů House of the Dragon a Dunk and Egg chtějí Warneři připravit ještě animovaný seriál.

Ze Slay the Spire se stane desková hra

Tenhle zajímavý rogue-like titul, ve kterém mají karty tu největší moc, se díky studiu Contention Games brzy stane deskovou hrou. Monstrům a jiným nebezpečím se postavíte až ve čtyřech hráčích.

Scratch wars je neobyčejná karetní hra

Byli jsme se podívat do kanceláře vývojářského týmu Notre Game s.r.o., abychom se naučili hrát neobyčejnou sběratelskou karetní hru Scratch Wars. A stíráním to pouze začalo!

Netradičná spoločenská hra Nachozeno vás vytiahne na prechádzku

Spoločenské hry sa zvyčajne hrajú v pohodlí domova okolo stola. Nachozeno vás chce, naopak, vytiahnuť von a ukázať vám krásne, no menej známe časti Česka. Začína sa v Telči.

Gears of War jako karetní hra

Fanoušci známého světa Gears of War od Microsoftu se mohou těšit na zajímavou novinku. Z digitálního světa je přesune do toho reálného v rámci karetní hry.

Spoločenská hra Scott Pilgrim slávi opäť úspech na kickstarteri

Renegade Game Studios odštartovali kickstarter kampaň na vytvorenie spoločenskej hry s miniatúrami zo sveta Scotta Pilgrima.

Já rád hraji hry, ale nesedím jenom u počítače protože dělám i parkour. Taky rád poslouchám kvalitní hudbu i když si…

Hra o tuříny

Madame Lady
2020

Star Trek: Hra bez vítězů

David Alan Mack
2020