Marvel mění podstatu svých postav v animovaném seriálu What If...?

Co když se Tony Stark nestane Iron-Manem? Co když prvním super vojákem nebude Steve Rodgers? Co když Spider-Man bude plnit úlohu Doctora Strange? Tyto a mnohé další otázky zodpoví seriál What If...?

Kapitán Amerika proti Iron Manovi v Občanské válce

Mark Millar a Steve McNiven servírují příběh, který soužil jako předloha pro filmovou Občanskou válku. Jaké jsou rozdíly mezi komiksem a filmem? Průlet eventem, který změnil Marvel Universum je tu!

Hvězdami nabití Eternals se představují v novém traileru

Stvořeni božskými Celestiáli, ochránci smrtelníků. Dlouhověcí humanoidní hrdinové Eternals se konečně ukazují v teaser traileru. Eternals dorazí do kin již v listopadu a potenciál filmu je věčný!

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E29

Ted Mosby se mění na ženu v Jak jsem poznala vašeho otce!

Seriál Jak jsem poznal vaši matku dostane nový spinoff, vrací se Dexter a Captain America také, jenomže trochu jinak, než byste čekali.

Chystá sa štvrtý Captain America. Vráti sa snáď Chris Evans ako Steve Rogers?

Marvel chystá nový Captain America film a to aj napriek tomu, čo sa stalo so Steveom Rogersom v Avengers: Endgame. Vráti sa snáď nejakým spôsobom to tohto filmu?

Black Widow září v novém traileru

Black Widow se kvapem blíží a Marvel Entertainment nás lákají nejnovějším trailerem, kde prim hraje ústřední trojice hrdinek v podání Scarlett Johansson, Rachel Weisz a Florence Pugh.

Oficiálne porovnanie komiksových a filmových MCU scén od Marvelu

Marvel aktívne pracuje na svojom PR aj keď sa nových superhrdinských filmov kvôli koronavíru tak skoro nedočkáme. Preto nám aspoň prichystali porovnanie komiksov a filmových scén.

Marvel’s 616 má oficiálny trailer a nové klipy

Dokumentárny seriál Marvel’s 616 už dostal prvý trailer. Diseny ukázal aj dva klipy z epizód venovaných japonskému Spider-manovi a školskej divadelnej hre.

Videoherní Avengeri dostávajú vlastný románový prequel

Superhrdinská skupina Avengers je už všade. Po úspešných filmoch dostali vlastnú hru a teraz majú ešte aj vlastnú knihu.

Videohra Marvel’s Avengers dostane nádherný artbook

Square Enix celkom nedávno vydala očakávanú hru Marvel’s Avengers. Titan Books medzičasom pripravil artbook, ktorý sa už dá kúpiť.

Třetí svazek Captain America nás zavede do minulosti

Ve středu bude nakladatelství BB art vydávat třetí svazek ze série Captain America: Steve Rogers s podtitulem Budování impéria. Svazek bude obsahovat sešity #12 -16 a Civil War II: The Oath #1.

TOP 5 Epizoda S1E9

Nejlepší filmové souboje

K akčním scénám se neodmyslitelně váže i hromada škrábanců, kopanců a vyražených zubů, které pak obě strany marně sbírají po podlaze. Dát ale divákům tu správnou porci uvěřitelného násilí není lehké.