Nový trailer na katastrofický film Moonfall přislibuje zkázu Země a boj s mimozemšťany

Zanedlouho doputuje do kin katastrofický film Moonfall, ve kterém se na matičku Zemi bude řítit celý Měsíc. Zdá se ale, že půjde o práci mimozemských sil. Má proti něčemu takovému lidstvo vůbec šanci?

Tým astronautů se vydá na tajemnou stanici na Měsíci, na které najde všechny členy posádky mrtvé

Nový sci-fi thriller The Silent Sea bude další jihokorejskou novinkou, kterou Netflix letos představí. Seriál se zaměří na opuštěnou vesmírnou stanici na Měsíci, kde došlo k jakési smrtelné nehodě.

Dorazil trailer na spin-off Příběhu hraček, který nám představí původ Buzze Rakeťáka

Už příští léto se dočkáme spin-off filmu na Příběh hraček, který ponese jméno Rakeťák. Film tak prozkoumá postavu, podle které následně vznikla slavná hračka Buzze Rakeťáka.

Roland Emmerich bude zase ničit svět, tentokrát Měsícem

Slavný německý režisér evidentně miluje ničit naší planetu. Ale samozřejmě tím nejzábavnějším způsobem! V novém traileru na film Moonfall se tak dočkáme další katastrofické nálože.

Opuštěný astronaut s amnézií se snaží přežít v českém románu V prázdnotě

Debutový román V prázdnotě od Filipa Kurečka na konci roku 2020 úspěšně prošel crowdfundingovou kampaní na portálu Pointa.cz. Od tohoto pondělí si ho mohou zakoupit i lidé, kteří kampaň nepodpořili.

Novela S pokorou a nadějí představuje zajímavý pohled na blízkou budoucnost

Na konci 21. století učinili vědci průlomný objev. Prostřednictvím metody zvané somaformace dokážou lidé dlouhodobě přežít v nepřátelském prostředí mimo Zemi, což povede k objevení nových planet.

Deset astronautů na dlouhé a nebezpečné cestě za obyvatelnou planetou

Dvacet tři let, dlouhých dvacet tři let, budou muset putovat hlavní hrdinové sci-fi románu Sníš od druhé Zemi? na novou obyvatelnou planetu. Na cestě je však čeká velmi nebezpečné dobrodružství.

Na Netflixe nás čaká dokument o katastrofe raketoplánu Challenger

Netflix sa pomyslene vracia do tragického dňa, keď raketoplán Challenger vybuchol len niekoľko sekúnd po štarte.

Študentský scifi film Malý orel požaduje peniaze, no vyzbieral už dostatok

Skupina študentov z filmovej školy v Písku sa snaží získať peniaze na produkciu svojho študentského scifi filmu Malý orel. Už teraz sú úspešní.