9

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021

Natáčení Marvelovky Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings se pozastavilo

Režisér filmu se kvůli svému novorozenému dítěti nechal otestovat na koronavirus a dokud nepřijdou výsledky, je v izolaci na doporučení svého doktora.

Unikli prvé fotky z natáčania Shang-Chi and The Legend of Ten Rings

Film o majstrovi bojových umení Shang-Chi v ktoromsa tentoraz objaví skutočný Mandarin už je v produkčnej fáze. Na internet unikli fotografie a video z natáčania filmu.

Shang-Chi je film, který Marvel vrací na výsluní

Nejnovější snímek spadající do filmového univerza Marvelu se rozhodl vydat směrem naprosto odlišným od svým předchůdců. A vyplatilo se. Tento komiksový výlet inpirovaný Asií zkrátka nesmíte minout!

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech v dalším krátkém traileru

Asijská Marvelovka Shang-Chi se ukazuje v dalším traileru, který je sice krátký, ale je nabitý akcí. Kromě akčních scén jsme pak svědky jedné klišovité věty za druhou. Bude film lacinou komiksovkou?

Nad marvelovkou Shang-Chi se v Číně stahují mračna. Kvůli minulosti hlavního představitele

V roce 2017 vznikl rozhovor s hlavním představitelem nejnovější marvelovky, ve kterém herec řekl pár vět, které vrhaly na Čínu špatné světlo. A to samozřejmě okamžitě vyvolalo problémy.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E47

Marvel opět nepřekvapuje, Netflix také ne

Nový Shang-Chi je nudný jako voda, odložené horory se připomínají a Netflix se snaží proniknutou do oblasti skandinávských detektivek a oslavuje pride month. Všechno je přesně tak, jak má být.

Shang-Chi v plnohodnotném traileru překvapuje svou průměrností

Čtvrtá fáze MCU se připravuje na start. Druhým filmem, který odstartuje tuto fázi, je Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, který dorazí na začátku září a nyní se nám blíže představil v traileru.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E28

Zprávy rychlejší než Flash (ne ten od Adobe!)

Filmový Flash je na startu připraven zachránit filmové univerzum DC. Marvel nám ukázal nového karate týpka a Mortal Kombat kupu krve a násilí.

Shang-Chi od Marvelu sa predstavuje v prvom traileri a odhaľuje skutočného Mandarina

Niekoľkokrát odložený Marvel film Shang-Chi and the Legend of Ten Rings dostal konečne trailer a dokonca aj dátum premiéry. Stalo sa tak v deň narodenín herca Simu Liua, ktorý hrá hlavnú rolu.

Spousta oznámení od Marvelu - vše na jednom místě

Dnešní a včerejší den zaznamenaly ze strany Marvel Studios a Disney obrovská oznámení, ať už jak důležitostí, tak počtem. Proto jsme si pro vás připravili shrnutí všeho, co se ohledně Marvelu událo.

KOMIKSOVINKY: Marvel pre mesiac september/září 2020, časť 2

To najzaujmavejšie, čo nás čaká a neminie v Marvel komiksovom svete v druhej polovici septrembra/září si môžete prečítať v Komiksovinkách.

Marvelovský Shang Chi, herec Simu Liu, trolí fanúšikov novým kostýmom

Herec Simu Liu, ktorý bol ešte minulý rok potvrdený ako Marvelovský superhrdina Shang-Chi, si vystrelil s fanúšikov na svojom twtteri, keď im ukázal prvý koncept svojho kostýmu.