Zobrazit vše ve dne 12. 5. 2022

Kevin Spacey se poprvé od roku 2017 objeví ve vysokorozpočtovém filmu

Oscarový herec Kevin Spacey upadl v nemilost veřejnosti poté, co se na něj v roce 2017 slítlo hned několik obvinění ze sexuálního obtěžování. Zdá se ale, že v budoucnu se objeví v dalším velkofilmu.

Legendární horor o dětském Satanovi se dočká prequelu

Společnost 20th Century Studios se vrací ke svému plánu natočit prequel na horor The Omen, který v roce 1976 zrežíroval Richard Donner. Snímek se má údajně v mnohém podobat legendárnímu originálu.

V komedii Doula se utvoří pěkně podivný zamilovaný trojúhelník kolem těhotné ženy

Na konci příštího měsíce se dočkáme komedie, která ponese název Doula. Vyprávět bude o ženě, která s přítelem čeká dítě. Když však stará porodní asistentka nečekaně zemře, tak musí najít náhradu.

Disney si s Čínou vůbec neláme hlavu

Disneyho čeká letos pořádný rok. Po Doctoru Strangeovi mají vyjít ještě dvě marvelovky, přičemž na konci roku dorazí i pokračování Avatara. Věří tak, že zaznamená úspěch i bez čínského uvedení do kin.

Věčné duše v továrně na droidy!

Věčné duše se konečně přiblížily k Zorxeonovi a tím pádem i k Pozuovi. Skupina dokázala vstoupit do tajné skrýše v kráteru, která skrývala více než jedno tajemství. Pokračujeme již dnes večer!

Působivý trailer na čtvrtou řadu seriálu Westworld odhaluje oficiální datum premiéry

Seriál Westworld se vrací. Tentokrát už se čtvrtou řadou, která i odhaluje přesný den premiéry uvedení na HBO. Polepší se čtvrtá řada s celkovou sledovaností? Nebo předznamená začátek konce seriálu?

Netflix hodlá zavést levnější předplatné s reklamou ještě letos

Rok 2022 zatím pro Netflix příznivý není. Streamovací gigant má však několik plánů, kterými to chce obrátit. Jeden z nich zahrnuje i zavedení levnějšího předplatného s reklamou. To dorazí ještě letos.