Record of Ragnarok - nejnudnější anime letošního roku?

Poslednímu souboji bohů s lidmi schází dostatek akce, která bohužel ustoupila nekonečným hrdinským monologům. I tak má ale seriál něco do sebe.

První díl Fear Street nás láká nostalgickým úvodem

První díl hororové trilogie Fear Street na motivy knih R.L. Stine vyšel již minulý týden. Netflix však fanoušky láká úvodem, který představuje atmosféru celého filmu. Nostalgici mohou vrnět blahem.

Transformeri mieria do praveku v závere trilógie War for Cybertron

Animovaná seriálová trilógia Transformers: War for Cybertron sa blíži k svojmu epickému vyvrcholeniu. Autoboti a Deseptikoni konečne nájdu Zem, čaká ich tu však veľké prekvapenie.

Mysteriózní Katla je podivná sci-fi telenovela z Islandu

Drama situované do země sopek dopadlo všelijak. Navzdory několika zásadnějším problémům mu však nelze upřít atraktivitu a velmi silnou atmosféru.

Druhá série Love, Death & Robots zklamala na všech frontách

Zdá se, že pokračování výtečné futuristické série zapomnělo na to, co ze seriálu dělalo takový unikát. Rázem proto ztrácí mnohé ze svého původního kouzla.

Stranger Things představuje nové postavy, chystá zábavní park a prodává merch

Stranger Things je fenomén a tomu Netflix přizpůsobuje svojí strategii. Představuje nové postavy pro čtvrtou sérii a prodává nám spoustu zbytečností.

Třetí řada Umbrella Academy představila názvy jednotlivých epizod!

Umbrella Academy je velmi populárním seriálem na Netflixu a my se můžeme těšit na třetí řadu. Datum ještě neznáme, ale doufáme, že se dočkáme již letos. V mezidobí tu máme alespoň názvy všech epizod.

Lena Headey a Karen Gillian v akční jízdě Gunpowder Milkshake

Další film z originální produkce Netflix se ponese v čistě akčním žánru, kde prim bude hrát ženská pomsta. Z traileru vypadá film atmosféricky a zajímavě, jenomže panují i jisté pochybnosti.

Druhý pohled na Sweet Tootha je mnohem lepší

Netflix nám ukazuje svůj nový seriálový klenot Sweet Tootha ve druhém traileru a jestli jsme byli po prvním traileru v rozpacích, tak po tom druhém jsme v mírném nadšení.

Kulhající hrdina jménem Jupiter's Legacy nás zklamal i potěšil

V tomto případě si možná streamovací gigant ukousl příliš velké sousto, což vyústilo ve značně rozporuplný komiksový seriál. Přes všechny chyby si vás ale tento nezvyklý zážitek dokáže získat.

Nové obrázky lákají na finální řadu Castlevanie

Jak dopadne putování Trevora Belmonda a Syphy Belnandes? To uvidíme až za týden, ale nyní se nás autoři snaží navnadit sérií nových obrázků, které ukazují staré známe protagonisty i antagonisty.

Adaptace komiksu Sweet Tooth vyjde už v červnu na Netflixu

Adaptace DC/Vertigo komiksu Sweet Tooth se objeví na Netflixu už v červnu. Seriál bude sledovat osudy mladého hybridního člověko-jelena jménem Gus v postapokalyptické Americe.

Trailer na druhou sérii antalogie Love Death & Robots je tu!

Druhá sezona LDR se nezadržitelně blíží a trailer nás láká na další krátké animované povídky. Bude to stejný úspěch jako při první sérii? To uvidíme již 14. května.

Castlevania se s poslední sérií vrátí již v květnu

Vyvrcholení anime seriálu na motivy hry Castlevania se nezadržitelně blíží. Drsná upírská sága se ve své čtvrté sérii ukáže na Netflixu již v květnu. A že je na co se těšit!

Další dva animované seriály Transformerů v přípravě

Společnost Hasbro Entertainment One připravuje ve spolupráci s Nickedonem a Netflixem dva seriály z populárního světa Transformerů.

Drsne vtipné Teenage Bounty Hunters sa predstavujú v traileri

Netflix nás láka vo svojom traileri na seriál Teenage Bounty Hunters. Aké náročné už len môže byť chytanie kriminálnikov, ak máte po boku svoje rovnako trafené dvojča?