Křičelo se a práskalo dveřmi. Co stálo za odchodem režiséra Justina Lina z Rychle a zběsile 10?

The Hollywood Reporter nedávno přišel s podrobnějšími informacemi o tom, co vlastně stálo za odchodem Justina Lina z režisérské pozice pro Fast X. A evidentně to nakonec bylo poměrně dost dramatické.

Rychle a zběsile 10 patrně nakonec natočí režisér Neuvěřitelného Hulka

Studio Universal už asi našlo náhradu za Justina Lina, který nedávno odstoupil ze své pozice režiséra pro desátý díl série Rychle a zběsile. Nahradit by ho mohl francouzský filmař Louis Leterrier.

Rychle a zběsile 10 odhaluje svůj oficiální název

Produkce první části desátého dílu Rychle a zběsile byla zahájena. Vin Diesel tak konečně odhalil oficiální název filmu. Pokud vše půjde podle plánu, snímek by měl dorazit do světových kin už za rok.

Rychle a zběsile 10 nabírá na palubu Brie Larson

Známá představitelka mocné hrdinky z MCU, která je také držitelkou Oscara za film Room, se připojuje k rodině Rychle a zběsile. Detaily o její roli však zatím furt neznáme. Bude se jednat o zlodušku?

Rychle a zběsile 10 možná nabere na palubu hvězdu ze Sebevražedného oddílu

Obsazení nadcházejícího desátého dílu Rychle a zběsile se i nadále rozrůstá. Momentálně totiž o neznámé roli ve filmu jedná herečka Daniela Melchior, která se proslavila díky Sebevražednému oddílu.

Rychle a zběsile 10 vítá na palubě Jasona Momou. Zahraje si hlavního padoucha?

Na desátý díl známé filmové série Rychle a zběsile si budou muset fanoušci ještě nějaký ten čas počkat. Už nyní ale víme, koho v nadcházejícím filmu uvidíme. Bude to namakaný představitel Khal Droga.

Vin Diesel chce Dwayna Johnsona zpět do série Rychle a zběsile. „Ani omylem,“ reaguje Johnson

Agent Hobbs, kterého ztvárnil Dwayne Johnson, se stal v Rychle a zběsile jednou z nejvíce ikonických postav. Zdá se ale, že už se ho v sérii nikdy nedočkáme. Patrně kvůli hercově vztahu s Dieselem.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E46

Zaprodaní režiséri a nesmyslné trailery

Steven Spielberg vzal Netflix na milost, Universal si z nás dělá blázny, Suicide Squad ukazuje erotické jiskření a nečekané triko zase nový filmový kostým.

Raketové auto a cesta do vesmíru? Rychle a zběsile 9 vôbec neprekvapuje

Nový trailer na deviaty diel filmovej „pretekárskej“ série Rychle a zběsile dáva fyzikálnym zákonom poriadne do držky. A my sme nečakali nič iné.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E26

Rychle a zběsile ve vesmíru?

Vzpomínáte, jak jsme si dělali srandu z Rychle a zběsile? Tvůrci si srandu nedělali a vážně vystřelí postavy tam, kam se doposud dostala pouze Tesla.

Všechny trailery z letošního Super Bowlu na jednom místě

Super Bowl se u nás netěší přílišné oblibě, ale filmy a seriály zde máme rádi všichni. Proto vám přinášíme souhrn všech trailerů jako je např. Fast & Furious 9 nebo The Falcon and The Winter Soldier.

Hobbs a Shaw sa vrátia ešte raz

Dwayne Johnson potvrdil prípravy pokračovania filmu Hobbs a Shaw zo série Rýchlo a zbesilo.

Rychle a zběsile se vrací již v devátém díle

Rychle a zběsile nezná konce a čtvrt míle překonalo víckrát než bylo slíbeno. Již devátý díl se dostane do kin ke konci května a podle všeho to bude šílená jízda, ke které se připojí hned několik…

Rychle a zběsile 9

2020