Indie filmová scéna #3 - Star Wars (část 1)

Hvězdné války právě dobývají kina. Pokud chete v předaleké galaxii pobýt ještě o něco déle, mrkněte na náš výběr nejlepších fanfilmů!

Rudobor IV. – zaklínačský LARP - teaser

Naše toulavá kamera dostala pozvání na celo-víkendovou LARPovou akci odehrávající s prostorách čisovické Fantasy vesničky. A dojmů bylo tolik, že videí můžete čekat hned několik.

Streamovinky Dumbo/ Endgame/ Úžasná zvířátka

Nějakou dobu nebylo info ohledně novinek na streamovacích službách. Doufám, že nám to odpustíte. Už i díky tomu, že vám dnes ukážeme zajímavé snímky, které bych minimálně já nečekal.

Indie filmová scéna #2 - Zaklínač

Zaklínače miluje už minimálně druhá generace fanoušků. I proto se můj druhý článek o filmové indie tvorbě zaměřuje právě na svět vědmáka Geralta z Rivie.

Indie filmová scéna #1 - Tuzemská tvorba

Topseriály vám zrušili, z Ulož.to se to stahuje pomalu (a platit za něj nebudete, protože jste konzistentní), ale i tak chcete koukat na filmy? Indie tvorba got you covered!

Všechny filmy s Harrym Potterem na HBO GO

Už nějakou dobu si předplácím streamovací služby, ale nikdy jsem se netěšil na zveřejnění nějakých filmu tak jako dnes. 30.11. se na jedné z těchto služeb objeví celá série s kouzelníkem Harrym…

Komiksový Assassin’s Creed uzavřel sérii

Herní Assassin’s Creed se příběhově tak trochu hledá. Naštěstí jsou tu komiksové série, které doplňují místa, která hra sice nakousla, ale neuzavřela.

Apple TV+ a jeho seriály

S podivem jsem zjistil, že hodně lidí co nevlastní Iphone ( a i nějací, co Iphone vlastní) vůbec neví o Apple TV+ a obsahu téhle služby. Společně se koukneme na to, proč se vyplatí se na Apple TV+…

Co chystá Netflix na prosinec?

V posledním měsíci roku 2019 by se předplatitelé Netflixu neměli nudit, firma chystá několik filmů a originálních seriálů, včetně Zaklínače.