Disney připravuje několik knih k seriálu The Mandalorian

Oblíbený seriál ze světa Star Wars, The Mandalorian, by se měl dočkat několika vlastních knih. Mezi nejdůležitější patří artbook, román od Adama Christophera a komiksy od Marvelu a IDW.

Ghost of Tsushima dostane svůj artbook, který bude vyveden v japonském stylu

Stejně jako tomu bylo u The Last of Us Part II, i další očekávaná PS exkluzivita Ghost of Tsushima dostane svůj masivní artbook. Tentokrát však bude vyveden ve stylu japonského tlustopisu.

Spojení artbooku a phrasebooku? To je nový Kickstarterový projekt s názvem Things Heroes Say

Na crowdfundingové stránce Kickstarter právě probíhá kampaň, ve které autor a ilustrátor Bryn Jones vybírá finance na vydání jeho nového projektu, kterým je artbook spojený s RPG phrasebookem.

Masivní artbook ke hře The Last of Us Part II bude ke koupi samostatně krátce po vydání hry ve dvou edicích

Americký vydavatel Dark Horse připravil kromě mini artbooku ke sběratelským a speciálním edicím The Last of Us Part II i jeden masivní, který budete moci samostatně zakoupit krátce po vydání hry.

Knižní The Art and Making of pro fanoušky seriálu Altered Carbon

V rámci ukončení druhé série Altered Carbon vydává americká autorka Abbie Bernstein (The Art of Mad Max, The Art and Making of the Flash) knihu Altered Carbon: The Art and Making of the Series.

Artbook Beštie a bojovníci predstaví tvorbu slovenského výtvarníka svetového formátu

Či už ste čítali slovenskú, alebo českú verziu nejakej knihy od Juraja Červenáka či Alexandry Pavelkovej, mali v rukách krabicu a pravidlá hry Dračí Doupě II, hrali americký Pathfinder alebo len…

Beštie a bojovníci

2019