Zaklínač: V prequelovém seriálu Blood Origin uvidíme i Marigolda

Proutnického barda uvidíme i v dalším zaklínačském seriálu, který se odehrává stovky let před událostmi v původním seroši od Netflixu. Jak je to ale možné?

Zaklínačské figurky od McFarlane Toys vypadají otřesně

Společnost McFarlane Toys spustila předprodej první řady figurek ze seriálového Zaklínače. I když se mělo jednat o trochu kvalitnější řadu, samotný výsledek je naprosto tristní a velmi vtipný.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E80

Končíme?!

Něco se končí a něco začíná. Tento rok sice za pár dní končí, ale mnoho nových věcí začíná. A my spolu s nimi. Kryptické, což? Nevadí, dnešní díl vám vše osvětlí.

Zaklínač od Netflixu divákom odhalil niekoľko predvianočných darčekov

Netflix postupne odhaľuje novinky z druhej série Zaklínača na základe verejného hlasovania. Okrem niekoľkých nových fotiek ukazujúcich pár zaujímavostí sú tu hlavne fotky istého sexy barda.

Marigold zo Zaklínača dostal vlastný trailer. Priamo od Netflixu

Zabudnite na Geralta, Yennefer či Ciri. Najdôležitejšou postavou je samozrejme bard Jaskier (alebo teda Marigold). A práve táto postava dostala vlastný trailer. Priamo od Netflixu.

Marigold z Netflixovského Zaklínača číta knižného Zaklínača

Joey Batey, ktorý hral v Netflixovskom Zaklínačovi barda Jaskiera, u nás známeho skôr pod menom Marigold, číta na novom videu z prvej zaklínačskej knihy Poslední přání.

Hřmotné metalové covery hitu „Tak dej groš zaklínači“ vám zježí i ten poslední vlas na hlavě

Dvě nové verze písně našeho oblíbeného básníka se rozhodly rozvířit vody nudných coverů pekelně dobrou interpretací, která zastiňuje i originál.

Píseň „Tak dej groš Zaklínači“ v Beat Saberu

Sekání kostiček za zvuku oblíbené písničky od Marigolda: Tak dej groš Zaklínači, no tak nebuď skoupý, no tak nebuď skoupý, ooo. Tak dej groš Zaklínači, no tak nebuď skoupý.