Epické finále komiksové série Astonishing X-Men

Nakladatelství CREW se vrací se čtvrtým svazkem komiksové série Astonishing X-Men, na kterém pracoval známý filmový i komiksový scénárista Joss Whedon. Na čtenáře čeká epické finále.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E25

Depresivní Powerpuff Girls zničí vaši nevinnost a Joss Whedon také

Ve světe, kde filmová studia a televizní společnosti dělají live-action adaptace snad úplně všeho, se objevila live-action adaptace tak temná a depresivní, že bychom bez ní klidně mohli být.

Viktoriánky zklamaly, přesto však mají potenciál

Mutanti v sukních jsou rozporuplným zážitkem ze století páry. I natolik zvláštní počin ale sem tam zazáří.

Joss Whedon čelí kritice za původní Justice League

Režisér Joss Whedon se na pracovišti chová jako tyran. To tedy alespoň tvrdí hvězdná Gal Gadot a Ray Fisher. Představitelé Wonder Woman a Cyborga měli mít údajně s režisérem nejeden konflikt.

Zack Snyder nikdy neviděl svoji Justice League z roku 2017

Zack Snyder neviděl Justice League s roku 2017, jejíž otěže převzal po Snyderovo odchodu Joss Whedon. Doporučila mu to jeho žena a Christopher Nolan.

HBO spojí viktoriánskou Anglii s nadpřirozenem, nadcházející seriál The Nevers v oficiálním traileru

Dramatický seriál The Nevers od HBO zanedlouho přiřkne obyvatelkám viktoriánského Londýna nadpřirozenou sílu, která svou povahou odporuje nejen Božím zákonitostem.

TOP 5 Epizoda S1E38

Seriály, které byly zrušeny moc brzy

Někdy se stane, že naše oblíbené seriály skončí dříve, než bychom chtěli. Řada z nich dokonce ještě před ukončením první série. Dnes vám tedy ukážeme TOP 5 seriálů, které byly zrušeny moc brzy.

Zack Snyder ukázal nový vizuál Steppenwolfa z Ligy spravedlnosti

Režisér Zack Snyder usilovne pracuje na svojej verzii filmovej Ligy spravedlnosti. Ešte pred DC Fandome sa s nami delí o pár obrázkov. Jediným z nich je nová verzia Steppenwolfa.

Tvorca seriálu Buffy premožiteľka upírov údajne tyranizoval hercov aj štáb

Joss Whedon čelí vážnej kritike z hrubého a neprofesionálneho správania počas natáčania Buffy, ale aj Angela a Justice League.

Snyder Cut filmovej Ligy spravedlnosti skutočne uvidíme na HBO Max

Okolo špeciálnej verzie filmu Liga spravedlnosti od režiséra Zacka Snydera sa písali mnoho. Nedávne špekulácie sa teraz oficiálne potvrdili, SynderCut sa objaví exkluzívne na HBO Max.

Kultovní Buffy, přemožitelka upírů bude mordovat zlé síly ve stejnojmenném komiksu

Comics Centrum přidalo do edičního plánu pro rok 2020 nové komiksy. Nejzajímavějším kouskem je jistojistě kultovní Buffy, přemožitelka upírů, kterou můžeme očekávat již v listopadu/novemberi 2020.

Astonishing X-Men 4: Nezastavitelní

Joss Whedon
2021

Rozervaní

Joss Whedon
2020

Buffy, přemožitelka upírů 1

Jordie Bellaire, Joss Whedon

Agenti S.H.I.E.L.D.

2013