George Lucas se dočká dokumentu a akční figurky

Tvůrce Star Wars a otec archeologa Indiany Jonese bude zvěčněn jako stormtrooper v rámci řady figurek Black Series od společnosti Hasbro. Podle všeho se chystá také šestidílný dokument o Lucasovi.

Kdysi se připravovali Strážci vesmíru ve stylu Batman Arkham

Morfujeme! Pokud tohle slovo znáte, sledovali jste seriál Strážci vesmíru, který vznikl před 28 lety. Kdyby vše šlo podle plánu, mohli jsme si před několika lety zahrát hru.

Monopoly přichází s další tematickou edicí, tentokrát zaměřenou na hráče Robloxu

Dnes už není nic divného na tom, když se na trhu objeví tematická edice slavné hry o obchodu s nemovitostmi známé jako Monopoly. Tentokrát se Hasbro rozhodlo vytvořit verzi určenou pro hráče Robloxu.

Další dva animované seriály Transformerů v přípravě

Společnost Hasbro Entertainment One připravuje ve spolupráci s Nickedonem a Netflixem dva seriály z populárního světa Transformerů.

Justice League potrebuje dotáčky, celý Marvel sa posúva no hračiek je dostatok

Disney oznámil filmy, ktoré dostanú nové dátumy premiér a nechýba ani Black Widow. Nie že by sme to nečakali, čo nás ale prekvapilo Snyderova potreba nových záberov do Justice League.

Nové seriály, pokračovania, ďalšie Emmy a hračky!

Po víkende je toho opäť mnoho. Poznáme skoro všetky Emmy, máme tu nečakané nové filmy a seriály, nejaké tie predĺženia tých existujúcich a tentoraz je tu aj celkom dosť postavičiek.

Netflix zverejnil poriadne temný trailer na nových Transformerov

Nová animovaná trilógia Transformers: War for Cybetron sa ukazuje v novom traileri. Ten je poriadne temný a ukazuje Autobotov na pokraji vyhynutia.

Netflix a Hasbro oznámili nový animák zo sveta Transformerov

Transformerov pozná skoro každý, či už z moderných filmov Michaela Baya, z klasických animákov, alebo z pôvodných plastových hračiek. Netflix momentálne pripravuje novú animovanú trilógiu.

Paramount Pictures plánují dva velké filmy o Transformerech

Jeden by se měl zaměřit na spin-off Beast Wars s transformací v pravěká zvířata a druhý na universum Bumblebeeho, které bylo využito v posledním filmu.

My Little Pony

2010