Kleopatra od Netflixu čelí žalobě egyptské vlády za blackwashing

Že jsou v historickém filmu dobové, či kulturní nepřesnosti jako diváci chápeme a jsme ochotni respektovat. Ale dokument bez skutečných pramenů, na který je za to ihned podána žaloba, to je novinka.

Režisér Moon Knighta kritizuje Wonder Woman a Black Adama. A to kvůli Egyptu

Režisér a scénárista Mohamed Diab je jedním z tvůrců nadcházejícího marvelovského seriálu Moon Knight. Nedávno však zkritizoval superhrdinské snímky jako Black Adam a Wonder Woman. Důvodem byl Egypt.

V dobrodružném seriálu Theodosia bude skupinka teenagerů bojovat s temnými egyptskými silami

HBO Max nedávno zveřejnilo nový trailer na nadcházející dobrodružný seriál jménem Theodosia. Seriálová adaptace knižní série si posvítí na mladou dívku, která se utká s prastarou egyptskou hrozbou.

Superhrdina Moon Knight se v novém klipu ukazuje v plné kráse

Pomalu se nám už blíží jaro. To znamená, že se konečně můžeme těšit na další pořádnou MCU nálož. Ta se mimo jiné bude skládat i z nového seriálu Moon Knight, který nám představí dalšího superhrdinu.

Nový MCU seriál Moon Knight představuje první trailer

Letos na jaře se dočkáme dalšího MCU seriálu, který se tentokrát zaměří na postavu Moon Knighta v podání Oscara Isaaca. Marvel se teprve před několika hodinami pochlubil prvním oficiálním trailerem

Hercule Poirot se vydává do Egypta, aby zjistil, kdo je zodpovědný za Smrt na Nilu

Další dobrodružství slavného detektiva Piorota, kterého ztvární Kenneth Branagh, k nám dorazí za pár měsíců. Čeká ho však pěkně zapeklitý případ. Kdo z cestujících na říčním parníku může být vrahem?

Hororová série Paranormal v novém traileru, na Netflixu se objeví v listopadu

Netflix přichází s novou duchařinou. Tentokrát se jedná o příběh od egyptských tvůrců, dočkáme se jej začátkem listopadu.

Ankh: Gods of Egypt

U Osirise a Ápise dívej se mi do očí. Z vůle velkého Osirise a Ápise nyní jsi … Bohem!