Chystá sa štvrtý Captain America. Vráti sa snáď Chris Evans ako Steve Rogers?

Marvel chystá nový Captain America film a to aj napriek tomu, čo sa stalo so Steveom Rogersom v Avengers: Endgame. Vráti sa snáď nejakým spôsobom to tohto filmu?

Akční sci-fi Za čárou se dočkalo oficiálního traileru

Netflix již brzy vypustí do světa snímek Za čárou, akční sci-fi thriller od švédského režiséra Mikaela Håfströma. Nedávno se na internetu objevil oficiální trailer.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E79

Předvánoční rozčarování robotických vojáků

Maty se sice ztratila, ale znovu se našla a přináší vám zajímavosti z popkultury za uplynulé dny. A že je toho znovu hodně, čarovného i technického, fantasy i sci-fi, animovaného i hraného.

Akční přestřelky nabídne sci-fi thriller Za čárou již v polovině ledna

Netflix přichází s oficiálním teaserem sci-fi thrilleru Za čárou, který divákům již zanedlouho nabídne futuristické akční scény s Anthonym Mackiem v hlavní roli.

Anthony Mackie vymení scifi puzdro za silnú drogu vo filme Synchronic

Marvelovský Falcon a futuristický detektív z Altered Carbon, herec Antohny Mackie, sa popri stihol objaviťaj v novom psychologickom scifi s názvom Synchronic. Ten hovorí, že drogy sú zlé, mkay?

Štvrtá fáza MCU sľubuje väčšiu diverzitu. Podlieha totiž kritike rasových pomerov

Herec Anthony Mackie kritizuje MCU filmy, pretože v nich vládnu "rasistické" pomery, Valkýra Tessa Thompson sľubuje, že štvrtá fáza prinesie väčšiu rozmanitosť.

Druhá série Půjčovny masa je nemastnou, neslanou veganskou náhražkou

“Půjčovna Masa” je česká varianta názvu knižní sci-fi série s původním jménem Altered Carbon, která na Netflixu dostala i svoji seriálovou podobu. Dneska si zrecenzujeme druhou řadu.

První záběry z druhé série Altered Carbon

Na konci měsíce se dočkáme pokračování velmi úspěšného sci-fi seriálu. Po menším oznámení nám byl představen další teaser, který ukazuje novou podobu Takeshiho.

Falcon & Winter Soldier

Žena v okně

2021

Synchronic

2019